До Ради національної безпеки та оборони України подали пропозиції щодо запровадження санкцій проти представників російських релігійних організацій.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації санкційної політики у п’ятницю, 9 грудня, повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

“Нещодавно президент Володимир Зеленський своїм Указом увів у дію рішення РНБОУ щодо санкцій проти окремих представників українського духовенства, пов’язаних з РПЦ. Ми дещо “доповнимо” перелік – вже представниками російських релігійних організацій.

Це не перший запропонований пакет, до якого входять представники духовенства. І, напевно, не останній, оскільки наша робота з посилення санкційного тиску на агресорів триває постійно. Хоча у будь-кого, хто перебуває під ризиком санкцій, є можливість уникнути їх. Достатньо перестати служити терористам та вбивцям й перейти на сторону світла й добра. Зрештою, хіба не цього вимагає справжня віра?”, – зазначила перша віце-прем’єр-міністриня – міністриня економіки України Юлія Свириденко.

До пакету, поданого до РНБО, увійшли понад 250 фізичних та юридичних осіб.