6 червня 2020 року прес-службою Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія було оприлюднено відео про результати допиту в Державному Бюро Розслідувань Шевчук Наталії Михайлівни.

Допит відбувався у справі про незаконне відчуження Петро-Павловського чоловічого монастиря УАПЦ на Тернопільщині, відомого як Червоногородський замок, палац XVII–XVIII століть, що розташований у с. Нирків Заліщицького району.

“Сьогодні Державне бюро розслідувань допитало мене як голову Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія про всі відомі мені обставини у кримінальній справі, відкритій за моєю заявою про незаконне відчуження Петро-Павловського чоловічого монастиря УАПЦ на Тернопільщині, відомого як Червоногородський замок, палац XVII–XVIII століть, що розташований у с. Нирків Заліщицького району. Хочу наголосити на тому, що всі в нашій державі рівні перед законом – і заступники генпрокурорів, і губернатори, і народні депутати, які є представниками цього ж таки народу, колишні та нинішні працівники правоохоронних органів, незважаючи на звання та зірки на погонах. Всі повинні поважати закон і жити за законом!

12 липня 2020 року, в День пам’яті святих Петра і Павла, виповниться вже три роки відтоді, як нами було оприлюднено нелюдський, як на мене, злочин щодо Церкви та вірних УАПЦ, а саме – продаж пам’ятки XVII століття на Тернопільщині у приватну власність за два мільйони доларів. Таку ганебну оборудку скоїли тодішній Предстоятель УАПЦ Митрополит Київський і всієї України Макарій (Малетич), сьогодні він постійний член синоду і керуючий Львівською Єпархією ПЦУ, та Архієпископ Мстислав (Гук), керуючий на той час Тернопільською Єпархією УАПЦ, відомий як завсідник бару «СІТІ», що танцював із дівчатами у вельми нетверезому стані. Для мене як для людини, що 15 років пропрацювала помічником глави Церкви, виявлений кримінальний та канонічний злочин став надзвичайним потрясінням. Але тоді я ще не догадувалась про подальший перебіг подій, пов’язаних із цією брудною історією…

ДИВИТИСЬ ВІДЕО

Прес-служба Тернопільської єпархії