Стаття вшановує пам’ять святителя Епіфанія Кіпрського, наставника та благодійника, якого Православна Церква відзначає 25 травня. День також святкується як День тезоіменитства Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Стаття висловлює вдячність і побажання Блаженству Епіфанія, який є прикладом справжнього християнина, посередником у молитві та чутливим архіпастирем.

Віра, милосердя та прикладна духовність святителя Епіфанія Кіпрського

Cвятий апостол Павло говорить: «Пам’ятайте наставників ваших, котрі проповідували вам слово Боже, і, дивлячись на кончину життя їх, наслідуйте віру їх» (Євр. 13,7).

Одним із таких наставників для кожного християнина є святитель Епіфаній Кіпрський, пам’ять якого Православна Церква вшановує 25 травня. Єпископ Епіфаній прославився великою стійкістю у вірі, любов’ю і милосердям до убогих, простою вдачею.

Цей день є особливим для всієї повноти Православної Церкви України, адже саме цього дня, наш Предстоятель, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній молитовно відзначає День свого тезоіменитства.

Ваше Блаженство!
Сердечно вітаємо Вас з Днем Ангела – днем Вашого небесного покровителя!

Ви є яскравим прикладом для всіх нас, не тільки для монахів, але і для всієї пастви, яку Бог Вами оберігає. Ви показуєте, яким має бути справжній християнин. Ви є істинним посередником у молитві, добрим пастирем, вмілим адміністратором та чутливим архіпастирем.

Всі ми, хто працює поруч із Вами і під Вашим керівництвом, хто має радість молитися і співслужити за очолюваними Вами богослужіннями, щиро вдячні Вашому Блаженству за це. Ми всі радіємо, що Господь благословив нам мати такого Першосвятителя і архіпастиря, і просимо у Бога для Вас многих і благословенних років служіння, доброго здоров’я, духовних сил і всіх благ!