Урочисте вітання з нагоди Дня народження отця Володимира Буграка, настоятеля собору Преображення Господнього, що у Кременці, Тернопільської області. Сповнене світлом та любов’ю вітання від вірян висловлює повагу та благословення за велике духовне служіння отця Володимира.

Сповнений любові та молитов: Вітання з найглибшою повагою

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Хай Мати Божа на всіх шляхах Вас береже,

І радістю хай Бог благословляє,

І за молитву, й працю – дякуєм за все,

Та щиро, від душі вітаєм!

Хай серце гріє Вам людське тепло,

І від розмов сердечних тає крига,

Посіяне – хай колоситься добром,

І щедро родить на духовній ниві!

Шановний отче Володимире Буграку!

З найглибшою повагою та любов’ю сьогодні вітають Вас з благословенним Днем народження! Нехай цей день буде сповнений радістю, світлом та теплом вашого духовного оточення.

Величність вашого служіння освітлює серця вірних Української Церкви, а Ваша турбота та милосердя вносять надію у душі кременчан. Сьогодні віряни та брати Нашої Святої Церкви молитовно бажають Вам міцного здоров’я, смиренного терпіння та великої благодаті на всіх духовних та життєвих стежках.

Нехай Пресвята Богородиця завжди буде вашою заступницею, а янголи небесні несуть Вам надію, любов і радість. Нехай Господь оберігає Вас та вашу родину на кожному кроці, а молитви Ваших вірян зігрівають душу.

З щирими побажаннями добра православна спільнота Тернопільщини складає шану квітами і молитвами – Вашому великому, щоденному служінню Богу і людям та зичать многих благословенних літ у цій духовній подорожі на теренах української землі.