У п’ятнадцяту неділю після П’ятидесятниці, митрополит Нестор та духовенство читали Акафіст Пресвятій Богородиці у храмі Преображення Господнього с. Ігровиця Тернопільського благочиння. Молилися за благополуччя та захист України, припинення епідемії та добробут народу.

Молитва за благополуччя та захист України: подія 17 вересня 2023 року

У п’ятнадцяту неділю після П’ятидесятниці, після Воздвиження, 17 вересня 2023 року, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор звершив читання акафісту Пресвятій Богородиці у храмі Преображення Господнього с. Ігровиця Тернопільського благочиння.

Його Високопреосвященству, крмі настоятеля храму протоієрея Віталія Липчака, співслужили секретар єпархії протоієрей Олексій Головацький, обласний благочинний протоієрей Борис Солтис, духівник Тернопільського благочиння протоієрей Мирон Гах, завканцелярією єпархії протоієрей Володимир Зубілевич, священники Тернопільського благочиння. 

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Митрополит Нестор та духовенство молилися до Пресвятої Богородиці за визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, воїнів-захисників Української держави, за припинення епідемії, добробут, мир, здоров’я і спасіння наше.

ДЖЕРЕЛО: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ