Братія Духовного Центру Тернополя приємно вражена святковою атмосферою, молитовно подякувала Богу за можливість звершити величне Всенічне навечір’я Різдва Христового у часі війни. Світло свічок та різдвяні мелодії наповнили храм, а протоієрей Микола Зінкевич поділився теплими словами та пам’ятними подарунками з братією та вірянами.

Сяйво свічок і благословенні слова – урочисте відзначення Різдва в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі

Братія Духовного Центру Тернополя, проникнена святковою атмосферою, віддячила Богу за можливість відслужити Всенічне навечір’я Різдва Христового велично та пишно. Світло променів живих свічок і мелодії різдвяних пісень наповнили Свято-Троїцький храм, а величність великої події віддзеркалювалася в урочистих церковних обрядах.

Після звершення благословенної вечірньої літургії протоієрей Микола Зінкевич обійняв молитовно кожного присутнього своїми словами теплих вітань. Висловивши слова радості та благословення, він особисто вручив настінні календарі, які стали свідками цього особливого моменту на молитовну пам’ять про Різдво Христове, яке в цьому році вперше відзначається автокефальною Українською Православною Церквою (ПЦУ) 25 грудня разом з усім християнським світом.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Братія подарувала свою щедрість у вигляді вишуканих подарунків та служебників обох частин богослужіння. В цей особливий день, хай вас огортає тепло родинної любові та благословення світлого Різдва. Христос народився! Нехай величчя цього свята принесе у ваші серця найглибші людські радості та прості духовні блага. Славімо Його разом у спільній молитві та любові!

Джерело: Свято Троїцький Духовний Центр