Український Митрополит Київський, Епіфаній, очолив недільну літургію, спільно з ієрархами та духовенством, виголошуючи молитви за мир і безпеку в часи небезпеки для країни. Проповідь включала особливі слова та молитви за захисників та загиблих військових.

Божественна літургія та молитви за мир: Вражаюча подія у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі

У тридцять четверту неділю після П’ятидесятниці, 28 січня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили митрополит Сімферопольський і Кримський Климент, архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон, намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після читання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)