24 вересня 2023 року, на шістнадцятій неділі після П’ятидесятниці, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці. В статті розкриваються події та особливості цієї богослужби, а також прохання та молитви, виголошені під час неї.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі

У шістнадцяту неділю після П’ятидесятниці, 24 вересня 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після прочитання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

Окрім того, Митрополит Епіфаній звершив дияконську хіротонію над студентом Київської православної богословської академії Мар’яном Савчуком.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)