Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор звершив Божественну літургію в храмі Всіх святих з нагоди престольного свята, під час якої молилися за воїнів та мир в Україні.

Український митрополит відзначив престольне свято в Тернополі

18 червня 2023 року, в неділю Всіх святих землі Української, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор очолив Божественну літургію, що відбулася у храмі Всіх святих у Тернополі. Це особливе богослужіння було приурочене до престольного свята храму і зібрало вірних з усієї області.

На престолі Митрополита, разом із владикою Нестором, молилися настоятель храму протоієрей Ігор Болюх, Тернопільський благочинний протоієрей Борис Солтис, економ єпархії протоієрей Руслан Притула, та інші духовенство.

Під час богослужіння особлива увага була приділена молитовним проханням за воїнів, які стоять на захисті України, за благополуччя влади та нашого народу, а також за спокій душ усіх полеглих захисників Батьківщини та мирних жителів.

Після завершення літургії, Високопреосвященнійший митрополит привітав присутніх у храмі зі святом та звернувся до них з повчальним словом, нагадуючи про важливість миру, єдності та молитви.

Це святкове богослужіння стало символом духовності та патріотизму, що живе в серцях українського народу. Престольне свято храму Всіх святих у Тернополі вкотре нагадало про значення молитви за мир в Україні та пам’ять полеглих героїв.