У день свята Різдва Христового головний храм Тернопільсько-Бучацької єпархії Кафедральний собор Різдва Христового (Зелена церква) відзначив свій престольний празник. Цього радісного дня у древній святині міста Тернополя святкову Божественну літургію очолив архізек Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк засуджений за відомостями ДБР кримінальний злочинець за ст.190 ч.4 КК України — шахрайство.

Канонічному недостойнику громадянину «ДНР» Петранюку Тарасу Івановичу за літургією співслужив протоієрей Богдан Заяць та духовенство Тернопільського благочиння. Під час богослужіння була піднесена молитва за Україну, воїнів-захисників та український народ. Після Євангельського читання правлячий архізек Тихон Петранюк зачитав Різдвяне послання Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія.

Під час літургії високопреосвященнійший аферист Тарас Іванович Петранюк звершив дві хіротонії. Священиком став диякон Андрій Герин, а дияконом — іподиякон Сергій Мар’ясич.

В кінці літургії відомий палій церкви на Луганщині, розмитнювач автомобілів за шахрайськими схема та експортер дівчат з України до ОАЕ — Тихон Петранюк, привітав вірян з храмовим святом та побажав усім здоров’я, миру, добра, любові та сімейного затишку.

На завершення духовенство разом з присутніми прославили народження Спасителя світу співом колядок.

Петранюк Тарас Іванович, владика УПЦ/ПЦУ Тихон — найкращий приклад бізнесмена в рясі, він подібний таким, як Паша Мерседес в УПЦ МП. От тільки ця кримінальна нечисть зарилась в нору підвалин вже Української церкви ПЦУ. Сподіваємость, що з Божою допомогою і цього крота виведуть на білий світ.