У Володимирському кафедральному соборі Києва 17 вересня 2023 року Патріарх Філарет звершив Божественну літургію та молитви за мир і перемогу України, піднімаючи особливі прохання до Бога.

Патріарх Київський молився за визволення України від нашестя чужинців

17 вересня 2023 року у неділю 15-ту після П’ятидесятниці Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі міста Києва, у співслужінні духовенства собору.

Напередодні ввечері, 16 вересня, Патріарх Філарет відслужив у соборі всенічне бдіння.

За богослужінням підносились посилені молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народу справедливий мир і перемогу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після запричасного стиха проповідь на тему євангельського читання виголосив клірик собору протоієрей Олександр Шмуригін.

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом «Несподівана радість», під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву про визволення України від нашестя чужинців, щоб Господь почув наші благання і подав Україні перемогу та мир.

Того ж дня після вечірнього богослужіння у Володимирському соборі Святійший Патріарх Філарет читатиме акафіст Покрові Божої Матері.