Київ, 14 травня 2023 – У неділю Самарянки та День матері Блаженніший Святослав, Глава Української Греко-Католицької Церкви, очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Патріаршому соборі Воскресіння Христового. Ця урочиста подія відбулася з нагоди вшанування матерів та виявлення підтримки родинам українських воїнів, які віддали свої життя за свободу та незалежність країни.

Глава Української Церкви вшанував День матері та виявив підтримку родинам воїнів

У присутності вірних та духовенства, Блаженніший Святослав очолив урочисту Літургію, під час якої було звершено святкову молитву за всіх матерів, які віддавали своїх синів заради України. Після завершення Божественної Літургії, Глава Церкви зустрівся з матерями загиблих українських воїнів, які втратили своїх синів у боротьбі за незалежність країни.

Під чутливими словами підтримки та співчуття, Блаженніший Святослав поблагословив матерів і підкреслив значення їхньої жертовності та мужності. Він висловив вдячність за безсмертну любов і самовідданість матерів, які дали своїх синів заради майбутнього України.

Після спільної молитви, Блаженніший Святослав разом з матерями загиблих воїнів вшанували пам’ять своїх синів, відслуживши Панахиду за їхні душі. Панахида є особливим обрядом, який в Українській Греко-Католицькій Церкві виконується для вшанування померлих та молитви за їхню вічну спокійну.

Під час зустрічі з матерями, Блаженніший Святослав звернувся до них зі словами підтримки та надії. Він наголосив на тому, що жертва, яку вони принесли, не пройшла марно, а стала фундаментом для будівництва справедливої та незалежної України. Глава Церкви запевнив матерів, що їхні сини завжди залишатимуться живими в серцях українського народу та будуть пам’ятатися як справжні герої.

Ця зустріч в Патріаршому соборі Воскресіння Христового стала важливим символом підтримки та солідарності з матерями загиблих воїнів. Блаженніший Святослав висловив щиру вдячність матерям за їхню сильну віру та непохитну любов до України. Він закликав всіх вірян та українське суспільство продовжувати пам’ятати та вшановувати жертву героїчних воїнів та їхніх рідних.

Архиєрейська Божественна Літургія та зустріч з матерями загиблих воїнів стали важливими подіями, які об’єднали віруючих та усіх громадян України в моменти скорботи та відданості Батьківщині.