Сьогодні відзначаємо 88-ий день народження Блаженнішого Митрополита Володимира Сабодана – видатного духовного лідера, чия невтомна служба присвячена розвитку та єдності Української Православної Церкви. Його слова віри та спадок духовності залишаються невичерпним джерелом натхнення.

Вшановано 88 Років Життя та Служіння Української Православної Церкви

Блаженніший Митрополит Володимир Сабодан: 88 років від дня народження – світле життя Предстоятеля

Сьогодні ми відзначаємо – 88-ий день народження видатного духовного лідера та Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана). Цей визначний духовний лідер, з великою любов’ю і турботою, служив своєму українському народу та Українській Церкві, залишивши глибокий слід в історії українського православ’я.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Блаженніший Митрополит Володимир народився в часи важливих історичних змін, і його життєвий шлях переплітався з подіями, які визначили долю України. З його перших днів в святому сані архієрейського служіння він висловлював глибокі роздуми про віру та роль Христа у житті людини. Його слова, зафіксовані у щоденнику, віддзеркалюють не лише його власне вірування, але й невичерпний погляд на духовність.

“Вже не за твоїми словами віруємо, бо самі чули і знаємо, що Він істинно Спаситель світу, Христос” (Ін. 4, 42).

Ці слова стали не просто висловом віри, але й керівним принципом духовного служіння. Блаженніший Митрополит дарував своє життя розвитку і укріпленню православної віри в Україні. Його діяльність була спрямована на зближення людей через віру, на будівництво єдності та мирного співіснування.

Не лише в серцях вірян, а й на політичній арені, Блаженніший Володимир завжди залишався непохитним авторитетом, символом надії і мудрості. Він сприяв духовному відродженню, борючись за духовні цінності в часи випробувань та невпевненості.

Сьогодні, на його 88-му дні народження, ми вшановуємо його спадок та пам’ятаємо про завдання продовжувати його починання. Його слова несуть в собі велич духовності та покликані надихати нас на шляху до істини та єдності.

Джерело: Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира