Блаженнійший Митрополит Епіфаній спільно з тернопільською громадою у храмі Різдва Пресвятої Богородиці помолилися за дітей, хворих на спінально-м’язову атрофію – рідкісне захворювання, що вражає нервову систему. 300 діток в Україні страждають на цю недугу й потребують вартісного лікування.

Віримо, що спільна молитва тернопільської громади буде почута Господом, адже Він сказав: «…де двоє чи троє зібрані в ім’я Моє, там Я серед них» (Мф. 18: 20). Згуртованість у молитві та добрі вчинки об’єднують нас під Божим крилом, і з Його підтримкою та заступництвом ми можемо разом творити багато добрих і корисних справ.

Завтра у Свято-Троїцькому духовному центрі Тернополя після Божественної літургії відбудеться благодійний ярмарок. Кошти з нього передадуть сім’ям Арсенія Бориса та Максима Антонишина, хворих на спінально-м’язову атрофію.

Молімося до Господа і просімо Його про чудо. Він здатний послати Свою допомогу через кожного з нас, спрямувавши наші дії та згуртувавши нас у спільному зусиллі, що підніме хворих дітей із ложа недуги.

Джерело Пресслужба ПЦУ