У п’ятнадцяту неділю після П’ятидесятниці, 17 вересня 2023 року, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію в кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

Урочиста літургія та молитви за мир в Україні

У п’ятнадцяту неділю після П’ятидесятниці, після Воздвиження, 17 вересня 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

Після прочитання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

Богослужіння завершилося поклонінням перед хрестом Господнім.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)