Святкова Божественна літургія, очолена Блаженнішим Митрополитом Київським Епіфанієм, у соборі Святого Михаїла з нагородженням священиків та молитвою за мир в Україні.

35-та неділя після П’ятидесятниці в урочистостях та відзначеннях священичих заслуг

У тридцять п’яту неділю після П’ятидесятниці, 4 лютого 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Хмельницький і Шепетівський Павло, єпископ Херсонський і Таврійський Никодим, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

На малому вході Блаженнійший владика з нагоди п’ятої річниці інтронізації відзначив духовенство черговими священничими нагородами. Протоієрей Павло Мельник відзначений правом носіння митри. Протоієрей Олександр Гулаєвич, протоієрей Андрій Настасієнко, протоієрей Роман Маланяк, протоієрей Олексій Гончаренко, протоієрей Андрій Головков, протоієрей Іван Сидор та протоієрей Михайло Омельян відзначені правом носіння хреста з прикрасами. Священник Михайло Альмес піднесений до сану протоієрея.

Після читання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)