У день святкування Благовіщення Пресвятої Богородиці, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній взяв участь у богослужінні у Благовіщенському храмі Києво-Видубицького Михайлівського монастиря.

Молитовне богослужіння та нагородження духовенства

У день відзначення дванадесятого свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, 25 березня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Божественну літургію у Благовіщенському храмі Києво-Видубицького Михайлівського монастиря.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили митрополит Білоцерківський Євстратій, єпископ Бориспільський Авраамій, всечесна братія обителі та запрошене духовенство.

Після читання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Окрім того, за богослужінням Митрополит Епіфаній відзначив духовенство черговими священничими нагородами.

Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України