7 квітня Православна Церква відзначає велике дванадесяте свято – Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

В цей день Високопреосвященнійший Мстислав Архиєпископ Тернопільський, Керуючий Хмельницькою єпархією, звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яка згідно церковного уставу розпочалася з вечірньої, у Церкві Різдва Христового в м. Тернопіль. Його Високопреосвященству співслужили духовенство Церкви. Під час Богослужіння була піднесена молитва за мир в Україні і за здоров’я учасників АТО.

Після відпусту Владика Мстислав звернувся до віруючих зі словом проповіді в якій зазначив: «Радіючи таїнству спасенної дії для всього людства наповнюємся благочестивим життям, щоб додаючи добрі свої діла, трудячись подвигом добрим, досягаючи царства небесного і піднімаючись на щабель духовності все вище і вище, осягнемо, що Богоматір зробила для цього світу поклавши початок нашого спасіння». По закінченні проповіді Архипастир привітав усіх присутніх зі святом та благословив.

прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ