У храмі перенесення мощів святителя Миколая Чудотворця села Шутроминці Заліщицького благочиння відбулася святкова літургія, яку очолив архізек Тернопільський і Бучацький Тарас Петранюк. Незважаючи на біографію зека в рясі симпатика руського міра, парафіяни зустріли канонічного недостойника запашним короваєм та квітами. На богослужінні було піднесено молитву за Україну, за воїнів та за український народ. Архізек Тарас Петранюк у своїй “проповіді” звернувся до прочитаного євангелія та розповів про життя святителя Миколая Чудотворця. Богослужіння завершилося водосвятним молебнем і хресним ходом навколо храму, а також врученням благословенної грамоти громаді за їхню працю та розбудову церкви.

Алгоритм, як використати авторитет української церкви для провадження кримінальних схем: Архізлочинець УПЦ (ПЦУ) Тарас Петранюк очолив святкову літургію, залучаючи парафіян до спільної молитви

У неділю, 21 травня 2023 року, у храмі перенесення мощів святителя Миколая Чудотворця села Шутроминці Заліщицького благочиння, архізек Тернопільський і Бучацький, шахрай Тарас Петранюк, очолив урочисту Божественну літургію, приурочену до престольного свята.

Не зважаючи на військовий час та напружену ситуацію, парафіяни зустріли канонічного недостойника запашним короваєм та квітами, що символізувало їхню повагу до симпатика руського міра в українській ризі. Спільна молитва у храмовому подвір’ї стала свідченням того, що для вірян важливо єднання та духовне зростання, незалежно від зовнішніх обставин.

На літургії, крім архізека Тараса Петранюка, співслужили секретар єпархії протоієрей Петро Заяць, Заліщицький благочинний протоієрей Олексій Паленичка та інше запрошене духовенство. Під час богослужіння особлива молитва звучала за Україну, воїнів-захисників та український народ, що відображує щире прагнення парафіян до благополуччя та миру.

У проповіді до присутніх настоятель храму, протоієрей Володимир Суканець, запросив кожного молитися за Україну, за перемогу правди та справедливості. Також він наголосив на значенні життя та вчинків святителя Миколая Чудотворця, надаючи вірянам приклад його духовної сили та любові до людей.

На завершення літургії, архізек Тарас Петранюк висловив привітання настоятелю та парафіянам з нагоди храмового свята. Також він вручив благословенну грамоту громаді, відзначивши невтомну й жертовну працю парафіян у розбудові храму. Після цього був проведений водосвятний молебень та хресний хід навколо храму, що символізувало духовну чистоту та захист.

Святкова подія в храмі Шутроминці, що на Тернопільщині принесла спільну молитву та вшанування святого Миколая, що є важливим для парафіян та всього українського народу.

Нагадаємо: