«Разом із вдячністю Богові та надією на Нього ми повинні пам’ятати, що, вітаючи один одного з Новим роком, з новим щастям, нам належить самим оновлюватися. Це вимога нашого християнського життя та нашого богоподібного призначення.

Давно вже час стати нам «новим створінням» у Христі, до чого постійно закликає апостол Павло (2 Кор.5,17). Тільки той, хто оновлюється, може з вдячністю і глибоким розумінням прийняти новий час, нове, Богом благословенне і справжнє щастя, що надсилається нам»

«Новий рік – це нові можливості послужити Богу і людям. Вступаючи у рік грядущий, слід пригадати особливу заповідь, названу Христом Спасителем новою: «Щоб ви любили один одного». Усім нам Господь благословляє трудитися для створення миру на землі й любові між людьми. На цьому шляху завжди з нами Бог і Його всесильна допомога»

«Кожен новий рік в нашому житті — це новий глас Отця Небесного, Джерела нашого життя і всякого блага. Він кличе нас бути розсудливими, щасливими, звершувати свій шлях в правді, в любові та мирі, в чистоті».