Урочиста літургія та нагородження в селі Дунаїв Кременецького благочиння, проведені митрополитом Нестором в День пам’яті святого Димитрія Солунського.

Свято і Молитва: Перегляд Богослужіння та Нагородження

26 жовтня 2023 року, в день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор відвідав парафію святого великомученика Димитрія Солунського села Дунаїв Кременецького благочиння.

Високопреосвященнійший владика звершив Божественну літургію у храмі святого великомученика Димитрія Солунського.

Перед початком Божественної літургії архіпастир освятив іконостас.

За богослужінням владиці, крім настоятеля храму священника Вячеслава Савельєва, співслужили Кременецький благочинний протоієрей Володимир Буграк та запрошене духовенство.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

По завершенні богослужіння митрополит Нестор привітав настоятеля, громаду та всіх присутніх з престольним святом і відзначив найактивніших парафіян благословенними грамотами.

З благословення митрополита Київського і всієї України Епіфанія владика Нестор нагородив Наталію Капінос орденом святої рівноапостольної княгині Ольги.

ДЖЕРЕЛО: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ