Історичний момент для Української Церкви, який відзначається подвійно – перша літургія українською та день народження нового настоятеля архімандрита Ісаака Зінкевича

Духовне Об’єднання на Рідній Мові в День Народження Настоятеля архімандрита Ісаака Зінкевича

Українська Церква: Духовне Об’єднання та Українська Молитва

Сьогодні, у 29-ту неділю після П’ятдесятниці, в місті Буча під Києвом, храм святих апостолів Петра і Павла став свідком важливої події. Духовний центр під керівництвом протоієрея Миколая Зінкевича разом із благочинним та київським духовенством відслужили першу Божественну літургію українською мовою після приєднання до Православної Церкви України.

Ця урочиста подія, відзначає перехід до служіння на рідній мові, набуває особливого значення перед Різдвом Христовим, яке в цьому році відзначається Київською церквою 25 грудня. Під час літургії віряни молилися за благословення для України, за всіх громадян та за воїнів, які стоять на захисті Батьківщини.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після завершення служіння був зачитаний Указ, призначаючий архімандрита Ісаака Зінкевича настоятелем храму. Це призначення припадає на його день народження, що стає подвійно важливою та радісною подією для вірян та духовенства автокефальної Української Православної Церкви (ПЦУ).

У цей особливий день ми висловлюємо щиру вдячність за промисел Божий, який дарує нам таких гідних священиків для величних українських храмів.