Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолить урочисту Божественну літургію у день Собору усіх Преподобних Отців Києво-Печерських, 12 березня 2023 року Божого, початок о 9 годині ранку в Успенському соборі Верхньої Лаври.

Українські вірні запрошені до спільної молитви

Просимо дотримуватись можливих обмежень та заходів безпеки, пов’язаних з воєнним станом. Богослужіння буде транслюватись на сторінках УПЦ/ПЦУ і Митрополита Епіфанія у Facebook та на YouTube-каналі УПЦ/ПЦУ, і всі охочі зможуть долучитись до спільної молитви.

Митрополит Епіфаній очолить Божественну літургію в Успенському соборі Лаври у день Собору усіх Преподобних Отців Києво-Печерських.
12 березня 2023 року Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній запросив українських вірних до спільної молитви на Божественній літургії о 9 годині ранку. З метою забезпечення безпеки, просимо стежити за можливими обмеженнями та заходами безпеки, пов’язаними з воєнним станом. Всі охочі зможуть долучитись до цього богослужіння за допомогою трансляції на сторінках ПЦУ та Митрополита Епіфанія на Facebook і YouTube-каналі ПЦУ.