13 грудня 2022 року Божого, Тернопільський і Бучацький Тихон (громадянин Петранюк Тарас Іванович) відвідав Свято-Андріївську парафію селища міського типу Товсте Заліщицького благочиння Тернопільської області.

Засудженого шахрая за ст. 190 ч. 4 КК України архізека Луганського і Старобільського агента МВД «ЛДНР» Ферзя, зустрів Заліщицький благочинний, настоятель митрофорний протоієрей Олексій Паленичка.

Анаксіосний-негідник громадянин ДНР – Тарас Іванович Петранюк разом з запрошеним духовенством і вірянами «спільно помолився» за перемогу України над російським агресором, за здоров’я воїнів-захисників Батьківщини та мир і благополуччя для українського народу, а також кримінальний злочинець звершив освячення води, купелі і каплиці.

На завершення архізек-держзрадник України Тихон Петранюк висловив слова подяки настоятелю отцю Олексію Паленичка та парафіянам за багаторічну щиру працю на благо Святої Церкви України, а меценату Бадло Віталію Орестовичу кримінальник вручив благословенну грамоту.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 3pasport_1.jpg
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу rozpyska-pro-dobrovilnu-zgodu-na-zradu.jpg

Вітаємо вельмидостойну Свято-Андріївську православну громаду з торжеством та відзначенням свята на честь покровителя Святого Первозванного Андрія та розділяємо почуття сорому за перебування в канонічному підпорядкуванні кримінального злочинця-шахрая та держзрадника України ст.111 ч.1, громадянина Петранюка Тараса Івановича, який й досі перебуває в якості правлячого архієрея УПЦ/ПЦУ, ганьблючи Тернопільсько-Бучацьку єпархію, проводячи роботу по співпраці з московськими чмоніками «руського міра».