1 травня 2023 року виповнюється 80 років від Молотківської трагедії, коли нацисти спалили населений пункт дотла та позбавили життя 617 мирних жителів, серед яких було 92 дитини. У цей день жителі громади вшанували пам’ять невинно вбитих молитвою, проведенням мітингу-реквієму та хресною ходою до меморіального комплексу. Автори нагадали, що важливо пам’ятати трагічні події минулого, щоб забезпечити мир і гуманізм у майбутньому.

У цей день жителі громади провели мітинг-реквієм та хресну ходу до меморіального комплексу

Сьогодні, 1 травня 2023 року, минає 80 років від Молотківської трагедії, яка відбулась у 1943 році в селі Молотків на Лановеччині. На цей день нацисти спалили населений пункт дотла, позбавивши життя 617 мирних жителів, серед яких було 92 дитини.

У цей день жителі громади згадали невинно вбитих та закатованих молитвою. Учасники мітингу-реквієму провели хресну ходу до меморіального комплексу «Молотківська трагедія», де на стіні пам’яті згадано сотні прізвищ та імен тих, хто не пережив той квітневий ранок.

Вічна пам’ять усім невинно вбитим та закатованим. Залишається тільки надіятися, що такі жахливі події ніколи не повторяться і ми зможемо жити у світі, де мир та гуманізм будуть пріоритетом для кожного.