митр.-Мефодій24 лютого минає річниця з дня смерті Блаженнішого Митрополита Мефодія. Цього дня у Церкві Різдва Христового м. Тернополя буде звершена заупокійна Божественна літургія за приснопам’ятним Предстоятелем Української Автокефальної Православної Церкви, Митрополитом Київським і всієї України, Блаженнішим Мефодієм,

Богослужіння очолить Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви у співслужінні з єпископатом та духовенством Української Автокефальної Православної Церкви. Після закінчення Божественної Літургії присутні хресним ходом пройдуть до могили спочилого Первосвятителя, де буде відслужена панахида.

Після панахиди в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться круглий стіл “Об`єднаємо церкву – об`єднаємо України”, організований Фондом пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія. По круглому столу о 17.00 відбудеться урочисте відкриття виставки пам`яті Його Блаженства. На заходах будуть присутні представники інших конфесій, релігієзнавці, богослови, представники громадськості.

Блаженніший Мефодій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви відійшов до Господа у вівторок 24 лютого 2015 р.Б. на 66 році життя.