У неділю, 10 жовтня 2023 року, відбулася особлива зустріч Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з представниками учнівського самоврядування київського ліцею №227 імені М. Громова. Під час цієї зустрічі молодь розповіла про свою діяльність, спрямовану на розвиток культури та набуття нових знань серед однодумців. Важливу роль в їхній діяльності відіграє волонтерський рух, який проявився особливо яскраво під час складних історичних подій. Учні активно виготовляли й передавали українським воїнам необхідні речі для бойових умов.

Розвиток культури та активна громадянська позиція молоді

10 жовтня 2023 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся представниками учнівського самоврядування київського ліцею №227 ім. М. Громова.

Учні ліцею розповіли про роботу свого учнівського самоврядування, під час якої вони займаються розвитком культури та здобуттям нових знань серед учнів закладу освіти. Також велику увагу учні приділяють волонтерському руху, зокрема під час повномасштабного вторгнення агресора в нашу країну вони активно виготовляли та передавали українським воїнам окопні свічки, пічки, сітки та ін.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Святійший Патріарх Філарет відзначив молоде покоління за його активну громадянську позицію та дав важливі життєві настоновлення. Зокрема, Патріарх наголосив на важливості мати в своєму серці любов до ближніх та провадити благочестиве життя.

У заході також взяв участь заступник директора ліцею А. Хуссейнович та архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій.

На завершення зустрічі Патріарх Філарет подарував гостям пам’ятні книги.