Життя воїна-земляка обірвалося 1 січня 2026 року після виконання бойового завдання і отримання поранень, несумісних з життям Трагічна звістка знову надійшла до громади Тернополя: захищаючи рідну землю, загинув воїн-земляк Андрусик…