У столиці помолилися за полеглих Героїв Небесної Сотні
18 лютого в Михайлівському соборі звершили заупокійне богослужіння. Подія нагадала про ціну свободи та відповідальність за майбутнє держави Пам’ять, що єднає: у Михайлівському монастирі помолилися за Героїв Небесної Сотні 18…
News,
4 місяці тому
2 хв читати
Якщо маєте можливість, підтримайте нас — натисніть нижче «Пожертва».
Ваша допомога зміцнює наше служіння.
Соц.медіа