2 лютого 2024 р.Б. у Синодальній залі Митрополичого дому – Резиденції Предстоятеля Православної Церкви при Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі – відбулося чергове засідання Священного Синоду УПЦ/ПЦУ. У засіданні взяли участь всі члени Синоду. На цьому засіданні ухвалено постанову № 86 про призначення Преосвященного Онуфрія (Хаврука) титулярним архієпископом Кіцманським.

Рішення щодо нового титулярного архієпископа Кіцманського

Згідно з цим рішенням, Преосвященного Онуфрія (Хаврука) звільнено з посади керуючого Чернівецько-Кіцманською єпархією УПЦ (ПЦУ) і призначено титулярним архієпископом Кіцманським.

Ухвалено на засіданні Священного Синоду

02 лютого 2024 року

Постанова №86

Священного Синоду Української Православної Церкви

(Православної Церкви України)

«Про призначення титулярного архієпископа Кіцманського»

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Взявши до уваги ухвалене рішення про об’єднання паралельних єпархіальних структур в Чернівецькій області та за згодою Преосвященного архієпископа Онуфрія (Хаврука) Священний Синод Української Православної Церкви (Православної Церкви України) постановляє:

  1. Преосвященного Онуфрія (Хаврука) звільнити з посади керуючого Чернівецько-Кіцманською єпархією УПЦ (ПЦУ), висловивши подяку за понесені труди.
  2. Призначити Преосвященного Онуфрія (Хаврука) титулярним архієпископом Кіцманським, настоятелем собору Різдва Христового в м. Чернівці Чернівецької області у підпорядкуванні Предстоятеля ПЦУ.

ЕПІФАНІЙ

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ

Призначений Преосвященний Онуфрій (Хаврук) також стає настоятелем собору Різдва Христового в м. Чернівці Чернівецької області, підпорядкованого Предстоятелю ПЦУ.

Це рішення прийнято у зв’язку з ухваленим раніше об’єднанням паралельних єпархіальних структур в Чернівецькій області.

Джерело: pomisna.info