За офіційним повідомленням від 2 лютого 2024 р.Б., у Синодальній залі Митрополичого дому – Резиденції Предстоятеля Православної Церкви при Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі – відбулося чергове засідання Священного Синоду УПЦ/ПЦУ. У засіданні взяли участь всі члени Священного Синоду.

Рішення Священного Синоду щодо оновлення Статуту Чернівецької єпархії

Священний Синод ухвалив постанову про викладення в новій редакції Статуту Чернівецької єпархії. Це рішення прийнято з метою оптимізації та удосконалення організаційної структури та діяльності єпархії.

Ухвалено на засіданні Священного Синоду

02 лютого 2024 року

Постанова №85

Священного Синоду Української Православної Церкви

(Православної Церкви України)

«Про викладення в новій редакції Статуту «Управління Чернівецької єпархії УПЦ (ПЦУ)»

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Священний Синод Української Православної Церкви (Православної Церкви України) постановляє:

Внести зміни та доповнення до статуту «УПРАВЛІННЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ/ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ» (код ЄДРПОУ: 21434859) шляхом викладення його в новій редакції. Прийняти зазначений Статут в новій редакції.

Провести державну реєстрацію внесення змін до статуту – шляхом викладення його у новій редакції, а також державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, відомості про яку містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

ЕПІФАНІЙ

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ

Відповідно до постанови №85, управління Чернівецької єпархії УПЦ (ПЦУ) зобов’язане внести необхідні зміни та доповнення до Статуту, а також провести державну реєстрацію цих змін.

Оновлений Статут має сприяти кращому функціонуванню Чернівецької єпархії, забезпечуючи більш ефективне керівництво та виконання церковних завдань.

Джерело: pomisna.info