Представники єпархіального відділу Тернопільської єпархії УАПЦ освятили святу вечерю воїнам підрозділу Національної гвардії України в Тернополі

18 січня 2017 року, з благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви, напередодні Богоявлення, голова єпархіального відділу з духовної опіки в правоохоронних органах, пенітенціарній системі та Збройних Силах України Тернопільської єпархії УАПЦ митрофорний протоієрей Анатолій Залізницький, на запрошення командування відвідав військову частину Національної гвардії України в Тернополі, щоб освятити святу вечерю та окропити українських воїнів освяченою по Великому чину водою.

Перед початком святої вечері за традицією була прочитана молитва. Відтак  отець Анатолій благословив святкові страви і напитки,  та передав архіпастирське вітання та благословення від Преосвященнійшого владики Віктора.

Вечерю з гвардійцями також розділили голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, голова Тернопільської районної державної адміністрації Олександр Похилий, секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада, а також хор студентів Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

За українською традицією під час святої вечері всі присутні радісно та із співом защедрували.

Вся вечеря була сповнена колядою та різдвяним духом, що є надважливим для військовослужбовців, які в таку особливу мить відірвані від сім’ї, бо повинні бути напоготові захищати Батьківщину.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *