Церковні події

МОЛИТВА ДО СВЯТОЇ МАРІЇ МАГДАЛИНИ

О, свята мироносице і всехвальна рівноапостольна Христова ученице Маріє Магдалино! До тебе, як вірної і сильної за нас до Бога Заступниці, грішні і недостойні, нині старанно вдаємося і в смиренні сердець наших молимося.
Ти в житті своєму страшних підступів бісівських зазнала єси, але благодаттю Христовою від них визволилася, і нас молитвами твоїми від сітей бісівських освободи, щоб завжди у всьому житті нашому ділом , словом, думкою і таємними помислами сердець наших вірно послужили єдиному Святому Владиці Богу, як Йому ми обіцяли.
Ти понад всі блага земні найсолодшого Господа Ісуса полюбила і тому через все життя добре пройшла єси, Божественною наукою Його і благодаттю не тільки свою душу наситила, але і безліч людей від темряви язичницької до Христа дивного світла привела; це знаючи, просимо тебе: випроси нам у Христа Бога благодать, яка просвіщає і освячує, хай, нею осінені, досягаємо успіху у вірі та благочесті, в подвигах любові і самовідданості, хай натхненно намагаємося служити ближнім в їх потребах духовних і тілесних, пам’ятаючи приклад твого людинолюбства.
Ти, свята Маріє, бадьоро благодаттю Божою прожила єси життя на землі і мирно відійшла єси в обителі небесні, моли Христа Спаса, хай молитвами твоїми сподобить нас безперешкодно звершити мандрівку нашу в цій долині плачу і в мирі та покаянні скінчити життя наше, і так у святості на землі поживши, вічного блаженного життя на небесах сподобитися і там з тобою і всіма святими вкупі завжди восхвалимо Трійцю Нероздільну і оспіваємо Єдине Божество, Отця і Сина і Духа Всесвятого, на віки віків. Амінь.