НАШ ТЕЛЕГРАМ

Церковні події

МОЛИТВА ДО СВЯТОГО ІОАНА ХРЕСТИТЕЛЯ

Святий Іоане, Предтече і Хрестителю Господній. Тебе послав Господь, щоб дати свідчення про Світло і щоб увірували всі в те правдиве Світло, яке прийшло у світ просвітити кожну людину. Ти – всехвальний пророк, більший від усіх пророків. Пророки проповідували Христа Ісуса словами, а ти вказав на Нього рукою і мовив: «Це Агнець Божий, що бере на себе гріхи світу».

Ти проповідував покаяння, ти хрестив розкаяних у Йордані, ти удостоївся своєю рукою торкнутись Голови Самого Царя і Бога. Ти – перший мученик, ти – посників і пустельників наставник, ти – вчитель чистоти, ти – близький друг Христа. Тільки до тебе, святий Іоане, благодаті тезоіменний, звертаюся, бо перед Господом після Богородиці немає більшого між народженими. Тебе прошу, до тебе припадаю: не відмов мені в заступництві. Нехай моє життя відновиться справжнім покаянням, немов другим хрещенням, бо ти обох начальник: хрещенням омиваєш праотцівський гріх, покаянням же очищаєш кожного скверне діло.

Зціли дyшу мою гpішну, визволи від поpoків і стpaхів. Даруй здоров’я і благоденство сім’ї моїй і усім ближнім. Моли заступнику мій небесний щоб Господь дарував мені все потрібне в житті земному і для спасіння вічного.

Випроси мені ласку прощення усіх гріхів і направ на дорогу справжнього християнського життя і спасіння, щоби з твоєю допомогою я жив(жила) у Божій благодаті і зміг(змогла) колись увійти туди , куди нічого скверного увійти не може – в Царство Небесне для життя вічного щоб дякувати тобі Святий Іоане Предтече і прославляли Єдиного Бога Отця, Сина і Святого Духа завжди, нині і повсякчас і на віки вічні. Амінь.