НАШ ТЕЛЕГРАМ

Церковні події

МОЛИТВА ДО ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ДІВИ МАРІЇ ЗА ОХОРОНУ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ

О, Пресвята Владичице Богородице, зі страхом і любов’ю припадаючи до дорогоцінної ікони Твоєї, молимось Тобі: не відверни лиця Твого від нас, що вдаємося до Тебе; ублагай, Мати Милосердна, Сина Твого, Бога нашого, Господа Ісуса Христа, щоб у мирі охоронив землю і Святу Церкву Українську, зберіг її непорушною від зневіри, єресей і розколів , щоб провадив благодаттю Святого Духа і як у Святому Письмі заповідано , щоб навіть ворота пекельні не здолали її .
Молися Пресвята Богородице в цей час терпіння і страждання щоб Господь вирятував державу нашу від війни , від голоду, мору, землетрусу, потопу, вогню, меча, ворожого нападу і розбрату. Як Любляча Матінка виблагай у Всещедрого Бога щоб змилувався над всіма людьми : над діточками і матерями нашими котрі рід бережуть , над батьками і братами , котрі боронять Батьківщину від ворога , над пораненими і хворими щоб зцілення дарував , над полеглими за Батьківщину захисниками , щоб Царство Небесне унаслідували.
Позбав усіх, що моляться Тобі, від гріха, від підступів ворожих, від усякої спокуси, від скорбот, біди і подай смирення сердечне, чистоту думок, виправлення життя грішного й прощення гріхів, щоб усі ми вдячно, прославляючи Твою велич, сподобились Царства Небесного й там з усіма святими прославляли пречисте и величне їм’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.