І у синю даль…

Сьогодні, 19 жовтня, свій 41 день народження святкує керуючий Тернопільською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви Преосвященніший єпископ Одеський і Чорноморський Тихон (Петранюк)!

Дорогий владико Тихоне!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання від усієї повноти Тернопільської єпархії УАПЦ. Ми вдячні Богу за те, що Він віддав нашу єпархію у Ваше молитовне заступництво та мудре керівництво!

Ваше Преосвященство, Ви відомі своїм ревним прикладом пастирського служіння, добропорядністю та чесністю не тільки на Тернопільській землі, а і далеко за її межами. Тому, дозвольте, привітати Вас улюбленою піснею:

І у синю даль
Понад горами лине пісня ця, –
Про чудовий край,
Чарівний край Черемоша й Прута.
Край, мій рідний край,
Пісенний край завзяття і труда,
Ти – моя любов,
Ти рідна матінко, моя земля!

Нині кожний з духовенства Тернопільської єпархії УАПЦ долучився до привітань зібравши Преосвященнішому владиці Тихону символічні 250 гривень.

Щиро сподіваємося, що з Вами Тернопільську кафедру чекає тільки розквіт і благополуччя!

Іспола еті деспота, дорогий владико!

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

2 thoughts on “І у синю даль…

  1. Іларіон /Дамаскін/ says:

    Починає повертати 30 срібняків,що роздав 30 іудам щоб посісти через симонію славетну кафедру.Впрерше за всю історію на древнійшій катедрі особа нетрадиційної орієнтації…перше бажання відкрити набір хлопчиків в семінарію,ще навіть не сформований педколектив,немає навчальних планів,не вирішено питання з учбовим корпусом,а мальчиків хочеться вже…

    • Іларіон /Дамаскін/ says:

      250 ₴ це навіть не 10$…така його справжня ціна в базарний день…Що заслужив те й має…З Одеси (пгт Октябрь,нині Радісне)пішов з ганьбою,з Тернополя піде теж ,як не в Жовтні,то в Листопаді…і практики вуду не допоможуть…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *