Що там монастир? ДУШУ Й ТІЛО ПРОДАМО МИ — платіть лише гроші!

Макарій Малетич, Андрій Абрамчук, Тихон Петранюк, Роман Балащук, УАПЦ

 Архієрейський Собор від 10 серпня 2017 р. Б.

 

Митрополит Макарій (Малетич): Де гроші, Владико?

Ростислав Гук: Кошти будуть, я ще раз кажу: віддам тому, хто буде. Архієреєві, який у мене в ячейці, не в моїй особистій ячейці, в людини, в ячейці стоять, я гривню від неї не витягав — 382 тисячі.

Митрополит Роман (Балащук): Але долари взяли, так?

Ростислав Гук: А?

Митрополит Роман (Балащук): Долари взяли?

Ростислав Гук: Ні. Долари не брав. Може, хтось би взяв. Може, Ви рахуєте, я заробив на цьому? То Ваше особисте. А для мене особисто…

Митрополит Роман (Балащук): Ви ж повинні були розуміти, що таку справу треба рішати з керівництвом. Треба було підписувати договір. Ну, Владико, такого би не було. Ну нашо таке наробити?

Ростислав Гук: Ну Владики Статут так говорив. Юристи один дивився, ну-у шо, тільки по юридичному питань не було. Я Статут прийняв? Чи що?

Митрополит Макарій (Малетич): Священики збурилися із а-а-а-а…

Ростислав Гук: Нехай священики не обманюють, заліщицький нехай не обманює, і Скрип нехай не обманює, шо вони нічого не знали, яка була ситуація і як і для чого бути, ну не треба бути, тепер обманювати, всіх собак вішати, я відкрито говорив, просто рішення було, я юридично відповідальна особа .

Митрополит Макарій (Малетич): Чому Ви їм в очі не сказали, що…

Ростислав Гук: Я говорив Скрипу, так, а потім поза плечі я не знаю, як вони говорять, Ваше Блаженство.

Митрополит Роман (Балащук): Значить, Ви їм добре насолили, напевно.

(о. Ігор Прийдун говорить)

Митрополит Макарій (Малетич): А-а-а, тепер попробуй кожен по-своєму розуміє, кожен по-своєму підсміховується, і-і-і-і е-ее а.

Митрополит Роман (Балащук): Така ситуація, що далі не знаю, що Та може розробити? Це страшне!!!

Митрополит Макарій (Малетич): Зараз аби то-то, трохи притихло, я би а-а-а-а сказати правду (тел. дзвінок)

Митрополит Андрій (Абрамчук): Чекайте, навіть перед смертю дають посліднє слово. Нехай Владика Мстислав скаже чесно отут.

Ростислав Гук: Я і так настоятель, дайте докінчити, буду докінчувати ремонт, і так не свічуся нікуди. Працювати. Знов за штат?!!

Митрополит Макарій (Малетич): Ну, а як же, а шо?

Ростислав Гук: Нє, ну Ваше Блаженство, знаєте, я не по совісті поступив? Парафію мав? І мене парафія годувала! Як я був вікарієм 5 років, мені рубля ніхто не платив, я був всюди. Так? Були…

Митрополит Макарій (Малетич): Ну…

Ростислав Гук: В Рівне я їздив, коли мені пістолети пхали, і сказали не лізьте, там не відстоюйте приміщення. Я не боявся! Хочуть зараз замочити. Я можу вийти на площу, най стріляють, хто хоче! А ми за Метр П’ять (мається на увазі Наталія Шевчук. — Ред.) всі Церква танцюємо, бо Вона пише, ми всі танцюємо, танцюємо…

Митрополит Макарій (Малетич): Чому відповіді не даєте?

Ростислав Гук: А шо я Їй дам?

Митрополит Макарій (Малетич): Чому відповіді нема?

Ростислав Гук: Вона знайде ще більше, буде писати і плітки напише, і ми реакцію робимо на Неї акцент!

Митрополит Макарій (Малетич): Люди роблять!!! Люди!! Люди роблєт! Люд робить!!! Отче, вибачте, Владико! Що хочете? Люди роблять! Чому, чому, Владика, а-а-а-а перестали поминати? За мене чи за Вас?

Митрополит Андрій (Абрамчук): Вам треба і як громадянину України захищати свою честь, розумієте, церковну то тут ми. А Ви, треба подати в суд, що Вона пише!!!

Митрополит Макарій (Малетич): Коли буде? Коли? Ви вже від танців казали, що вже є…

Ростислав Гук: Я від танців не подавав! Бо не було за шо. Я тут не правий. Всьо.

Митрополит Андрій (Абрамчук): Шо то за відео є? Ніхто не мав права знімати! Того не було.

Митрополит Макарій (Малетич): Від танців не подавали, то особисте ім’я можна було подати?

Митрополит Андрій (Абрамчук):Тут Ви йдете є громадянином України, це рішаємо, розумієте?!! Питання отак стоїть! А так не можна не давати.

Митрополит Макарій (Малетич): А Ви мовчите і хочете, щоби то гуляло!

Єпископ Кирил (Михайлюк): Тепер, звичайно, що ніхто до того ресторану вже не піде, коротче. Якщо мудра людина!

Митрополит Андрій (Абрамчук): Телепає всіма, Владико. Я ж Вас так само знаю не перший рік, розумієте, але мені кажуть: Владика, та поділіться тими долярами. Вже з танцями, розумієте, заглохло. Тепер друге. Після того повернення…

Митрополит Макарій (Малетич): Ви всі чули мене, зі мною не були, не були, в очі не бачили, а-а-а отці кажуть, що я причетний, і як це?

Митрополит Андрій (Абрамчук): Приходе, хто хоче. І мене, хто хоче, він мені в внуки годиться, каже, що Ваша за Церква така? Не можна так дальше робити! В нас тут якась є сила. Що ми кажемо…

Митрополит Макарій (Малетич): Ви йшли, і-і-і я думав, дійсно, і-і-і, сказати правду, той Указ не забирав, їм про-промовчав по-по-по Хмельницькій Єпархії. Думав, сти о архієреї не-не-не може не-виявлять так сяк рішать…

Ростислав Гук: Я з ним нікуди не йшов. Я нікуди…

Митрополит Макарій (Малетич): Ну хватить вже колотити всім. Всьо в УАПЦ. Хватить!

Ростислав Гук: Я не колочу УАПЦ!

Митрополит Макарій (Малетич): Ні, через Вас!

Єпископ Кирил (Михайлюк): Дивіться, Владики, в мене ні по першому не було ніяких ексцесів, не було ні по першому, ні по другому, абсолютно нічого не було, но мене то замахало, що мені тут дзвонять, розумієш, і кажуть, що Ви там не можете наїстися?! Чи шо, розумієте. Я, коротче, з 1997 року, з листопада місяця, не получаю зарплати, розумієте, коротче. Мене зара дуже фінансово, коротче. Я мушу сьогодні їхати, коротче. Хоча мені треба рішати там. Якось виходити з фінансового, я собі написав: вирішувати з внесками, і три знаки запитання. Тому що я вже за три роки маю платити внески, розумієте, коротче. А я мушу їхати сюда, для для чого, питається???

Митрополит Макарій (Малетич): Хто за це, щоб Владику Мстислава вивести е-е-е-е поза штат, до того часу, закім повернуто майно?

ПРИЙНЯТО ОДНОГОЛОСНО!

В нашому розпорядженні є копія документа за підписом і печаткою Митрополита Макарія, Предстоятеля УАПЦ, виданого Преосвященнішому Кирилу, керуючому Закарпатською Єпархією, де чорним по білому вказана його заробітна плата за період 6 місяців, а тому дивує зізнання Владики Кирила на Архієрейському Соборі про те, що він вже багато років не отримує зарплати і не може здати патріархійні внески за три роки, це в середньому 14 000 (чотирнадцять тисяч) гривень на рік. Тому або Владика Кирил свідомо нехтує архієрейським обов’язком здавати внески, або Митрополит Макарій вкотре підписує документи, які не відповідають дійсності, тим паче дивує, що підпис Предстоятеля УАПЦ стоїть під текстом, складеним англійською мовою, логічним буде запитання до Його Блаженства, з якого часу він володіє іноземною мовою? Хотілось б вірити, що Предстоятель УАПЦ Митрополит Макарій розуміє значення своїх дій та усвідомлює відповідальність за документи, складені та підписані його канцелярією.

За коментарем щодо даного аудіозапису Архієрейського Собору редакція сайту звернулась до голови Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія — Шевчук Наталії Михайлівни, яка є заявником у кримінальному провадженні від 09 листопада 2017 року № 12017210010003614 за ознаками кримінального правопорушення ч. 4 ст. 191 КК України.

«Ми залишаємось непохитними в своєму прагненні повернути майно Церкви — Тернопільській Єпархії УАПЦ. Незважаючи на дикунський супротив Митрополита Макарія, публічно доведемо не лише його причетність до цілого ряду кримінально-канонічних злочинів, а й його зраду інтересів Нашої Святої Церкви.

Молимося, щоб Господь простив зрадникам рідної Церкви їхній гріх, незалежно від того, чи вважають вони Українську Автокефальну Православну Церкву своєю Церквою-Матір’ю, і чи вважають вони свої вчинки ЗРАДОЮ! Блаженноспочилий Митрополит МЕФОДІЙ назавжди закарбував у наших серцях вислів: зрадників приймають, але зрадою — гидують! Той, хто спокусився на багатства та владу, отримають ці «чесноти» лише за свого земного життя. Тут, за життя, зрадник, так само як і злодій, часто може оминути кари, але й отримати за неї нагороду. Однак після смерті відповіді перед справедливим Суддею не оминути нікому з людей, ані мені, ані Митрополиту.

Прикро і боляче, що такі авторитетні та шановані серед вірян і духовенства провідники, як Митрополит Андрій (Абрамчук), навчають молодих архієреїв не Христової Правди і дотримання Канонів, а вказують шляхи, як оминути покарання за свої низькі та нелюдські вчинки. Вчить не пам’ятати про Суд Божий, а покладатись на суд мирський.

Дякую простим людям, нашим братам і сестрам за підтримку в боротьбі за істину. Доземний уклін, що не залишаються байдужими і не стоять осторонь, адже сила вірян в єдності, це єдине, що стримує церковних злочинців і породжує в їх серцях страх.

Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, який я маю честь очолювати, і надалі докладатиме усіх зусиль, щоб Червоногородський замок, перлина Тернопільщини і окраса Нашої Церкви, було повернуто, а торгаші-перевертні в рясах назавжди вигнані та заклеймовані ганьбою…»

ВІРЯНИ ВИМАГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЯ МАЙНА ЦЕРКВІ!

45 thoughts on “Що там монастир? ДУШУ Й ТІЛО ПРОДАМО МИ — платіть лише гроші!

 1. Василь Жила says:

  Біда в тому, що немає єдиної думки в УАПЦ. Скільки вже часу колотять цю справу, а рішень жодних не приймається. Мабуть це і є причиною того, що тепер УАПЦ втратила свою значимість у суспільстві. От скажіть, хто тепер рахується з ієрархами Автокефалії? Вони залишились самі по собі – мають декілька віх людей, котрі “свої” і тримаються цієї гілки. Звісно, Церкву лишати не варто, адже УАПЦ це дійсно свята, омита кров’ю мучеників Церква, яка постраждала у роки терорів, та смутить душу це все болото, яке за спиною людей розводиться. Дякувати поодиноким священикам і найперше віруючим людям, які дійсно тримаються Церкви і яким не байдужа її доля, бо прийшли туди віднайти Бога.
  Не мені судити Вас, панове, та так не робиться. Вартіше було б залучити людей, а не сидіти і думати як позбавити себе розвалин монастиря, чинячи в певній мірі розбій – знайшлись би і спонсори, і щедрі жертводавці-однодумці, які б пішли на зустріч і дали б монастирю нове дихання і поштовх у нове, відроджене життя. Проблема в тому, що не хочуть працювати, а готові скоріш триматись того що є і так існувати.

  • зоряна кп says:

   25 000 ще ниє фінансово коротче питання ??? коротче, зарплату не получаю каротче….. то воно де у вас таке обмежене служить? якою мовою? чистий аутист… ну один другого кращий то страшне!!

 2. Дєня says:

  Макарій то хто АФЕРИСТ? таки слово Шевчук проти твого виглядає вагоміше! Тото ти так пищав пррти неї аж пінився не дає тобі курвоті з братками розвернутись?голова церкви з тебе як і мужик нікудишній! Забрихався заікався зарвався далі нема куди – то вже край? Так ти казав? Може пару комісій тай квітка? У мене є макарони можу тобі пожертвувати будеш людям лапшати щоб не роздерли тебе і камінням не закидали таку шльондру бо каятися і вибачатись пізно тепер драпай куди очі бачать поки люди самосуд не вчинили позорище всієї львівщини

 3. Сергій92 says:

  А мені портрети сподобались!!! Респект художникам!!! Тільки клітку забули домалювати таких в вольєрі треба тримати з алабаями як корм😆😆😆😆😆

  • діма says:

   Таких за грати до братви треба кидати. Їм там швидко розприділили місця в кримінальній ієрархії і вшанували і задовільнили б покидьки ще церквою прикриваються

  • нобель says:

   Треба львівській єпархії футболки поробити з їхнім “героєм”щоб в києві сі не погубили! І написати ці руки нічого не крали! Підпис собрат МАКАРІЙ)😂бо приїдуть на об’єднавчий собор під софію львов’яки історію творити ( без них там сі не обійде ) щоб було видно щото за одні!

   • водій says:

    Та чого тільки львівським? Онди Андрійко, як з дошки пошани – зосереджений на грошах немає коли і очі підняти і рахує і рахує…..а Макарчик все пакує і пакує. Злагоджена команда, як часи!!!😉молодці! дякую! файно намалювали, як в одесі на набережній)))😉

  • Бектор Відь says:

   Думаю, що покійний владика Мефодій не схвалив би (м”яко кажучи) такі “картинки”, а той, хто замовив таких “художників”, ввійшов би від руки предстоятеля рівно на метр в землю – саме на той метр, на який виріс. Такі дії “хранителів” пам”яті Мефодія по відношенню до інших людей (ким би вони не були і які б вони не були) є глумлінням над вірою і моральними принципами, тому жодним чином не спрямовані на користь УАПЦ ( ні на примноження майна, ні на підвищення авторитету).ЦЕ ТУПИЙ ПІАР ОДНІЄЇ ОСОБИ. Шановні архієреї і отці, миряни , читаючи всю цю гидоту,
   не тіштеся, не потирайте руки, а помоліться за Боже змилування над Наталею, рабою грішною власних похотей і амбіцій.

 4. нестор says:

  Молодьож та вже так не збиткуйтесь над тим макаром він не повноцінний від народження а з часу смерті мефодія тронувся бідняга умом на радостях ну затяте воно ще й недоколисане від уродин що ви від нього хочете??? Де ви бачили попа щоб гроші вернув то як мусор вже як хапанув бабло пиши пропало. І монастир вже пішов по водоспаду з легкої руки наших святих. Всьо. Господь їх покарає дайте час вони своє отримають кожен по заслугам

  • Іринка says:

   В ячейці у людини!!! 😂😁😂😆😆😆 не в Мстислава ж!!!😂😁😂😂 а я стєсняюсь спросіть, а ця позаштатна морда в нову церкву пролізла чи ще тільки пробує???

 5. Панас says:

  Тарасик ой Тарасик чує моє серце підеш ти з тернополя співаючи і то у скорому часі)))) якщо встигнеш бо винесуть ще тепленького…тепер тобі дорога одна до рідного братика Назарія прямо в покої Паканича Владики Антонія він тебе і прийме і приголубить поможеш валізи збирати до Москви! Скатертю доріжка і як то кажуть не так страшні російські воші, як українські гниди!

 6. вітя says:

  Може ви рахуєте я заробив на цьому?- Мицик ти що берега пустився? А хто заробив? Я? Чи свічниця? Скрип чи заліщицький????? Та вже пізд..ц хватить з себе неповноцінного робити тут тобі не баня

 7. олексій says:

  Думав, сти о архієреї не-не-не може не-виявлять так сяк рішать… – одне одному не довіряють, як павуки в банці позжирали б одне одного.. брехливі ненажерливі зрадники за копійку вдавилися б. таке кубло розшевелили що волосся на голові дибки встає

 8. Андрій says:

  Якби на власні вуха не почув в життю би не повірив що ви там такою хєр..ю страдаєте!!! Беріть лопати і сніг чистіть звідси і аж до російського кордону може дурь голови не буде так братися!!! Чисто совість втратили!!! Проповідники похотливі

 9. Галина says:

  така публікація викликає почуття відчаю та сорому. ми йдемо до вас дорогі отці за порадою, за прощенням, за підтримкою, а ви нас так принижуєте своєю неправдою. хіба можна так цинічно відмежовуватись від народу? чи вартують ті виручені кошти за продаж монастиря такої ганьби і гнітючого болю? як ви збираєтесь вмирати і як нам віднайти сили і невідвернутись від церкви як джерела правди….якщо ви таке коїте то в які двері стукати нам? наші діти ще зовсім молоді хлопці зараз караються в російських тюрмах не відмовляючись ані від України ані від принесеної присяги, а ви сивовласі і обрані, які теж присягали Богові як можете ви зректися і зрадити всіх і кожного? Біль розриває з середини за ваші безчинства, біль і розпач!

 10. Антося says:

  Андрюша родний ти наш батько автокефальний а шо это ми такие грамотние? В суд кажеш? То може тебе туди и спровадим? Ти ж наш виконуючий обовьязки шо ж так скромно в сторонке стоиш? Билого танцю чекаэш ти особливого запрошення? Громадянин ти наш украины в пагонах! Протверезив чи навпаки задимлений що несеш таке на собори?????? Може угорницький продаш? Я трохи маю можу тоби заплатити тисяч 30 гривакив тай зробим там готель чи кабак видкрию у У АНДРИЯ си буде называти! Лыжи бабы движ париж а ты своих педикив десь в тисменици поселили аби ми их не задилы як добре напьемось 😉 шо скажеш канадиець ти то вибачте владико кагебиець вы наш невьебе..ый ? А ну тут людям побожным розклад зроби на наш туповатий ум! Настав нас на путь истынный! Може народ не догнав шо треба тоби ще в ножки вклонитись и покаятись?!! Караваем не хочеш?

 11. Фелікс says:

  так макарій всеж таки дав указ гуку на хмельницький ще й так само підло як і згоду на відчуження монастиря? подоговорніку! не порадившись з владиками не спитавши думки духовенства? взагалі знахабнів! дорвався до влади імпотент старий і дро..ть церквою як хочить.

 12. литий олег says:

  то ти в сіті для михайлівни виклабучувався?😂😁😂танцор діско 🍻вже брат запий холодним пивом і можеш тепер до кінця життя свого ходити в комуфляжі унсо бо ряса то не для таких як ти всьо вже аж тепер навіть я переконався яке ти бабйо

 13. Бектор Відь says:

  Думаю, що покійний владика Мефодій не схвалив би (м”яко кажучи) такі “картинки”, а той, хто замовив таких “художників”, ввійшов би від руки предстоятеля рівно на метр в землю – саме на той метр, на який виріс. Такі дії “хранителів” пам”яті Мефодія по відношенню до інших людей (ким би вони не були і які б вони не були) є глумлінням над вірою і моральними принципами, тому жодним чином не спрямовані на користь УАПЦ ( ні на примноження майна, ні на підвищення авторитету).ЦЕ ТУПИЙ ПІАР ОДНІЄЇ ОСОБИ. Шановні архієреї і отці, миряни , читаючи всю цю гидоту,
  не тіштеся, не потирайте руки, а помоліться за Боже змилування над Наталею, рабою грішною власних похотей і амбіцій.

  • владислав says:

   Оооо- треба ж таке -за покійного згадали??? Та ладно…. а раніше, що не до того було??? Ви скоро ще за всіх попередників згадаєте най тільки собор пройде! Вас вилікують і память поправлять за ваші художества!!!! То що тварі як ЗАЯВУ подати то нема потерпілої сторони, а як себе впізнали на портреті дивись як обідилися ще заплачте !!!! А як з вами боротися ворюгами брехливими ??? Може кожному по ордену виписати! ? В суд подайте на вірян!!! Вам от митрополит Андрій як всьо гарно розповів теж видно долю з монастиря чи малу потягнув? Як продати то ви перші , а як відповісти то голови в клобуки позапихали і мовчите один на одного скалитесь!!!!

  • Степан says:

   Як ВИ заспівали!!! не тіштеся… чому тут тішитись вашому мородерстві? що заїло ВАС? Правда очі колить? Вивела ВАС Наталія на чисту воду? ми помолимось – МОНАСТИР ВЕРНІТЬ !!!!!

  • Григорій Іванович says:

   Мицик вже так Бедьом не підписуйся!! Бог тобі дав 2м росту а мозгів, як у ракушки!! Та то ж твоя пепша подружка була що ж так тепер в землю мрієш її на метр ввігнати?? Ти краще уяви собі куди б тебе Мефодій Владика ввігнав би!!! Чудотворець ти туповатий. Вкарасти зміг а тепер мала ще й піариться по твоєму? Вже так як ти пропіарив уапц і себе так вже нікому не вдасця! Сиди там тихо і не рипайся не позорся за церкву згадав за вірян? Придурок ти львівський думаєш людям не зрозуміло що відбувалось і хто крав??? Тримаєш нас за баранів??? То хто глумиться ти чи люди які твої підлі злочини виявляє??? Якби не мала досі тобі суці такій руки цілували а так Слава Богу одним менше в Церкві!!!

   • Вірянин, який нічого не вимагає says:

    Пане Григорію, а хто такий Мицик, поясніть будь-ласка, а то тут віряни не знають всіх “поганял”, прийнятих у Ваших високодуховних відносинах з цим Мициком? І з якого дива “нікчемна” стала “малою”?
    Може дійсно там вже немає кого в землю заганяти, якщо Наталія Шевчук йде до цілей, які відомі лише їй і тим, хто її використовує, через приниження свого ближнього, і тому себе як християнка давно
    вже на “нуль” помножила?

    • Савенко Міша says:

     Тихон, щоб ти так парафії примножував, як тут собі сраку рвеш! Чия б корова мичала….”нікчемна” бульдозером по вам “святим” їздить туди-сюди, щож ви їй нічого зробити не можете вже стільки років? сильонок не хватає чи мозгів? вона на твоє прийшла чи ти сукін син філаретовський на готову кафедру мефодія зайшов ще й з злочинним шлейфом. кк україни ще ніхто не відміняв. ще за тобою прийдуть файлоімітатори пошукати в спальні…дограєшся…з пашою-мерседесом будеш в одній камері бавитись під наглядом в буцегарні. блювота руського міра ти і назарчик твій підар паканичівській

     • Вірянин, який нічого не вимагає says:

      Ото Мухуїл, вас порвало. Стиль безумовно довершений у вас у всіх “коментаторів” – куди там нам простим вірянам.То вам якісь “мицики” ввижаються, то “тихони”, то спільноти ви вивчаєте, то потоки “відстежуєте”, то ви “бедьом” на бульдозері, то ви на коні, а ще й іграшок специфічних забагли. Ну а біда ж в тому, що на всю вашу палату тільки одна медсестра.

 14. ПіП says:

  Мстислав, на шиномонтаж/ колеса крутити/ ото тобі все що світить в цьому житті! вже тобі не пропивати пожертви – Бог тебе гірко скарав за твої гріхи. Тільки за це шо ми вже знаємо, тебе мало на вісляку по всій Руській провезти задом наперед щоб люди подивились, як Господь карає відступників і торгашів церковних! високо ти себе ніс, над людьми поставив, а злетів під ноги -низько пав тепер не сподівайся порятунку від Макарія бо він вже і собі не може помогти!

 15. Тарас Ол. says:

  Мицик мицик дурний ти хлоп казали тобі не заїдайся з малою і що ти кому доказав де ти де вона? А міг сьогодні бути не лузером а митрополитом в об’єднанній церкві. Файно макарій тобі віддячив і за службу і за вірність…. не стало мефодія ти навіть втримати готове не зміг не те щоб кафедру себе заживо поховав своїми руками закопав і де твої браття-архієреї одноголосно злили тебе і навіть не задумались. Бач ніхто не думав, що так скоро може все перевернутись і на тебе і на Макарія і на решту управу знайшли. Треба було думати головою, а не заливати свідомість алкоголем-ти відмовився поставити хрест мефодію а поставили тобі.

 16. хз says:

  А Макарію пох..й куди печатку валити хоч по обоям аби тільки клацало ти б ще китайською тексти підписував йолуп тугий! Ну що ж ти якесь деградоване таке чи там твоєю рукою хто хоче водить і тих печаток маєш по пару штук чи то Даньчак розважається а потім по плюсах знову будеш бороду микати і роздувати щоки щото не ти і не писав перший раз бачиш було але то не то? ну формально предстоятель а гірше малої дитини не мож і на хвилину залишити то наїсця то напється то всереться…але кому то дивота старе, як мале

 17. Дік says:

  Чуєш ти гуцуле невмиваний про честь згадав? то замість того щоб дати тому непотрібу за такі справи підзатильник то ти ще його відстоювати честь до суду посилаєш? замість того щоб покаявся і перед всім світом просив пробачення шмарки йому витираєш? то така ваша політика? як вас піймали то треба згадати про честь і в судах правди шукати? і хто ти після цього? то хто церкву позорить? який ти після цього владика? думав що про це ніхто не дізнається людям одне париш а на соборах друге? та правельно тебе молодь та що у внуки тобі годиться питає що то за Церква така? Церква Свята а от ти паразит який тільки те і робить що шкодить! що ти вартий без ряси? святі отці ціною життя, кровю доводили відданість Богу непохитність у вибраному шляху, не відрікались ВІРИ ПРАВОСЛАВНОЇ молилися і смирялися в печерах, а ти сучара заробляєш????? ХРЕСТА НА ВАС НЕ МАЄ!

 18. Тихий says:

  Найболючіше те, що як і свіцька, так і церковна влада не чує простого народу, голосу із фундаментів в даному випадку Церкви. Люди залишаться, а от вас розженуть мітлою за все що ви робите. І не зчуєтесь, як прийде й до вас Мстиславова нагорода. Хай но прийде нова ієрархія, там гратись не будуть.

 19. БОДЯ says:

  Будете клоуни на собор в київ лісами житомирськими добиратись заодно лопати захопіть) бо так з онуками тих бабців, що носять вам гривню-дві з пенсії 1100 гривень на місяць та й панахиди з останніх запасів я б хотів поговорити по душам, в очі подивитись, останнє слово ваше пастирське послухати аж не можу…дні рахую до 15) як вам монастирі зайві той церква не потрібна от ми вас і розсудимо посправедливості як було з ким було і в яких ячейках у кого гроші лежать, а потім відзвітуємо людям…щасливої дороги – БОДЯ-

 20. СТЕФАН says:

  Хлопці, браття бийте по тормозам та то тільки перші ластівки з новин. Як ці дєятєлі не повернуть монастир то ми ще наслухаємось -переслухаємось тих їх нарад. Михайлівна нічого просто так не робить якщо зайшла з такої карти то в неї в рукаві ще є що кидати на стіл Та ,без козирів не грає. Згадаєте моє слово, і пам’ять їм повернить і майно церкві з відки взяли туди покладуть а то все пусті розмови….

 21. ГАЙ says:

  Маленька поправка до малюнка не ЛНР , а ЛГБТ (англ. LGBT-community, gay-community) — соціальна сукупність лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів, що об’єднується спільними інтересами ( читати грошима ), проблемами і цілями ( як уникнути кримінальної відповідальності і потратити вкрадене).

 22. bgg says:

  Вони навіть не збирались то майно вертати – Барна зразу сказав Тихону пишіть прохання на гектар я вам підпишу і кинем ще вам пару копійок а кримінальні справи прокуратура то ми тут намісці порішаєм.так і зробили. Так вони б хотіли щоб то ще й затихло а Наталя тисне і непопускає. Через то і язики в ср.ки позапихали бо нема що сказати. Факт на лице! Продали! Продали і то ще й колективно. Там Мстислав грає роль козла бо його підставили я не здивуюсь як йому менше всіх перепало. Головну скрипку то Андрій відіграв з Макарієм! Знали добре, і давали свою згоду тому так ненавидять Наталю. Бо вона єдина якій нема чим закрити писок. Праввильно Мстислав сказав, що він подасть на неї чи як з нею порішає цей конфлікт як то вже вийшло з берегів і не з ним у неї бойня а з Макарієм! Вони продали – Вона вертає! І верне! Або хтось сяде бо так само то нерозчепиться. Як не мали мозгів зробити ту справу тихо то тепер позорьтеся на весь світ!!!!! Сьогодні ви є а завтра вже інші ;церква була до вас є і буде після!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *