УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО – ВІРНІ УАПЦ

В редакцію сайту “Тернопільська єпархія УАПЦ” надійшов відкритий лист від УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА Тернопільського обласного осередку на ім`я Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, тимчасово керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ.

Крайовий отаман Роман Півторак у своєму листі зауважив, що “у смиренній покорі надіємось і віримо, Ваше Блаженство, на те, що мужність Давида і розум Соломона дадуть Вам сили вести свою паству дорогою правди і справедливості, а віряни Тернопілля діждуться єпископів і священників, які поведуть наш нарід до пізнання Божого промислу і ревного служіння Всевишньому”.

Міжнародна громадська організація “Українське козацтво” у своєму листі просить Його Блаженство, розглянути кандидатуру архієпископа Чернівецького та Хотинського Германа (Семанчук) на посаду керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ.

У телефонній бесіді Генерал-отаман Роман Півторак повідомив, що у зв`язку з останніми подіями в Тернопільській єпархії духовенство УАПЦ перебуває у стані розгубленості та невизначеності. На його думку нині не існує такої кандидатури, яку б одноголосно підтримала вся повнота Тернопільської єпархії УАПЦ. Щодо запропонованої кандидатури владики Германа (Семанчук) звучали різні думки та ідеї необхідності особистого спілкування з Архієреями.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

24 thoughts on “УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО – ВІРНІ УАПЦ

 1. Погляд з боку says:

  У відповідності до чинного Статуту УАПЦ вибір єпархіяльного архиєрея здійснюється на ЄПАРХІЯЛЬНОМУ СОБОРІ і тільки цей вибір може бути схвалений вищими органами церковної влади. До чого тут листи “козаків” і заслужених діячів естрадного мистецтва. Духовенство Тернопільської єпархії в своїй більшості наразі продовжує сумлінно працювати на парафіях і коли, помилуй Боже, буде знаходитись “у стані розгубленості та невизначеності” знайде можливість повідомити про це людям, але точно не через “телефонні розмови” з громадськими організаціями або ж через сумнівні сайти. Майте вже, нарешті, справжню повагу до того духовенства, а не “букетнофальшиву”, не створюйте вже такого “зашквару”, не “паліться” вже так відверто у реалізації своїх “благих” намірів, якими встеляється дорога у відомому напрямку.

  • жовнір степан says:

   Що Ви можете взагалі повідомити роботяги? У Вас монастирі під носом крадуть , а ви не муму…. не поминають Предстоятеля, а ви соплі жуєте…. пятий владика міняється на єпархії, а вам хоч би хник кого вам тулять того і приймаєте хоч голубого хоч зеленого…. це добре, що хоч пам’ятаєте про сумлінність! Згадали, що є Статут УАПЦ і що там в тому статуті передбачено за замовчування злочину і відчуження земель та об’єктів нерухомого майна Церкви? Так вже забрихались, що країв не бачите!

  • сергійко says:

   Бедь, ти так не нервуй бо ті клітини не відновлюються! Ну люди не за тебе просять – не плач так сильно! Троха побув Властиліном сердець тай пора і честь знати! Дай другому побавитись. Тобі всі сайти сумнівні де тебе не хвалять і не складають деферамбів. А щодо букетфальшивої поваги то якраз в цьому ти спец!!! Філарету і букети носив і фальшиві і не помогло!!!! Макарій тебе зараз одним рішенням позаштат вишле! От і відпредстоятельствувався! Оревуар!

   • Наталя says:

    Дивно, але чому за кожним юридичним терміном ви бачите виключно Бедя ? І чому ви так його боїтеся? Це вірна ознака що саме його треба ставити на кафедру. Як же треба не любити Господа, щоб писати такі дописи і постійно вести полеміку “нижче пояса”. Можливо ви шануєте інших богів і для вас і вашого сайту це норма? напевне ви не українці бо украінці мають гідність

 2. Іван Степанович says:

  Я починаю пишатись нашим українським народом! Козацтво турбується про долю Української Автокефальної Православної Церкви! Ми маємо слідувати їх прикладу і відстоювати і заявляти всім про свої принципи і позиції!!

 3. тернополянин says:

  Козаки чи не козаки, а проблема є. І ніхто крім нас самих її не вирішить. У Тернополі мусить бути архієрей, бо люди звикли до цього. І бажано щоб був ще й гідний !

 4. Олена says:

  Ой Господи , та коли вже нарешті ті попи з Різдва Христового досхочу понаїдаються тих людських грошей ? Скоро дах у церкві завалиться, бо все прогнило. Потрібен господар, а не наймит грошолюбний.

 5. ТараС says:

  Пишите в коментарях про сумнівні сайти, то а що я на бедя сайті прочитаю? вони там вже за вересень пишуть одне, а все і о. Анатолія звідси списали, то де я правду читатиму?

  • Погляд з боку says:

   Якщо шукаєте правди на сайтах, то, напевне, ви Тарасе, ще дуже молодий або вічно “молодий”. Ви правду на сараї ще пошукайте, там все можна щось “правдиве” почитати, в насправді в сараї дрова.

 6. сотник says:

  Які страсті! А той генерал-отаман вже закрив свої кримінальні справи чи ще бовтузиться?😁😉😀😁😆)))))))) ще мені писарь знайшовся!

 7. даня says:

  А Герман в курсі, що козачество за нього собі горлянки дре чи то вони написали на догоду Бедю щоб Германа скомпрометувати? Бедь так просто не вступиться! То такий козак, що грає брудно і запах опісля не приємний…..

 8. о. Антоній says:

  А козаки, що не миряни? Де ваша соборноправність чи то так тільки на словах? Як дєрєбанити майно то вам людей-мирян не треба, а як відстоювати храми чи інтереси відразу автобусами збираєте! Щось самі не можете нічого без людей! Що не вашої поля ягода той Герман? Договоритись не вийде?

 9. кевін says:

  Ну та УНА УНСО тоже за Мстислава дуже просили і писали і на собор приходили, а цим, що не можна? Вони ж і руку до продажу монастиря доклали. Бедь казав, що аж до Ужгорода за документами приїздили! Хлопці трохи роблять рух!

 10. Суддя says:

  Судити архієрея будемо за результатами його праці в Тернополі. Поки що жоден з тих, що були у нас за 2,5 роки, не йдуть ні в яке порівняння з покійним Митрополитом Мефодієм. Побачимо, хто буде на цей раз і що зробить.

 11. вірний УАПЦ says:

  А чому не владику Геронтія просять??! Він дійсно найкраща кандидатура! І роботящий, і чесний, і вірний Церкві!! А титула і єпархії немає!!

 12. тверозуб) says:

  Тепер вже і українське козацтво піариться на темі УАПЦ!!!!Скільки заплатили за публікацію?! Чи може бартером порішали?! Отець, ти вже всіх дістав своїми козаками, афганцями, мусарами і прокурорами…. молися йди краще. В політику без тебе є кому гуляти(((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *