Тернопільська єпархія УАПЦ під проводом Митрополита Макарія готує новий “лот” на продаж…

Церковна земля по вул. Чернівецькій в м. Тернопіль, а саме земельна ділянка розміром в 1 га отримана Консисторією Тернопільської єпархії УАПЦ в 2014 році Божому, ще за життя Блаженнішого Мефодія Митрополита Київського і всієї України Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви (2000-2015), несподівано стала ласим шматком для Митрополита Макарія (Малетич) і новоспечених керманичів Тернопільської єпархії УАПЦ.

Як повідомляє інтернет-ресурс “Політерно”, у квітні 2017 року Божого Тернопільська міськрада віддала у постійне користування релігійній організації “Консисторія (Єпархіальне управління) Тернопільської єпархії УАПЦ ділянку площею 0.2230 га, що знаходиться на вул. Чернівецькій, під будівництво “Хресної дороги”. Зазначена ділянка розміщена серед березового гаю, фактично у зоні зелених насаджень. Проте, відповідно до нових затверджених змін у Генплані, це зона “Ж-З”, тобто змішана багатоквартирна житлова та громадська забудова. Цільове призначення зазначеної землі – “для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій”. Цікавим є і те, що поруч розташована ділянка землі площею рівно 1 га, яку ще в липні 2014 року Божого мерія надала тій же Тернопільській єпархії УАПЦ.

Нагадаємо, нещодавня невдала спроба нинішнього Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Митрополита Макарія (Малетич) провести масштабну земельну аферу в Оболонському р-ні м. Києва теж з 1 га церковної землі не змусила довго побиватись очільника Церкви, тому маючи досвід відчуження діючого Свято Петро-Павлівського чоловічого монастиря  владика Макарій рішуче налаштований використавши тепер вже нового керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ владику Тихона (Петранюк) завершити злочин проти власної Церкви і здійснити продаж церковної землі майже в центрі м. Тернополя, свідомо ігноруючи та залишаючись байдужим до останньої волі свого попередника Блаженноспочилого Митрополита Мефодія викладеної у Розпорядженні по Тернопільській єпархії УАПЦ від 1 лютого 2015 року Божого (п. 6).

ЧИТАТИ ДАЛІ…

49 thoughts on “Тернопільська єпархія УАПЦ під проводом Митрополита Макарія готує новий “лот” на продаж…

 1. лановий says:

  То правильно їх місять! Та я би вбив! Як таке виробляти? Одне на друге міняються. Того туда иого назад, щось крутять тою Церквою як циган сонцем. Та дати одному другому добре по шиї най би трохи протрезвіли бо вже тими затуманеними очима правди не бачать святої! Як не пють то нуляють.як не курвляться то церкву пропиваюит.і то так покруну без спину. Тормозіть трохи святі спиніться. Боинайлемо на вас управу. То вже то кіно направлу піднадоїло. Схаменіться. Бийте по тормозам

 2. gmp.ua says:

  Чим би старе не бавилось лиш би не плакало…той Макарій чисто в дитинство впав!!!💰💰💰💸💸💸💸💸💲💲💲💲💲

  • дімич says:

   То треба як мати в дитинстві того Миколку добрим ланцом до ліжка прикувати щоб сидів на місці і не робив шкоди! Ото погодувати якимось пшоном, дати води і нехай сидить! Менше смороду буде!

 3. панич says:

  Тихон прийшов на рибне місце! То є ще чим покерувати і куда приклеятись! Тернопільська кафедра все життя мріяла аби нею керував філаретівський вилупок. Нащо нам кудись пепеходити чи об’єднуватись он уже потихеньку філя поставить на ще дві кафедри своїз тай повсьому. А Ви ходіть громадо руки йому лижіть є защо. .. і хто нам винен? Ніхто!

  • о.василій says:

   Не ображайте Владику! Він старається! А до землі тої ніякого діла немає! Буде там і Собор і Хресна дорога! Дивіться за свої справи і помисли бо кожен відповідатиме за себе!

 4. Близький до... says:

  Даньчак всім розповідає, що Владика в лікарню зліг-тепер ясно чого!!! Слабого і лежачого не б’ють то не про нашого Владику. Його Блаженство вже, як ту відбивну відходили не встигне і нажиті гроші, непосильними продажами, на лікарство потратити. Чи Владиченька від Малої партизаните?????

  • нпУ says:

   Він заслаб бо за монастир проданий взялися. По борьбі з економічною злочиннічтю працюють. Аудит єпархії призначили, Мстислава тягають кожний день на допити. Підписку взяли про невиїзд. Справу направлять до суду. Є вказівка зверху розкласти справу на молекули тому Макарій і на стаціонарі. Буде йому і листи і печатки і благословіння предстоятельське.

 5. Сотий says:

  Та то добре люди казали не стало Мефодія і по церкві буде. Нічого не здобули окрім позору і скандалів

  • свічниця says:

   Та вони його і мертвого бояться! Дивися, як швидко всіх його повикідали з Різдва. Вже ні Ганни нема ,ні Ромка ,ні Ігора а ту вже Михайліну то так не знали і такий бруд лили а то виявляється того що вона за них добре все щнає. Має на тих керманичів добру збрую! Нічого нічого що посієте те й пожнете.

 6. о.петро says:

  А я б зараз з Владики Андрія спитав за що отця Романа з Церкви Різдва попросили!?? З небіщиком воює??

  • кум says:

   Я б Його теж спитав коли лист напише Патріарху Кирилу з прощенням. Філарет вищий за званням тай перший покаявся тепер Андрійко твоя черга маску знімати-вже давай агітуй за Руський Мір ! Що даром вони на тебе з Канадою тратились і стільки років в УАПЦ утримують? Давай ріднесенькій сідай перед камерами і починай за рибу гроші! Як то важко в світі жити! Макароном не прикривайся то рєдкий дурак. Його що за смертю посилати щось зробити і руки поріже і …..поламає! Так що давай сама сама……. чекаємо з нетерпінням

 7. Лара says:

  Господи, Святий Боже, щото коїться з Вами? Ви що люди добрі в тих церковних кабінетах подуріли зовсім?? Та над нами весь світ регоче, а ви далі не можете вгамуватись?? Щото є з Вами?? Ще мало вам?? Ще не все продали?? Скільки вам треба щоб вже наїстися??

 8. КП says:

  Навіщо тому Макарію Андріївська от скажіть? Продасть сволота пару монастирів тай по правнуків забезпечений, а там хоч трава не рости. Йому то болить чи він то вибивав? А ми мовчимо бо Владика, а то люди злодій яких світ не бачив!!!! Він ще свої гроші вартий!!! Будуть вам і хати і машини- закінчите як всі в домовині а там кишинів немає. Прощення вам нема ні від Бога ані від людей!

 9. роман says:

  Чернівецька їм всім давно очі муляє. То було питання часу. Але то їм так тепер не пройде. Бо є резонанс люди говорять і тілько лінивий ще не чув за нашуцеркву. Може тим попам ті молодші розказують що то всьо добре але то далеко не так. Про авторитет і мови нема а правді дорогу не закриєш бо кожен раз шось стаєсі і вони оправдовуюся а відповісти нема кому. І брешут і брешут і варят ту кашу і варят а то всяко наверх виходит що там сі робит в тих церквах. То і не газда той головний і не ксьонз шось таке як я. Що думає то і каже. Та я не пруся церквами керуватм роблю чесно своє місце знаю але дітям можу в очі сі подивити. А це якись абсурд

 10. вовчик says:

  Макарон вже гроші порахував, вже їх в голові потратив, а тут Михайлівна знову піар-компанію розвертає..ото западло а не баба!!+👍👍👍👍хтось рахунок веде? Чи чекаємо технічного накауту?

  • Пилип says:

   Той Шльома за канатами вже і винесли. Що не чув в лікарні відклигує!????😂😃😂😂😃😂 скоро в біга подасця, жити всі хочуть💩

 11. Богдан says:

  Та цей хворий поштучно торгує, недолуге до купи продай, а Філарет всю фцеркву загнав задурно, зразу видно на кого з 90 вкалував! Був гебешний тай здохне агентом московським! То все голота гопники в тому архієрейському соборі сидять немає дивоти. Воно непройде щоб не зпиз:::и

 12. депутат says:

  Може друзі скинемось, викупимо на торгах землю у ВЛАДИК? Побудуємо Собор гарний, а тих в рясах замість жебраків під сходами триматимемо! Нехай моляться лиш би нам нас не змушували грішити)))))

  • Петрів Андрій says:

   Дешевше братську могилу викопати! Весь Тернопіль нам квіти принесе і на каплицю скинуться! Буде і , що туристам показати і землю почистимо від наволочі!!! Які будуть пропозиції???? Побажання?????? Присилайте проекти!!!! Мене не надрукують але я шлю!

  • lima says:

   Ти перше монастир у них викупи! Продали швидко, а вертати нема кому! Мицик ти вже там заглохни зі своїми коментарями не позорся і так такого вже набідокурив, що тебе і свої зневажають….сиди мовчки і невидьоргуйся! Сильно тебе ті гроші зігріли? З виду мужик два метри, а душа мєлочна….

    • mam says:

     Дожились,баба церквою керує, але що як мужиків немаємо?!!! Якщо предстоятель не виконує своїх обов’язків то Слава Богу хоч хтось тримає руку на пульсі))))))))))

 13. Орест says:

  +Віктор, як керуючий землю вибив, а вони його в акурат і зняли. То ясно чого він їм мішав! Тепер на лице фальш Предстоятеля, а на зборах розпинався. Всьо то трьоп. Не договорились. Як є що ділити тай починають гризтися, от що я, вам скажу люди! Безсовісті і честі люди! Бог ВАМ суддя!!!

  • голиця says:

   То ще той перевертень московський. Зараз як на сковорыдцы волаэ що филарет заяву подав до кирила а само ще недавно його в руку вицыловувало, картини дарило, квыточки носило-пинка пид зад отримав и пишов спываючи тепер йому филя не такиц а якби прийняв в кп то був би самий святийший и канлнысчныший. В Москви он э фото патрыарху рускому то так руцю смоктав як чупа чупс. Фу гидота! Ще то прийняли до нас! Щоб тоби макарий рука видсохла як ти мав того перевченого рукопологати. Але яке ыхало ьаке здибало

 14. Чернівецька says:

  І то дивіться як тихо все прокрутили. На гектарі будки псячої ще не поставили, а землю гребуть. І хто їм так все пролобіював? Чи не Надал сам буде на тій землі будуватм?

 15. МАРИНКА says:

  ТО МОРОДЕРИ В РЯСАХ! НАВОЛОЧ З ОСТАТНІХ! ШКОДА, ЩО ДІЙСНО ДОБРІ ОТЦІ ТАКУ ГАНЬБУ ЗА НИХ ТЕРПЛЯТЬ!!!!!!@@@

 16. кум says:

  Тихуша пір’я розпустив. Наконечного з храму випровадив. Указ дав що має право в іншу єпархію переходити!!!!😂😂😂😂😂 я над тою фоткою ржав півгодини!!!! Як сказав би Мефодій – туповатий ти парєнь владико! Ну хто ж так укази пише???? Чи добре мекнутий був???? І з якого часу то ти ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ????? хто тобі титул такий давав???? “Авторитет ти опущений кримінальний”!!! тобі до Тернопільського, як до Одесько-Чорноморського ср..и і ср..и! Ти що собі думаєш, що як у Макаки відсо..в то можеш вже коханою дружиною рахуватись? Твоє місце кепешнаука біля параши !!! Розочку тобі набили на ср..ці і слова ніхто не давав. Попустися опущений бо ми тобі труби прочистим. Пісарь

  • монастир says:

   Ти дивись Тарасику щоб ми тобі в іншу єпархію відрядження не виписали бо підеш пішки по грунтовці!

   • генаток says:

    Він допроситься, як Мицик! Той тоже укази роздавав і герби з візитками розмальовував ціни собі скласти не міг і що тепер? Де бродить? Так і цей володар дограється. Тут йому не КП тут забороною не відмажеться. То хлопчина рамси попутав! Нічого ми це виправимо! Настроїм інструмент – фальцетом заспіває!!!!

 17. автокефальний says:

  Парафії наші відходять, церква на куски розвалюється, а вони майно церковне розбазарюють! В КП знову дві тернопільські парафії перейшли в селі Ріпинці і Цвітова! Хто за то відповість? Тихон??? То ж бізнесмен-уголовник, а не владика! Під стать Макарію! Таке саме украв і в біга!

  • сизн says:

   Це ти у Наконечного на фейсбуку прочитав? Чого він зараз ображається о.Роман? Йому треба було йти до кінця коли Тихон погрожував, а він поп’яні поарозказував, що піде заяву писати, а коли Тихона обрали Тернополем керувати зразу поник і ніби нічого не було. Тепер нема що в рупор кричати. Треба було глушити Тихона коли ще він всіх об’їжджав і казки розказував лиш би Германа не обрали. Хотіли Тихона – маєте Тихона! Переживали, щоб Герман не зайшов, тепер маєте спокій – без коло без двора, філаретовський ще й аферист зі стажем. Що тепер хочете? Їжте, що замовляли! Подякувати Макарію не забудьте!

   • Горин says:

    Дуже Герману очі кололи що не поминає Предстоятеля! Добре що ви вже поминаєте! Є за що! Гідна людина! Маса сіра а не Церква! Слова боїтеся сказати! То й добре, що вам на голову нагадили ще й розтерли. Змиряйтесь

  • Рома says:

   Так. Бучацький деканат ще три парафії готуються перейти. То вже стихійне явище. Ніхто не хоче з тими голодними щось мати. Люди мовчатт але висновки роблять….то ще чекайте нехай вже до кінця порозпродують все і єпархія розсунеться. Я не здивуюсь якщо церкву різдва продадуть в центрі тернопооя в приватні руки. То вже тих звірів не спинити.

 18. Філіпень says:

  Кожен прийшов і за собою тільки щось тай потягнув! Мстислав -монастир, Андрій -гроші урвав, Віктор-семінарію з академією бо свої дипломи треба продавати чого тут конкуренцію розтити, Тихон -Чернівецьку, а Макарій той вже, як ніхто все і зразу. Тому все треба копійку не пропустить!!!!!!!

 19. активіст says:

  Нехай тільки забудовнику землю загонять – ми їх прямо на заборі повісим всією компанією щоб не сумували…… вам ті гроші дихати не дадуть…

 20. казимирівна says:

  Так чисто все зробили, як Мефодій попросив! Спробували би за життя ослухатись! Посохом чи чимось важчим так по крижам би потягнув, що надовго запам’ятали волю Предстоятеля! За життя очі на нього боялися підняти, а тепер ГЕРОЇ особливо до торгів і каси з готівкою. Справляються на відмінно послідовники автокефальні! Ніщеброди, а не духовенство! Правду люди кажуть, що нічого чорнішого за монахів немає….самі забруднились ще й людей вимастити хочуть….покаяння такого немає, щоб ви отці, очиститись могли і гідно стали з чистим серцем перед престолом Господнім!

 21. nakonechniy says:

  особисто я за +Тихона не голосував , моє сумління чисте! +МСТИСЛАВА – продовжую вважати своїм другом ( дружбі не зраджую).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *