Тернопільська єпархія УАПЦ вітає настоятеля Богоявленського храму владику МСТИСЛАВА з днем тезоіменитства!

Ваше Високопреосвященство!

Нині вся повнота Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви вітає Вас з днем тезоіменитства!

Ваше життя нерозривно пов’язане зі самовідданим служінням Богу, Українській Автокефальній Православній Церкві й Вашій пастві. Вашою мудрістю й чуйністю, освіченістю й простотою, неповторними талантами й скромністю Ви здобули заслужену любов і шану в Українській Автокефальній Православній Церкві та за її межами. Ми щиро підносимо свої молитви Всемилостивому Господу, щоб він сподобив повернути Вас на посаду очільника Тернопільської єпархії УАПЦ, адже Господь розумно подає всім нам за потребою для нашого спасіння.

Ваше Високопреосвященство, дорогий наш Архіпастир, дозвольте від імені духовенства, Ваших вихованців і друзів, які не полишали Вас у тяжкі хвилини життя, побажати Вам здоров’я духовного і тілесного, допомоги Божої у несені святительського хреста і благословення у всіх Ваших нових починаннях. Гадаємо тепер ви знаєте хто є хто.

Іспола еті деспота!

2 thoughts on “Тернопільська єпархія УАПЦ вітає настоятеля Богоявленського храму владику МСТИСЛАВА з днем тезоіменитства!

  1. rascolnet says:

    Не додала дивідендів УАПЦ і поведінка архієпископа Тернопільського Мстислава, якого спочатку відправили на «покаяння», а згодом відновили керуючим Хмельницької єпархії, хоча і там духовенство його не прийняло. Такий швидкий хід справ, а вірніше «покровительство» Мстислава на найвищому рівні УАПЦ, пов`язують з митрополитом Івано-Франківським Андрієм (Абрамчуком), який, подейкують, майже такий же впливовий, як і митрополит Макарій (Малетич) – повідомляє сайт raskolnet

  2. БОГДАН says:

    Це ж треба, мати ВСЕ і так знеславити своє ім’я і Церкви! Московській агентурі стає все далі важче утримувати “своїх” в УАПЦ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *