ТЕАТР АБСУРДУ – в головних ролях Макарій (Малетич), Мстислав (Гук), Тихон (Петранюк)

За заявою Наталії Михайлівни Шевчук, голови громадської організації «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія», слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у Тернопільській області 9 листопада 2017 року розпочато досудове розслідування № 12017210010003614 за фактом привласнення грошових коштів релігійної організації «Тернопільська єпархія Української Автокефальної Православної Церкви» на суму 292 тис. грн, отриманих від відчуження пам’ятки архітектури місцевого значення «Руїни палацу ХVІІ–ХІХ століть», за ч. 4 ст. 191 КК України, процесуальне керівництво здійснюється Тернопільською місцевою прокуратурою.

У березні 2018 року поліція була вже готова вийти на фінішну пряму шляхом складання обвинувального акта та передати справу до суду, оголосивши підозру архієпископу Мстиславу (Гуку Р. В.) та визнавши потерпілою стороною Релігійну організацію «Консисторія (Єпархіальне управління) Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви». Проте єпископ Тернопільський Преосвященніший Тихон, діючи від імені Тернопільської єпархії УАПЦ як керуючий, не надав згоди на визнання потерпілою релігійної організації «Консисторії (Єпархіального управління) Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви», незважаючи на те, що за відчуження нежитлової будівлі (Руїни палацу ХVІІ–ХІХ століть) комплексу будівель і споруд, розташованих у с. Нирків Заліщицького району Тернопільської області, на розрахунковий рахунок чи в касу консисторії Тернопільської єпархії УАПЦ кошти не надходили.

Так, 29 березня 2018 року за підписом єпископа Тернопільського Преосвященнішого Тихона (Петранюка), керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ, подається лист на ім’я Старшого слідчого СУ ГУНП у Тернопільській області Кушніру В. В., у якому йдеться про таке.

 

Старшому слідчому СУ ГУНП

в Тернопільській області

Кушніру В. В.

Шановний Володимире Володимировичу!

                У відповідь на Ваше звернення №4119/9/2-2018 року повідомляю наступне.

Відповідно до ст. 55 КПК України потерпілим у кримінальному провадженні може бути фізична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано моральної, фізичної або майнової шкоди, а також юридична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано майнової шкоди.

19 вересня 2017 року я, архієпископ Тихон (Петранюк Тарас Іванович) призначений єпархіальним (правлячим) архієреєм Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, яка діє як окрема юридична особа у формі релігійної організації «Консисторія (Єпархіальне управління) Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви» (адреса 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 22, код за ЄДРПОУ 25347638 надалі — Тернопільська єпархія УАПЦ. Після призначення керівником мною було ініційована інвентаризація документації та веб-ресурсів зазначеної релігійної організації.

Під час проведення інвентаризації було виявлено несанкціоноване вилучення, ймовірно викрадення, невідомими особами з канцелярії Тернопільської єпархії УАПЦ документів, що були складені під час відчуження нерухомого майна єпархії, що розташоване на території Нирківської сільської ради Заліщицького р-ну Тернопільської області. Щодо цього факту Тернопільською єпархією скеровано до правоохоронних органів заяву провчинення кримінального правопорушення.

Враховуючи вищевказане за відсутності юридичних та первинних бухгалтерських документів, неможливо зробити юридичний аналіз, і відповідно,  прийти до висновку, які господарські операції по відчуженню нерухомого майна Тернопільської єпархії УАПЦ проведені, про зміст і строк виконання зобов’язань сторін, розмір, форму та порядок проведення розрахунків тощо.

До відновлення та повернення документів у законний спосіб у релігійної організації «Консисторія (Єпархіальне управління) Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви» відсутня можливість обрання виду юридичного захисту прав (якщо дійсно відбулось їх порушення), в тому числі через ініціювання або підтримання кримінального провадження.

Окрім того, я як керівник Тернопільської єпархії УАПЦ зобов’язаний керуватися наукою святої Євангелії, православними догмами і канонами, а також законодавством України, не схильний робити заяви та надавати свідчення щодо обставин завдання шкоди релігійній організації за відсутності або недостатності переконливих законних доказів. Насамперед це стосується заяв щодо звинувачення конкретних громадян, недоторканість і повага до прав яких гарантуєшся державою та проповідується християнством.

Тому, на даний час Релігіна організація не надає згоду на визнання юридичної особи потерпілим у кримінальному провадженні № 12017210010003614.

З повагою,

Єпископ Тернопільський Преосвященніший Тихон (Петранюк),

керуючий Тернопільською єпархією

Української Автокефальної Православної Церкви

Нагадаємо, 4 травня 2017 року Тарас Петранюк, він же Владика Тихон, прийнятий у юрисдикцію УАПЦ та призначений керуючим новоствореною Одесько-Чорноморською єпархією УАПЦ.

19 вересня 2017 року Рішенням Єпархіальних зборів Тернопільської єпархії УАПЦ Його Преосвященство єпископа Одеського і Чорноморського Тихона (Петранюка) призначено на посаду керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ за наполегливого сприяння Блаженнішого Митрополита МАКАРІЯ (Малетича), незважаючи на те, що Управлінням державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Луганській області було порушено кримінальну справу за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) та оголошено Тараса Петранюка у розшук.

30 березня 2018 року владика Тихон, виконуючи благословення Блаженнішого Макарія, Предстоятеля УАПЦ, з метою домогтися закриття кримінального провадження та відправити усі наявні матеріали в архів, а не до суду, намагаючись остаточно «погасити пожежу», справу, що впритул підійшла до межі вручення підозри архієпископу Мстиславу (Гуку Р. В.) та накладення арешту на відчужене майно Церкви, відвідує з дружнім візитом начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Богомола Олександра Миколайовича, про що звітує на сторінці Facebook, остаточно впевнившись, що кримінальна справа буде закрита за відсутністю заяви потерпілої сторони, тобто Тернопільської єпархії.

Все би, можливо, і вдалося Владиці Тихону, якби не тісна співпраця голови Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія — Наталії Шевчук з мирянами, духовенством УАПЦ Тернопільської єпархії, правоохоронними органами та прокуратурою Тернопільської області у справі повернення Петропавлівського чоловічого монастиря у власність Автокефальної Церкви. Побоюючись нового публічного скандалу довкола проданого майна Церкви найвищою гілкою керуючого органу УАПЦ, Митрополит Макарій (Малетич) 3 травня 2018 року надсилає щонайменше дивний запит на ім’я начальника ГУ Національної поліції в Тернопільській області Богомолу О. М.

Начальнику Головного управління

Національної поліції в Тернопільській області

Богомолу О.М.

Шановний Олександре Миколайовичу!

           Патріархія Української Автокефальної Православної Церкви просить Вас надати наступну інформацію:

           які дії необхідно вчинити вищому керівному органу УАПЦ (Патріархії) для повернення у власність Тернопільської єпархії УАПЦ відчужене колишній керуючим Тернопільською єпархією архієпископом Мстиславом (Гук) майно (залишки початку будівництва гідроелектростанції, руїни палацу XVII–XIX століть та напівзруйновані вежі комплексу Червоногородського замку), що знаходиться в урочищі Червоне села Нирків Заліщицького району Тернопільської області.

Блаженніший МАКАРІЙ,

Митрополит Київський і всієї України,

Предстоятель УАПЦ

 

20 червня 2018 року Митрополиту Київському і всієї України Предстоятелю УАПЦ Блаженнішому Макарію Головним Управлінням Національної поліції в Тернопільській області за підписом начальника Богомола Олександра Миколайовича шанобливо було надано детальну та вичерпну відповідь щодо кримінального провадження від 09.11.2017 № 12017210010003614 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.

НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В

ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул. Валова, 11, м. Тернопіль, 46001

Тел.: (0352) 27-12-58, факс: 52-10-93

Ідентифікаційний код 40108720

№7935/01/9/2-2018 від 20.06.2018

На №73 від 03.05.2018

Повідомляю, що Ваше звернення від 03 травня 2018 року щодо надання інформації, зареєстроване за вхідним №1457 від 08 травня 2018 року та долучено до матеріалів кримінального провадження №12017210010003614 від 09 листопада 2017 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.

09.11.2017 слідчим відділом Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні №12017210010003614, за фактом вчинення незаконних дій щодо майна релігійної організації «Консисторія (єпархіальне управління) Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви», вчиненого у великих розмірах.

В ході досудового розслідування установлено, що власником майна,яке було відчужене, а саме: нежитлової будівлі (руїни палацу 17-19 століть, реєстраційний номер 987126861220), загальною площею 717 кв. м та нежитлової будівлі (залишки початку будівницта гідроелектростанції), загальною площею 350, 4 кв. м, що розташовані за адресою: Тернопільська область, Заліщицький район, с. Нирків, являлась релігійна організація «Консисторія (єпархіальне управління) Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви».

28.09.2016 за участю Релігійної організації «Тернопільська єпархія Української Автокефальної Православної Церкви» в особі Архієпископа Тернопільського і Подільського Мстислава (Гука Р. В.) — співзасновник та Кузан О. Л. — співзасновник, було проведено загальні збори на яких створено ТзОВ «Джуринфортеця» та передано як частку статутного фонду нежитлову будівлю (руїни палацу 17-19 століть, реєстраційний номер 987126861220), загальною площею 717 кв. м, що розташовані за адресою: Тернопільська область, Заліщицький район, с. Нирків, власником якої являлась релігійна організація «Консисторія (єпархіальне управління) Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви», ринковою вартістю 382578,00 грн.

31.10.2016 Релігійною організацією «Тернопільською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви» в особі Архієпископа Тернопільського і Подільського Мстислава (Гука Р. В.) передано частку учасника у статутному капіталі ТзОВ «Джуринфортеця» Кузан О. М., чим вчинено розтрату майна.

31.10.2016 Релігійною організацією «Тернопільською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви» в особі Архієпископа Тернопільського і Подільського Мстислава (Гука Р. В.) було отримано від Кузан О. М. грошові кошти в суму 382578,00 грн, про що свідчить квитанція до прибуткового касового ордеру, за передачу частки статутного фонду ТзОВ «Джуринфортеця», а саме нежитлову будівлю (руїни палацу 17-19 століть, реєстраційний номер 987126861220), загальною площею 717 кв. м, що розташовані за адресою: Тернопільська область, Заліщицький район, с. Нирків, чим було вчинено привласнення майна.

Відповідно до листа управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації №01-681/03-04-40 від 12.06.2018 згідно із рішенням Тернопільського облвиконкому від 25 січня 1989 року №15 руїни палацу XVII-XIX століть, в урочищі Червоногород Нирківської сільської ради Заліщицького району числяться як пам’ятка архітектури місцевого значення. Відповідно до статті 18 Закону України «Про охорону культурної спадщини» об’єкти культурної спадщини, що є пам’ятками можуть бути відчужені, а також передані власником або уповноваженим ним органом у володіння, користування чи управління іншій юридичній або фізичній особі за наявності погодження відповідного органу охорони культурної спадщини. Від релігійної організації «Тернопільська єпархія Української Автокефальної Православної Церкви» звернення щодо передачі руїн палацу 17-19 століть, у колишньому поселенні Червоногород, Нирківської сільської ради, Заліщицького району, до управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації не надходили.

У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні №12017210010003614 керуючому Тернопільською єпархією Української автокефальної Православної Церкви Тихону (Петранюку Т. І.) було скеровано запит про залучення релігійної організації «Консисторія (єпархіальне управління) Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви» до кримінального провадження, як потерпілого. Проте, у відповідь на вказаний запит керуючий Тернопільською єпархією Української автокефальної Православної Церкви Тихон (Петранюк Т. І.) повідомив, що релігійна організація не надає згоду на визнання юридичної особи потерпілим у кримінальному провадженні №12017210010003614.

Відповідно до ст. 477 Кримінального процесуального кодексу України, кримінальним провадженням у формі приватного обвинувачення є провадження, яке може бути розпочате слідчим, прокурором лише на підставі заяви потерпілого щодо кримінальних правопорушень, передбачених, зокрема, статтею 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, крім вчиненого організованою групою, або шкода від якого завдана державним інтересам) Кримінального кодексу України — якщо вони вчинені особою, яка щодо потерпілого була найманим працівником і завдала шкоду виключно власності потерпілого.

Враховуючи вищевикладене, з метою встановлення справедливості та прийняття законного рішення, релігійній організації «Консисторія (єпархіальне управління) Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви» необхідно звернутись до Головного управління Національної поліції в Тернопільській області із відповідною заявою щодо розтрати нежитлової будівлі (руїни палацу 17-19 століття, реєстраційний номер 987126861220), загальною площею 717 кв. м, що розташоване за адресою: Тернопільська область, Заліщицький район, с. Нирків, власником якої являлась релігійна організація «Консисторія (єпархіальне управління) Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви», ринковою вартістю 382578,00 грн., а також щодо привласнення вказаної суми грошових коштів, які були отримані за відчуження майна релігійної організації для подальшого визнання релігійної організації «Консисторія (єпархіальне управління) Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви» потерпілою у кримінальному провадження та прийняття законного рішення.

З повагою,

начальник О. М. Богомол

 

Станом на 6 листопада 2018 року досі триває кримінальне провадження, в якому, завдячуючи керівнику Тернопільської єпархії УАПЦ, який, мабуть, саме за злочинні заслуги перед УАПЦ отримав титул Архієпископа, не визначено ані потерпілого, ані підозрюваного, так само триває й відчуження земельних ділянок у межах Національного природного парку «Дністровський каньйон», що відбувається у непокараний та приємний для бізнесу спосіб.

2 серпня 2018 року рішенням Заліщицької селищної ради та за сприяння Тернопільської обласної адміністрації було виділено мізерну земельну ділянку під костел (третю частину монастиря, що зловмисники в рясах не встигли відчужити), як відступні чи, правильніше сказати, хабар за відмову визнати Тернопільську єпархію ПОТЕРПІЛОЮ! Як то кажуть у народі: на злочинцях шапки горять, а в нашому випадку — клобуки…

 

ВІРЯНИ ВИМАГАЮТЬ ПОВЕРНУТИ МАЙНО ЦЕРКВІ! 

 

ДАЛІ БУДЕ

60 thoughts on “ТЕАТР АБСУРДУ – в головних ролях Макарій (Малетич), Мстислав (Гук), Тихон (Петранюк)

 1. Павло says:

  19 вересня 2017 року я, архієпископ Тихон (Петранюк Тарас Іванович) призначений єпархіальним (правлячим) архієреєм Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви – то ВОНО ЩЕ У БЕРЕЗНІ ЗНАЛО, ЩО ВОНО ВЖЕ АРХІЄПИСКОП???!!! 😎😜😎

 2. Bасиль Ів says:

  Владики перестаньте вже ганьбитися і тероризувати усю Церкву!!! Хватить вже!!! Ви там що усі подуріли?!! Чи вам гроші дихати не дають?!! ПОБІЙТЕСЬ БОГА!!!

 3. хорист says:

  Макарій до Богомола звертається, як би не мав Бедя Віктора, що я маю робити?-застрілись! Як продавав то не писав Богомолу пісьма? Що дурного граєш?

 4. о.віктор says:

  То на зборах єпархіальних сиділи говорили голосували повернути майно церкві, а Тихону з Макарієм то, як мертвому припарка. На маєш тобі соборноправність!

 5. отець says:

  Через то і Макарій ніяк не хотів лишити нам Владику Віктора той би таеого не допустив. А Макарію було не вигідно отт і зжер Віктора. Закрались, забрихались ще й Церквою прикривались….

 6. volga says:

  я як керівник Тернопільської єпархії УАПЦ зобов’язаний керуватися наукою святої Євангелії, православними догмами і канонами-ПЕТРАНЮК ТИ ГОНИШ!!!

 7. Ігор says:

  Михайлівну на пару днів в патріархію — вона б Макарію таку провела ревізію, що ми б прозріли від того керманича святого

 8. Михайло says:

  ЕРМАН на Соборі доповідав, що потрібно подати Заяву від ТЄ УАПЦ за підписом керуючого тобто ТИХОНА для того щоб вернути монастир в ГУ НП Тернопільської обл., – МАКАРІЙ у ГЕРМАНА доручення забрав, заяву, яку той з юристами підготував теж забрав і сказав, що тепер то не його справа….. питання є? Питань немає

  • Водій says:

   То ще в квітні було! Я свідок. Пересварились ще й Макарон хотів Германа крайнім зробити і вину на нього перекласти. Казав, що ви нічого не робите для повернення майна. На останньому Соборі зобов’язали Тихушу звернутись до суду щоб оминути кримінальну справу бо там Заявник Шевчук Наталка, а той і того не зробив.

 9. Христя says:

  Облрада в листах така мудра- пам’ятники місцевого значення не можуть бути відчужені так якби вони ту аферу і не покривали! А курва ваша мама була, а як заліщицька сільська рада то все проводила , реєструвала і з вами узгоджувала кожен свій крок ви і не пам’ятаєте! А як не мала права Церква відчужувати то ОДА чому не звернулась до суду чи прліцію? Немаєте юристів чи то ваші ж і відчужували знатоки законів? Совість мали б таке ще і писати!

 10. ПС says:

  …на даний час Релігіна організація не надає згоду на визнання юридичної особи потерпілим у кримінальному провадженні № 12017210010003614 – то Ваше Високопреосвященство тільки на даний час! Як возьмуть тебе хлопче люди в свої руки то і згоду даш і все підпишеш і ще й підеш в Червоне молитися…

 11. Димитрій says:

  А ви що замовкли старці автокефальні? Я до Вас отче Володимире звертаюся, і до тих решти, що обирали кримінального злочинця кепешного на Тернопіль! Тож до вас Петранюк їздив домовлятися щоб на кафедру зайти по благословінню Владики Макарія! Хто обзвонював попів і просив підтримати його кандидатуру? Підтримали? Тепер відмовчуєтесь? Немаєте що сказати людям???

 12. прихожанин says:

  Які дії необхідно вчинити вищому керівному органу УАПЦ (Патріархії) – відповідаємо благослови Макарій ще пару товок створити і приїдь взяти гроші в доларах не забудь сумки в клітинку такі, як твій синок на митниці пакує баблом постав прокладку типу Тихона точніше тампакс і створи ще кілька комісій з собі подібних! Вичерпна відповідь? Чи ще накидати?

 13. Віктор says:

  Тихон та ж сама мафія що і Мстислав. Не здивуюсь якщо й йому перепала часточка Мстиславового скарбу за який їх контора ще довго буде нести плачевні для них наслідки. Ще раз дивує їх закам’янілість і тупість по відношенні до майна і до своєї єпархії в цілому.
  Шкода, що те, що покійний Владика Мефодій настягував, через нерозвиненість декількох шарлатанів в рясах, втікає, як пісок крізь пальці. Дурні! Хіба не зіжметься у вас серце від того, що люди-миряни батрачать щоб з’єднати знову все до купки, а ви живете по принципу “моя хата з краю…”, чи “свій до свого…”? Хоча в мародерів, як ви замітили, “в клобуках”, нічого людського не лишилось, і це прекрасно вбачається і з ділами Луганської єпархії і в інших їх темних ділішках які приховались у ЛНР-овських стінах.
  Гидко на це все дивитись. Ганьба, владико, ганьба!

 14. Людмила says:

  В підсумку мало, що вкрали у Церкви, мало що продали, мало що вас піймали за руку то тепер ще й хочете уникнути відповідальності???? І це все за вченням святого Євангелія у дусі християнських правил???

 15. ЗАХАР says:

  Більше року з моменту оприлюднення злочину вартістю в 2 000 000 дол 💲💲💲про моральний аспект чи іміджові втрати я взагалі мовчу і ЖОДНОЇ ДІЇ НА ПОВЕРНЕННЯ ЦЕРКВІ МАЙНА!!!

  • Женя says:

   Блокується Макарієм і Тихоном, а декани єпархії і архієрейський собор прийняли всі можливі дії у відповідності до Статуту УАПЦ! Хіба залишилось їм руки поставити на кубан щоб підписали відповідну ЗАЯВУ і тоді вже завтра кримінальне провадження передадуть до суду, а Мстислава візьмуть під варту. Суд, етап, тюрма!!!

 16. прораб says:

  Громадо тут якраз підходить час викупати церковні календарі то мабуть Тихон продасть Костел щоб йому хватило! Мстислав онди мусів спродати гідроелектростанцію за 90 000 гриваків щоб з Макакієм розрахуватись за церковні календарі))))) хто хоче купити? Бажаючі є? Може католики вам треба костел ,? бо нашим вже ніх…я не треба!!! У нас розпродаж!!! Звертайтеся в єпархію прямо йдіть до Тихона той вже знає де оцінку роблять нормальну і схеми вивчив та й з Макакою у нього стосунки партнерські – все буде добре у нас не обманять! Якщо купуєте то продадуть! Ціна питання договорна!

 17. РОМАН says:

  Наш керуючий ще на правоохоронні органи СКАРГУ писав, що на нього чинять тиск і змушують подати ЗАЯВУ, що консисторія втратила майно, а ми ніх..ра не втратили і грошей єпархії не треба у нас всьо в шоколаді!!! Я Михайлівні копію того листа на пошту вислав нехай людям покаже до чого цей пі..ар дійшов! Прийшло з голою ср..ою ще тут права качає! То твоє, що ти відмовляєшся? Чи ти щось зробив за рік керманич філаретовський? Спиш сука в ліжку мефодіївському, сидиш за його столом і служиш на всьому готовому. Лампадки до храму за рік не придбав воно відказується, як керуючий. Тут до тебе вже були такі крилаті то їм крильця обрізали і тобі підріжуть будеш багато видьоргуватись. Взагалі вже ох..їли

 18. Рибак says:

  Макар в бар СІТІ тоже комісію відправляв і розбирався відки тото пішло, а тепер знову комісія і знову треба розбиратися ото у митрополита роботи а роботи не встигає комісії на розборки висилати! Хоть би не заслаб весь в трудах весь в трудах ще й в Хмельницьку дах протікає, а зима на підході. Томос ще той дають взагалі не в тему___ одні убитки у Малетича одні недостачі…..біль душі…… підтримаємо нашого Главу браття і сестри бо великі випробування зійшли на його сиву голову….

 19. юрист says:

  До відновлення та повернення документів у законний спосіб у релігійної організації «Консисторія (Єпархіальне управління) Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви» відсутня можливість обрання виду юридичного захисту прав (якщо дійсно відбулось їх порушення), в тому числі через ініціювання або підтримання кримінального провадження-Тихон, а ти до Михайлівни звернись, вона тобі миттю обире вид юридичного захисту прав і можливісті віднайде і підтримає😉…. чи ти не по бабам?

 20. Марія says:

  Не ви перші не ви останні дорогі владики! Довго петляти вам не прийдеться! Буде Церква Єдина і буде на вас управа! Прийде час станете голову попелом посипати та ніхто вам вже незарадить бо є Божа кара і кожен отримає по своїм заслугам!!!!

 21. Стас says:

  ТИХОН що тобі спокійно не служиться? Тягне тебе вічно на якісь подвиги! Та вже остепенись трохи посидь на одному місці! З МАКАРІЄМ ще не один ні до чого доброго не доробився, маєш кепешну похідну то моли Бога аби тебе святитель ФІЛАРЕТ простив то ще може десь в Луганську і спокутуватимеш гріхи, а ти нариваєшся хочеш ще повисіти на стіні Тернопільського ГУ НП в розшуку мало тобі своїх статтей болить голова за Мстиславові??!!!

 22. Дент says:

  Макарій ти тепер багатоходовочку запусти каруселька називається- Тихона зніми з кафедри відправ на новостворену при цьому не забудь орден дати, а на його місце нового керманича постав щойновисвяченого, ручного і обовязково з МП порадься там вже з Алфєєвим кого їм підходить бо скоро москалям Почаїв захищати потрібні свої люди під прикриттям! Ти у них на весь Львів прогримів, Андрій на Франківщині оплот Руського Міра не прошибеш, а Тернопіль слабе місце для москалів треба прикрити….. !

 23. Петрівна says:

  Тому Макарію плюй в очі, а він буде казати, що то дощ паде от тобі і глава церкви, а так кожен раз вміє зробитися простячком, що відразу і не повіриш яка то вовчара в овечій шкурі. Добре маскується…..

 24. Лавр says:

  Як він там казав кризи в УАПЦ немає. Нєєє владико. Ніразу.яка там криза та ми як ніколи на висоті інші конфесії за нами не встигають. Паперові порофії, лялькові владики і фантомні кафедри))) яка там криза? Кафедральний Собор хоть в Києві і того зпекався – молодець!!!! За три роки прізвища директора Софії Київської вивчити не годно – КУКОВАЛЬСЬКА а не КОВАЛЬСЬКА турок ти забитий податком!!!

 25. кирило says:

  я як керівник Тернопільської єпархії УАПЦ зобов’язаний керуватися наукою святої Євангелії, православними догмами і канонами, а також законодавством України..
  Ну Тихон, почав ти нормально за здравіє тільки кінчив за упокій😃😂 і в яких канонах написано монастирі продавати? Чи то ти в науці святого Євангелія вичитав, що церковне то твоя власність? А за законодавством чого плужиш раз такий смиренний і вчений подай заяву, а органи вже розберуться на скільки ви собі намолили позбавлення волі!😉

 26. Бабій З. says:

  Що Тихон протягнула тебе Михайлівна мордою по терці? Не хочеш ще їй одного листа відкритого про покаяння написати, може і тут розкажеш, як то не по Божому на таких святих людей правду писати? То тобі не в КП у цієї тепер пожиттєво будеш на дошці ” пошани ” висіти! Макарію підлизати не забудь і заодно вкотре пообіцяй сайти закрити щоб люд православний менше знав про ваші гидкі і підлі вчинки(

 27. СОБОР says:

  Макарій ти б Тихона до себе на Львів трохи взяв покерувати може, що і у вас є продати? Та тоже маєш якісь монастирі непотрібні без монахів та вже так не жмись. Сам вкрав дай і щось своїм бродягам урвати! Ленін казав ділитись! І от всіх цікавить питання, а за монастир тих два мільйони що ти не брав куди вивів в обшор чи на городі де прикопав бо ми тут переживаємо аби не пропало😆😅😆😂😁

  • ТІК says:

   Макар може 50 на 50. Половину заяви ти підпишеш, а половину нові власники? То так би було ніби почесному! А ну порадся з юристами)))) ти у нас парєнь,як жираф поки добіжить а поки вернеться- за півроку дай знати що сі нарадили)))комісію склич і не забудь задокументувати тото)))

 28. Ольжич says:

  Дорогі люди, потрібно підписи зібрати щоб Вселенський Патріарх Варфоломій відзначив нашого Предстоятеля за значний внесок у розкрадання Нашої Святої Церкви і остаточну втрату авторитету!!! Я думаю Його Всесвятість нас підтримає!!!

 29. СВАТ says:

  А землі, як роздавали так і далі паюють. Богомол Саша в упор не знає! Дністровський Заповідник гуляє кожен рік Джурин Фести аж гай гудить! А вони, як ті мавпенята нічого не чую не бачу і нікому нічого не скажу 🐵🐒🐵

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *