Рішення Єпархіальних зборів Тернопільської єпархії УАПЦ

8 вересня 2017 р. Б. в консисторії Тернопільської єпархії УАПЦ відбулись Єпархіальні збори під головуванням Блаженнішого Макарія Митрополита Київського і всієї України Престоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, тимчасово керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ.

Під час роботи Єпархіальних зборів декани, духовенство та контрольно-ревізійна комісія Тернопільської єпархії УАПЦ розглянули питання стосовно відчуження комплексу Червоногородського замку (Свято-Петро-Павлівського чоловічого монастиря) та роль архієпископа Мстислава (Гук) і митрополита Макарія (Малетич) у цій масштабній афері.

Вирішено, що 19 вересня 2017 р.Б. відбудуться чергові Єпархіальні збори Тернопільської єпархії УАПЦ з метою обрання кандидата на посаду єпархіального архієрея Тернопільської єпархії УАПЦ. Для голосування запропоновані кандидатури Високопреосвященнішого Германа (Семанчук), архієпископа Чернівецького і Хотинського, Преосвященнішого Тихона (Петранюк), єпископа Одеського і Чорноморського та Преосвященнішого Бориса (Харко), єпископа Херсонського і Миколаївського.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

4 thoughts on “Рішення Єпархіальних зборів Тернопільської єпархії УАПЦ

  1. герман, архієпископ says:

    Результати діяльності комісії буде видно тільки після рішення суду щодо законності або незаконності відчудження майна Тернопільської єпархії. На сьогоднішній день головою комісіє арх. Германом зібрано пакет документів , які стосуються цієї справи, комісія провела зустріч з новими власниками майна. Можливі два варіанти вирішення цього питання : або погодитись з тим станом речей, який є на сьогодні (ТЄ втратила майно і не отримала грошей), або подавати до суду. Рішення за керуючим єпархією(правлячим архієреєм), котрий згідно з єпархіальним Статутом,є розпорядником коштів і майна єпархії. Станом на сьогоднішній день керуючим Тернопільською єпархією є Блаженніший Митрополит Макарій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *