ПРОЧАНАМ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ДОПРАВИЛИ СТАРОВИННУ ІКОНУ – ОБРАЗ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПОКРОВИ ДЛЯ ПОКЛОНІННЯ

З 14 по 18 жовтня 2020  р. Б., за сприяння та ініціативи Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, музею “Духовні скарби України”, вперше на Тернопільщині в Парафії святих Жон-Мироносиць с. Почапинці перебуватиме старовинна ікона Пресвятої Покрови Богородиці XVII ст.,

Всі вірні зможуть прийти і піднести палкі молитви до святого образу!

В продовж 5-ти днів унікальна давня ікона Пресвятої Богородиці Матері-Покрови перебуватиме в храмі Святих Жон-Мироносиць, що у селі Почапинці Православної Церкви України, настоятелем якої є духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, митрофорний протоієрей Роман Будзинський, колишній секретар та душерозпорядник спочилого Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви Митрополита Мефодія (Кудрякова).

Ознайомитись з графіком проведення богослужінь можливо за посиланням.

“Проси, Мати Моя, і Я не відвернуся від тебе!” – говорить Христос до Своєї Пречистої Матері. Її молитви, розумійте, є великі, так як і смирення Її велике.

“Отож, у смиренні наших сердець схилімо голови перед Пресвятою Богородицею і ввійдімо під Її чесний омофор. Тому що кожний християнин, який свою надію покладав на Неї, спасся. Тож надія і уповання на Пресвяту Богородицю нехай утверджується у наших серцях!..” – сказала Наталія Шевчук у вітальному слові.

Джерело Фонд пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *