ПОЧАТОК КІНЦЯ

07 грудня 2017 року слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Голову Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія – Шевчук Наталію Михайлівну повідомлено про початок досудового розслідування у справі злочину скоєного проти Церкви.

В повідомленні йдеться: “09.11.2017 року розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні номер 12017210010003614 за фактом привласнення грошових коштів колишнім правлячим архієреєм релігійної організації “Тернопільська єпархія Української Автокефальної Православної Церкви” Гуком Ростиславом Володимировичем (Мстиславом), вчиненого у великих розмірах. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення: ч.4 ст.191 КК України”.

Ми зустрілись з Наталею Михайлівною відразу після того, як вона дала свідчення у вищезазначеній кримінальній справі і записали з нею ексклюзивне інтерв’ю, яке найближчим часом буде опубліковане на нашому сайті.

ДАЛІ БУДЕ…
 
Прес-служба Тернопільською єпархією УАПЦ

4 thoughts on “ПОЧАТОК КІНЦЯ

  1. Тетяна says:

    Цікаво, фотографія до цієї статті ілюструє і уособлює початок чи кінець? Боюсь припустити, що на “офіційному сайті” анонсовано ( не дай Боже і чинний КПК) розголошення матеріалів досудового розслідування. Воно ж таке кажуть у народі: як Господь хоче покарати, а диявол приголубити, то у людини відбирається розум.

  2. Ваня says:

    “Не долго музыка играла, не долго фраер танцевал” – перші слова які приходять в голову). Догралоись хлопці з дівчатами, от тобі і правосуддя взяло верх над беззаконням.

  3. Наталя says:

    Початок кінця…? Якщо Філарет ігрок, а МАкарій неосвічений,то тоді про що йде мова: про богоугодні справи чи про “кагебістську” гру?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *