Останнє слово перед вироком…

Малетич Микола Іванович (Митрополит Макарій) в інтерв’ю «Духовній величі Львова» розповів про сьогоднішню непросту ситуацію всередині УАПЦ: розпалюється скандал навколо руїн Червоногородського замку, гучні події за участю архиєпископа Мстислава (Гук), Чернівецька єпархія на чолі із архиєпископом Германом (Семанчук) відмовилась від поминання Предстоятеля й ініціює Помісний Собор стосовно питання відставки владики Макарія, тиск з боку Київського Патріархату і активна позиція в середині УАПЦ послідовників Блаженоспочилого Митрополита Мефодія, в особі Наталії Шевчук.

“Неправдою є те, що писали у пресі, начебто був проданий монастир. Ніякого там монастиря нема. Як я побачив, є фінський будиночок, є якась капличка,  іконостас, але все це запущено, заросло, там ніхто не живе, нікого не було. Були якісь монахи – два чи три але… ніякого монастиря…” – коментує Микола Іванович, який цей “не монастирпродав, тобто скоїв канонічний злочин, вкравши у Церкви її майно, про що є відповідний документ підписаний ним же.

“Я думав, що людям, які носять панагії, – Архієреям, –  потрібно вірити. І я вірив. Владика запевняв мене, що ТзОВ створюється, аби, відчуживши руїни замку і ГЕС, отримати кошти на відновлення костелу, зробити там храм і якнайшвидше почати служити… Гроші мали піти на реставрацію храму, а вони пішли невідомо куди…” – чому ж Миколо Івановичу, не відомо? Звісно, що на “Бар Сіті”.

ПРОДОВЖЕННЯ ТУТ

25 thoughts on “Останнє слово перед вироком…

 1. швець says:

  Вірив він! Ти хоч маразматік знаєш що таке ВІРИТИ? В що ти віриш? Торгаш церковним добром? Розпродати б тебе на органи-більше толку було б!!!!!!! ІУДА ЛЬВІВСЬКА!

 2. Пашка says:

  ГЕРМАНА позаштат за те,що не поминає Предстоятеля!Та так,а те,що той Предстоятель з поплічником своїм алкашем-дибоширем без відома людей,деканів,архієрейського собору ПРОДАЛИ МОНАСТИР то є ніщо дрібниці!

 3. Ревінь says:

  Все таки !!!ПРАВДОЮ!!! є те, що пише та аферистка!!!! Ото Молодець наш Макарий ото мужик! А чого ж ти тої правди не оголосив людям, а коли тебе і твоїх братків до стіни приперли починаєш викручуватись, як вуж?

 4. Дзвони says:

  Ти зовсім совість втратив один з другим? Та як тобі тільки рука піднялась підписати такі папери? Щоб ти до могили побирався коло тої церкви!

 5. ТАРАС ШЕВЧЕНКО says:

  ДОБРЕ ЩО МИ ТЕПЕР ЗНАЄМО ПРАВДУ, ЩО ВИ ТОТО ЗРОБИЛИ! ТЕПЕР МИ ВАС ВИЛІЧИМО! ПОСПОВІДАЄМО І ВІДПРОВАДИМО!

 6. Мирон says:

  Ти ненормальний Не владика мстислав був співзасновником ТОВ, а Тернопільська Єпархія УАПЦ на балансі якої і був петропавлівський монастир!

 7. кіндрат says:

  Поїхати б громадо туди на то кодло зібране подивитись, що будуть співати? Ще б добре відпи..ти щоб дурньою не страждали! Та й відходити так щоб кров по стінам бризгала! Нехай свої машини переписують поки все не повернуть не випускати з патріархії! І кожному ще тату зробити – РАБ, аби пам’ятали хто вони є перед лицем Всевишнього! Пишіть друзі то вже ніяких меж немає!

 8. ігумен says:

  А це справа монахів з ТОВариствами майно церковне рейдарські захоплювати? То вас такому в якій семінарії вчили? За якими канонами живете монашенствуючі? Якись іконосиас і капличка??????? Це так говорить митрополит????? Розіп’яти тебе б там прямо на воротах повісити щоб ти одне з другим іншим нагадуванням стали як треба поступати з святотатствуючими!

 9. СТО says:

  Макака обмежена якби не було того листа якого нові власники не використовували то б його цього документу не було в базі МінЮсту, а він там є! Сам бачив! Не бреши паскуда білоборода!

 10. Ларік says:

  Ніякого там монастиря нема👍👍👍👍та ясно що вже НЕМА за твоєю згодою та й по благословінню пепейшов в приватні руки!!! Щоб тобі ті гроші стали поперек горла коли ви вже нажретесь стерв’ятники!!!!!👏👏👏👏👏👏👏👏

 11. Генадій says:

  Шкода, що МЕФОДІЙ не відвіз тебе туди за життя . Може якби відвіз ми б не мали того позору зараз! Бо той був такий Владика, що за таке священиче ревне служіння на “благо” автокефалії міг і закопати прямо там! Свята правда! МЕФОДІЙ ОТО БУВ ДУХОВНИЙ БАТЬКО СПРАВЖНІЙ ЦЕРКВІ НАШІЙ! СВІТЛА І ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ВЛАДИКО ВАМ! ПРОСТИ НАС ЗА ЗРАДУ І МОВЧАЗНУ ЗГОДУ!

 12. харченко says:

  А що ж ти свою хату не продав на нужди церкви чай не на заводі заробляєш? А ГЕС то хє…ня! Для добра церкви воно сі погодило! А відс…ти щоб отримати кошти тоже погодився би для добра? ЗЛОДІЙ УАПЦ!

 13. Воїн says:

  Треба було багато коштів вкласти, а у нас їх нема 💰💲💰💲💰💲💰💲💰тепер вже є???? Дибілоїдний Макакич! Вже тепер знайшов кошти???? І що Мстислава на мило, а ти святоша? Німб ще не загорівся? Ні? Може підсвітити? Як будеш здихати довго і в муках не питай Господа за що? За нас! За людей! За нашу церкву яку ти зганьбив на весь світ!

 14. Соломія says:

  10 собор воно збирає інвалід моральний! І що такого наробили, що не знаєте кого і крайнім зробити?! Ну то ясно грошики вже тютю давно подеребанені! Сталіна на вас немає! То не Річинського треба було канрнізувати а цю святу трійцю Макарія, Мстислава і Андрія! Що вас нагла кров залляла!

 15. Михайлов says:

  Гарне місце і водоспад є може ти собі в такому мальовничому місці де тобі так сподобалось могилу забронюєш заодно і люди знатимуть де лежить ріелтор православних святинь!!!! Може хтось тобі віддячити захоче за турботу і любов до нашої української церкви-хоч плюнуть на місце твоєї ганьби!

 16. о.Дмитро says:

  Не пррти УАПЦ збунтувати громадкість, а щоб тебе посадити і ізолювати від нормальних людей щоб більше ніколи і нікому не захотілось вчипити святого і освяченого! Наталія Михайлівна маю гріх перед вами осуджував і обговорював поза рчі не будучи з вами знайомим – пробачте бо тепер бачу кому справді не байдужа доля церкви нашої! Простіть!

 17. ольгич says:

  Певні елементи комплексу було відчужено 😂😂😂😂😂 ти страус очі протри! Ти ж і відчудив! Чудотворець Турківський!

 18. Шукаючий правди says:

  Макарій що, навіть до трьох не вміє лічити. – “Були якісь монахи – два чи три але… ніякого монастиря…” В УАПЦ є якийсь десяток монахів, Предстоятель повинен їх персонально знати, але те видно й
  ому до лампочки.

  • Погляд з боку says:

   Цікава інформація, але що означає “також”. Не треба переключати нашу увагу з висновків комісії на вивчення її складу. Одна справа, коли священнику дозволяє парафія побудуватися біля храму – значить люди бачать роботу отця на цій парафії і йому погоджують будівництво. А інша уже справа, мабуть такискро вона буде
   кримінальна, коли відбувається відчуження нерухомості церкви “по тихому” і свої “архіщурі” не повертають 400 тис.грн., які “пішли” в невідомому напрямку. Не плутайте інші органи з пальцем, “гаспада камісари”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *