Оголошення прес-служби Тернопільської єпархії УАПЦ

У зв’язку з останніми подіями у житті духовенства та вірян Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в інформаційний відділ сайту почали надходити сотні коментарів від небайдужих людей. 

Прес-служба зацікавлена в об’єктивному та правдивому висвітленні подій, тому закликає вірних Тернопільської єпархії УАПЦ дотримуватись правил християнського благочестя та людської моралі. Просимо не використовувати лайливих слів та ненормативну лексику в адресу духовенства чи вірян. Кожне сказане слово має за собою наслідки, але якими вони будуть залежить тільки від Вас.

«Усяке роздратування, і лютість, і гнів, і крик, і лихослів’я з усякою злобою нехай будуть знищені у вас; а будьте один до одного добрими, милосердними, прощайте один одному, як і Бог у Христі простив Вам.» 

(Еф. 4, 31-32)

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ 

2 thoughts on “Оголошення прес-служби Тернопільської єпархії УАПЦ

  1. Олександр says:

    Це правда, треба поводити себе по християнському. Але я все-таки запитую тих, хто хоче повернути у Тернопіль Бедь. В. Хіба ви небачите, що людина просто не вміє служити служби, хоча був батюшкою у московському патріархаті більше 10 років. Хіба не бачите, що його треба водити на службі попід руки. І хіба вам не все одно, що він стільки років працював на патріархів Алексія та й самого Кирила. І про те, що в інтернеті повно інформації про нього як про содоміта. І ще таке хочу запитати – куди подівся ігумен Ілля Михайлов, скарбник Тернопільської єпархії, якого Бедь В. привіз сам особисто до Тернополя?

  2. Вадим says:

    Не переймайтеся так сильно, Бедь не буде більше єпископом Тернопільським, довіра до нього впала як у митрополита Макарія, так і в тернопільського духовенства. Єпархію номінально очолись владика Данило, а фактично нею буде керувати сам митрополит Макарій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *