Мстислав (Гук) вказав на замовника злочину

12 липня 2017 р. Б. Фонд пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія оприлюднив перелік документів, які підтверджують продаж чоловічого монастиря святих первоверховних апостолів Петра і Павла Тернопільської єпархії УАПЦ до якого причетні Митрополит Макарій (Малетич) та колишній архієпископ Мстислав (Гук).  

Глава УАПЦ митрополит Макарій повідомив духовенство та вірян про те, що питання щодо продажу Червоногородського замку (чоловічого монастиря святих первоверховних апостолів Петра і Павла) розглядатимуть на Архієрейському соборі від 10 серпня 2017 р. Б. Колишній правлячий архієрей Тернопільської єпархії УАПЦ архієпископ Мстислав (Гук) розповів, хто насправді є замовником цього резонансного злочину:

Ним виявився БАРЧУК ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – полковник міліції, ревний поборник Партії регіонів.

У послужному списку колишнього працівника міліції Олега Барчука – посади екс-начальника обласної ДАІ та податкової поліції, бізнес-інтереси у різних сферах. 

Також його пов’язують з синьківським олігархом Дмитром Фірташем, чиї інтереси заліщицька влада свого часу активно просувала.

З метою приватизації земель у заповідній зоні «Дністровський каньйон» Олег Барчук утворив ТзОВ «Каньйони Дністра» і поставив номінально ним керувати свого тестя Дутку І. М. Неподалік Барчук Олег Олександрович, будучи головою райдержадміністрації, надав своїй родині та близьким близько тридцяти (!) земельних ділянок по 10 сотих в «Урочищі Червоне», в заповідній зоні «Дністровський Каньйон».

Олег Барчук як реальний власник та ініціатор побудови Асфальтного заводу в Заліщиках прозорливо передбачив необхідність прописати у Статуті ТОВ «Джуринфортеця» перелік пунктів з побудови автошляхів.

Місцевий «пан-феодал» з ознаками вседозволеності в поведінці ще за життя Митрополита МЕФОДІЯ не полишав надії заволодіти Червоногородським замком, відкрито погрожуючи Предстоятелю УАПЦ МЕФОДІЮ залишити Тернопільську Єпархію без майна, в разі якщо Церква чинитиме супротив у «добровільній» передачі пам’ятки місцевого значення в його приватну структуру, на що Владика МЕФОДІЙ відповів: «…ну що, як маєте силу – спробуйте – заберіть!..»

Недивно, що відразу після смерті Блаженнішого МЕФОДІЯ в Заліщицькій держрайадміністрації з’явилось вже юридичне поняття – гідроспоруда, і левова частина гідроелектростанції, що належала ТЄ УАПЦ, була продана ПП «Заліщицька Аграрна Спілка», а пізніше, вже за сприяння Високопреосвященнішого Мстислава, керуючого Тернопільською Єпархією УАПЦ, і гідроелектростанція перейшла у власність ТОВ «Джуриненерго».

Амбіційний і винахідливий перевертень у погонах не врахував лише одного, що краще йому було з Мефодієм втратити, аніж з Мстиславом знайти!

До вашої уваги пропонуємо частину аудіозапису “палкої промови ” Архієпископа Мстислава на Архієрейському Соборі від 10 серпня 2017 р. Б.

Митрополит Макарій (Малетич): От як? Поясните нам зараз!

Ростислав Гук: Шо, Ваше Блаженство?

Митрополит Макарій (Малетич): Ну поясните, чо ви так напиралися в повернення?

Ростислав Гук: Куди саме?

Митрополит Макарій (Малетич): Ну, в УАПЦ. Ви були відчислені і знали, що за вами шлейф. Зараді чого, щоби колотнечу зробити?

Ростислав Гук: Те, що сталося зі мною через бар, так, я винен, а для того щоби зробити костел, і все в силі залишається, і йде до того, щоби зробити костел, і все в силі залишається, і йде до того, що земля, земельна ділянка, ні благоустрій, ні костел не можна технічні зробити характеристики, ніяк його ремонтувати, поки не буде земельної ділянки, з однієї земельної ділянки, що було з комплексу, було видано 38 сотих, а зараз в проекті іде біля костелу, вже зроблений проект, і викопірка зроблена для державного цього кадастрового номеру, де оплачено, шо гектар буде долучено до цей, до костелу.

Пробачте, що Гудима отак звертається до Вас, з листом, ии, після смерті Мефодія була пропозиція того, що Владико, не робіть, всі ваші об’єкти заберуть, і нічого не залишиться, ні єпархії, ні нічо.

Такий славнозвісний є колишній Голова райдержадміністрації Олег Барчук, який в правоохоронних органах працював, забрав частину від так, шо вони називається по документам, це є гідроелектростанція, це залишився один колодязь, що був нібито у власності єпархії, але перш за все, що загальними всіх трьох об’єктів, які були руїни палацу, костел і залишки гідроелектростанції, не належали тернопільській єпархії, згідно з виписки єдиного державного реєстру і з головного управління статистики Тернополя, коли оформлятися почали земельна ділянка, сесія виділила одну із сесій Заліщицької ради, я виїжав, це в 16 році, і після цього, коли була виділена ділянка, почались робити, щоб продовжити ділянку, бо ділянка належала до Міносвіти, що райдержадміністрація, і була видана державний акт на право постійного користування Ромашка. Ця земля не належала і не могла попри всі наші об’єкти були обрізані, тому коли і Голова обласної державної адміністрації звертався, щоб взагалі віддати, казав, щоб так не було, і після того неодноразово звертався до мене Олег Барчук, який є і свідком, отець Ігор, коли приїжджав при покійному Митрополиті Мефодії, він просто казав, шо ви залишитеся без нічого і нічого не візьмете, і коли було спілкування з багатьма людьми, і з тими, що стали власниками, вони надалі співпрацюють з Церквою і будуть співпрацювати надалі.

Інвестор береться для того, щоб земельні ділянки виділити, і через це інвестор ввійде і одночасно угоду з інвестором буде підписувати, щоб був ремонт і костелу, і технічної документації, гектар землі, і в дальнішому буде розмова.

Митрополит Макарій (Малетич): Хто буде підписувати? Хто буде підписувати?

Ростислав Гук: Я можу бути гарантом того, що в дальнішим буде.

Митрополит Макарій (Малетич): Ну Владико, коли вони вже мають власности, еиеиеи ти вежі. Я Вам скажу, я вам скажу, шо то Ви, то то, я сі ще чудую, вибачте мені, але я просто не розумію. Ви прекрасно знали, що не будем згадувати нашого попереднього Предстоятеля, але це було. Він мені казав, це було, що 2 млн дол. Ви знали, шо 2 млн люди знають, йшлосі 2 млн доларів,якої чортової матері ви туда лізли? Най би були ти 2 млн забрали, с ти або що, ну чо звеш, ну чо звеш? Ніби не потрібні, не потрібні? Той палац потрібні? Де б маєш гроші його зробити? Чи гідроелектростанцію? Були с ти взяли, хотяй аа, хоча як, як юрист мені радив 50 на 50, віддати їм 50 на Церкву, як зроблять а 50. Ну ну, то якось шось, помітно було ноно.

Ростислав Гук: Ваше Блаженство.

Митрополит Макарій (Малетич): Ви знали 2 млн. дол. Священики знають 2 млн доларів.

Митрополит Роман (Балащук): Що за 2 млн доларів, скажіть?

Митрополит Макарій (Малетич): Давали Мефодію за це місце.

Митрополит Роман (Балащук): За всьо? Так?

Митрополит Макарій (Малетич): Так! І він не продав.

Єпископ Кирило (Михайлюк): А тепер за 300 000 грн, інфляція дубових.

Митрополит Макарій (Малетич): Розумієте? Ви, вибачте, але ви, ви, ви, аиаи ну, ви знали, с ти, ви чули 2 млн, Мефодій сказав, і Ви то чули, і священики знають.

 

ВІРЯНИ ВИМАГАЮТЬ ПОВЕРНУТИ МАЙНО ЦЕРКВІ! 

 

ДАЛІ БУДЕ

51 thoughts on “Мстислав (Гук) вказав на замовника злочину

 1. Павло says:

  Отак то буває, одному чоловіку Бог розуму не дав тепер мусять всі страждати. Хай хлопці не граються бо за все треба буде відповідати перед Богом.

 2. ІГОР says:

  Макарій подався ЧЕСТЬ І СОВІСТЬ ТА ДІЛОВУ РЕПУТАЦІЮ відстоювати до суду подав на 1+1 і Михайлівну за той лист, що він зовсім не підписував до Кирила то я тепер закупився попкорну і слідкуватиму щото буде далі

   • Дмитро says:

    Макака на Архієрейському Соборі пропонував накласти на Михайлівну АНАФЕМУ, бо вона його критикує, дає інтерв’ю і паплюжить Церкву по сайтам .мені то особисто о.Ігор казав- так владики не дали

    • Сташків says:

     То там більше всіх Герман і Андрій розпинався за неї шо нема канонічних підстав. А Макарій, як мається спасатись у неї камери певно і в його туалеті є що той не зробить вона публікує, що той не підпише в неї вже є! Ну звідки у баби можуть бути церковні документи та сам Макарій їй не присилає? Я його не виправдовую слабенький він як предстоятель то немає порівняння з мефодієм але вже як ти бабі ради не можеш дати то як ти церквою керуєш? Людям очі не закриєш люди бачуть де правда і факти і такі факти документами а шо то брехня на брехні тільки виправдовується тай мрігає вірте богу тай вірте богу ми віримо але не тобі бо то вже далі нема куди. Як то замість того щоб думати як спастися і вернути майно церкві вони торги устроїли то шо вам смішинка монастир продали? Ви щось думаєте своєю головою чи не думаєте. Де то видно иаке? А ти чого мовчав а та михайлівна надрукувала про продаж що памяті не мав чи забув що підмахнув? Як то підмахнув? То ти якись предстоятель чи дурня клеяш? Як то так можна на 2 млн підмахнути?ти то набув чи ти то здобув? Тобі макарій хтось хоч один може сказати в очі як ти виглядаєш перед лицем всієї Церкви? Чи ти там обклався тільки родичами? Схаменися хлопе!!!!! А ти чого на того Мстислава репетуєш тото він взяв два мільйони чи ти? Що ти перекладаєш зі слабої голови на здорову! Так якби вперше чує….то не монастир був а що то було? Приміщення? Чиє? ТЄ? То якого ти дідька туди свої руки простягав? Мало ще напжкував своїх дітей і внуків???? Ще тобі мало????? Монастир був-БУВ! Гроші взяли -ВЗЯЛИ! Тепер Церква і без майна і без грошей! Хто залишився з кушом? Ти Макарій!!!! Хто за то має нести відповідальність ? Ти бо ти Предстоятель! Чи ти може якщо монастир потвоєму не монастир і сам НЕ Предстоятель?

  • notr says:

   Перше чим щось відстоювати треба то мати, яка нахрєн ділова репутація? У кого? Злодія? Макакій ти гониш! Піди облийся холодною водою може тебе попустить

 3. медик says:

  Громадо, тернопільчани дорогі то для вас новина? Та ви подивіться, що ті попи витворяють! Та той цілий владика досі по кабакам сидить, папіроса в зубах та й фляжка на столі ні людей ні Бога не боїться! Що йому та ваша правда, грошей нагріб з начальством поділився, а тепер шукають хто буде крайнім! А Ви ходіть до них несіть останнє, кайтеся, в руку цілуйте і слухайте, як то треба жити бо він знає, а ми що тільки те і можемо що робити аж очі вилазать. Ганьба таким Владикам і ксьонзам бо за цими злочинцями добрі служителі церкви страждають і лиця не мають де подіти!

 4. Зоря says:

  Вселенський ще не уявляє яку він головну біль собі взяв то не за горами той час коли заплаче як поближче побачить тих воїнів христових там шо не архієрей то обняти і заплакатм.

  • Федик Ко says:

   Громадо радий долучитись) ви в ю тубі подивіться, що той цілий макарій в Покрову в Києві витворяв ми по підлозі каталися. Я раз певно 20 переглядав. То 100% пацієнт психіатричного відділення. Неадекват ще й мабуть чимось доганяється бо на тверезу таке нереально виробляти) рідкісний екземпляр я б сказав унікальний)

   • Т.Оля says:

    У нього за репититора Оксана Білозір – воно й не дивно 😲та ще з часів Ющенка звикла мати справу з слабими на всю голову

 5. Деня says:

  2 000 000 доларів яка гра, яка експресія, який матеріал! Макарій за 2 ляма тобі б сам Станіславський поопладував!!!👏👏👏👏👏👏👏 ідеш на Оскара!!!👏👏👏👏👏👏👏

 6. Іга Оl says:

  Хто буде підписувати? Хто буде підписувати? – прокурор походу… Ви вже святі понапідписувались на кілька років стане!!!!!!!!

 7. олег says:

  Редакція сайту – Респект вам і уважуха, що тих щурів в рясах на превселюдне ВІЧЕ витєгли! Сильно вони там ті сходки проводять.мало, шо вкрали та й ще торгуються бо бач прославили тих вилупків на весь світ а тото в їх плани не входило!!!!! Може ще з ти продешевили????

  • зіновій says:

   Мефодій не продав, а ви не розгубилися – куй желєзо пока гарячо!!!!)))))))та вже спалили вас нахрєн нє вони ще пасочки бавляттся. В темній кімнаті чорну кішку шукають чудотворці

 8. сто says:

  50 на 50 😁😁😁😁 він ся радив з юристом 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁 то ще добре недоколисаний той миколко йому плугом робитиа нє церквою керувати. у вас там всі такі притрушені чи є нормальні?????????? 50×50

 9. TRN says:

  Барчук йому казав, що все і так заберуть, а ти вже курва вирішив віддатись і получити задоволення?! Дивися який боязливий! І титул сообразив поміняти щоб легше було провернути аферу, і товки утворив і ввійшов і вийшов….сказала б я тобі кілька слів віч на віч…Слава Богу, що вже буде та Єдина Церква то може таких як ви отці позбудуться і не будете вже мати місця куди перебігти хіба в Сибір до москалів там вас пригріють! А тобі Макарій не те, що Львова -навіть забитого села люди не довірять. Я б такого, як ти правителя , обходила третіми дорогами….то ти ще поки при владі, а дадуть підсрачник тоді побачиш що ти у людей вартуєш. Зганьбив себе, родину і тих людей, що шанобливо ввірили тобі нашу Церкву обравши Предстоятелем УАПЦ. Життя не вистачить щоб отримати прощення від людей! Правду люди кажуть, що все пізнається в порівнянні і бачиться на відстані тобі свинопас до справжнього Владики, як до Москви пішки!

  • Галюся says:

   То немічне вирішило, що може з мертвим Мефодієм воювати, а то, як вийшло прийшов і йому кінець…тепер ані Новінський ані Кирило не допоможуть…використали селюха за пару копійок купили то опудало, а воно думало так вічно буде. Не вічно каліка не до смерті пан! У Бога є і на таких управа! Він ще сміє тому Порошенко шестєрити, сцикота! Та ти ж ще вчора зі сходів Андріївської проповідував як тебе зневажають і шантажують. Що ти з КГБ не співпрацюєш.Твої ж слова ,що то більшовицька влада! А тепер хочеш щось урвати бо ти Андріївською поступився?! А ти яке маєш відношення до тої святині?? Ти тверезий? Та ти однієї бумажки не підписав після смерті Кудрякова. То Мефодій може і поступився і Філарет бо сталібат був у Антонова у приватній власності, а ти яким місцем там???? Та Михайлівна скільки писала, що Ви нічогісінького не робите аби втримати кафедральний собор, а ви що? Та певно не мав іс коли! Поки кафедри продаш, поки ордени, митри пороздаєш за недорого, а ще монастирі, церкви, парафії, землі церковні…а висвятити голубих в єпископи то ж який труд у нас же своїх мало треба розбавити новою тусовкою…де тобі було до церковних справ чи договорів! Він приголомшений бо йому Філарет сказав за назву і статут….та я б з тобою взагалі не говорила. Що ти вирішуєш??? З ким радитись з тобою??? Ти біле від чорного відрізнити не можеш. Чудується він. Ти ще смієш казати, що тобі Президент намікнув шо шось дасть взамін? Хлоп дівці теж обіцяє женитись ,а поки своє не возьме. Тобі скільки років? 74? Вступися хлопе і не позорся

    • Я says:

     Макарій має слабість до тваринного світу – Зайцю орден, архімандритам панагію ще й хрестик в нагрузку, якщо був чемним, ручним звірятком! Прийдуну 2 указа на настоятеля теж за особливі заслуги, система МММ)))💩💩💩💩

 10. Віталік Волик says:

  Мицик МЕСІЯ ти наш! Дай Боже тобі здоров’я що зпродав то всьо до сраки бо не знаєм якби тому ради дали, а так Владика наш СВЯТИЙ спас! Всією громадою православною молитися будемо за тебе і нашого будівничого Макарія абисти могли ще многая літа так само дружньо трудитися на розвалинах нашої Святої Церкви! Най Господь віддячить сторицею!!! Вашим дітям і внукам…

  • mazda says:

   Браття і сестри, підтримайте ініціативу причислити Мстислава і Макара до лику святих за проявлені чудеса на Тернопільщині і ревне служінняАвтокефальній Церкві!

 11. сусід says:

  А Тихон на зборах казав, що ТОМОС буде 30 лютого 😆😆😆 ото хлопака тепер чіхається😆😆😆бігав бігав від мєнтів, а тепер треба знову в біга збиратись і ненакерувався. Йому тепер ні Макарій ні Антоній не поможе(((( хоч би до виборів дотягнути може щось урве? Або інвестору подзвонить Мициковому тай за пару тисяч щось продасть? Підмахне! Схема налажена…. ТИХУША злочинець з досвідом ще й протеже Макарія, як поділеться з блаженнішим то ще й на машину наколядує бо на лижах далеко не стартанеш

 12. Ігумен says:

  Але як так можна? Роздеребанити церковне майно і спокійно по світу ходити без докору совісти. А можна кафедральний собор купити в Тернополі???

 13. Патріот says:

  Митрополит Макарій (Малетич): Але ааааа як, чекайте, єпархія ся лишає ааа, як ви були юридичною аа ии и особою амамняя, з фізичною особою заключали, а ви як юридичною заключили особою. Ви ту шось не грає…
  Ярослав (юрист зі сторони власників): Всьо у нас грає, є в вас десь тут юрист? – грає не грає ще одну коломийку затягнули… Бедь у нас перший дипломований юрист але того нашим архієреям не можна чіпати, не вигідно бо треба мутну схему для такої коломийки щоб пару років грало… тут всі дослухаються думки юристів власників та й воно не дивно хто платить той і музику заказує. А то так грало коли продавали і гроші ділили ,а тепер лишається тільки догравати і кінці в мутну водичку, а Шевчук здалося б заткнути – не дає порядним інвесторам благу майже святу справу для людей і церкви зробити!!! Вони вже і землю під костел виділили і Барна Губернатор православний підписав щоб вже третю частину можна було без проблем разом і костел і землю відчудити заодно і під решту обєктів повиділяли жертводавці наші землі, а що ж треба Дністровський каньйон перетворювати поступово в дохідне місце!!!
  То не можна було і см землі виділити бо то Заповідник, а як Олег Барчук та Степанко Барна зацікавлені нічого немає неможливого! То для Церкви за часів Мефодія тема непрохідна була, а як для такої святої ,а головне приватної справи то все можливо! Що не можна зробити за мале бабло можна зробити за велике, а коли такі шановані люди замовники – немає жодних проблем!

 14. velukuy says:

  і знали, що за вами шлейф😄😄😄😄😄😄😄 та то нормаьно иак смерділо до сиз пір не вивітрили😄😄чого вмієте наробити то смороду ! А ти чого Макарій Іванович так напирав аби Мицика лишити в церкві, хмельницьк йому дати, засліпило тобі що того молитвенника і близько не було в монастирі і про бабів ти не підозрював???? чи може спільні злочинні змови між вами тебе засліпили?? Боїшся щопотягне иебе той собрат за собою? І за Тихона нічого не знаєш?,? І архієпископа дав йому за файні оченята??? Чи може за душову що той розширив бо біднятко з своїми парубками там не поміщався, місця мало митися з колективом! Мефодій бач якось по немочі своїй не зважаючи на вік і сан і тим задовільнявся а твоїй кепешній шпані треба беде щоб підмитися. то що в церкві дах тече в центрі міста то тебе не дуже гребе, а до 2 млн дивися як в кураж ввійшов. Дивися бо головка закрутиться може бути бобо

 15. В.К. says:

  А Мстислав далі за рибу гроші))))прийде інвестор і ввійде))) земельна ділянка і буде вам щастя)ні слова кокретики. Співпрацювати воно буде з ким? Ще не всьо напрацював? Державний акт на землю Барна підпише щоб з костела готель можна було зробити – кляті безбожники! Продати святиню за такі страшні гроші попастися і ще тепер раду радять якби то вийти сухими з води….. фарисеї

 16. Андрій says:

  Ромашка!!!!! Та ти Мицик сказав би, як Ви там бабів тягали і з ким в тій Ромашці висіли?!!! На тих ставочках горівку пили до блювотиння! Зробили за бюджетні гроші корпуса літньої бази, дітей пускають на пару місяців до часу поки теж готовеньке привласнять, а весь інший час блядство, п’янки, танці і оргії влаштовують.мене більше всього обурює, як заліщицька сільська рада то всьо помагала перереєструвати і при цьому робила дискотеки ДЖУРИН ФЕСТ – СПАСЕМО ЧЕРВОНОГОРОДСЬКИЙ ЗАМОК! Спасли! Добре вже знали, що то все в приватні руки перейшло і хто то все зкуповує і для кого, а вони фестивалять! Корупція досягла вже епогея! Далі вже немає куди розкрадати. Все вкрадено! І всі мовчать!

  • когут says:

   А чого ж такий Митрополит МАКАРІЙ сміливий і Наталію Михайлівну на Патріарший Суд не викликав? Чи може порядку не знає? Статут УАПЦ не читав?

    • сова says:

     А Михайлівна відразу з плюсами і камерами заходить! У тої розмова коротка. При ній зразу заікатись перестане. Вилічить навіть такого безнадійного, як Макарій!!!

     • хорист says:

      Я з нею в Києві працював – казки там не проходять. Музейщики тепер найбільше не вселенської патріархії бояться, а щоб Михайлівна в Андріївську не повернулась бо добре пам’ятають її норов та непопустить в церковних інтересах нінаграм!!! При ній, всі по струночці ходили без слів!

 17. Інна П. says:

  Люди, Ви помітили у них нічого немає . Ні документів, ні інформації, ні юристів. Глухо, як в танку. Одне на одного перекидають і щось шукають. Коли продавали і по кабакам сиділи вирішуючи якби то Церкву Автокефальну розікрасти мали все, а тепер, як сліпі кошенята. Може вас ще до цицьки прикласти аби с ти з голоду не здохли! Я бачу, що Ви там геть всі страх втратили! Ви хоч пам’ятаєте хто ви і нащо ви? Та вам недодай за похорон 20 гривень то вже проповідей на місяць, які то прихожани скупі і як треба жертвувати. А тут мільйони доларів і він чудується! Та то тільки атеісти ідейні комуністи церкви палили та й розвалювали, а то шо з вами таке?Продати святиню? Готель на освяченому місці зробити? Такі речі вони правельно зробили…..а то ти чия дитина? Тебе так мати з батьком навчили церкви продавати? То ти ще після цього погрожуєш лишити церкву без землі?!!! Шановні люди що займаються тим сайтом прошу Вас розмістіть фотографії тих безбожників аби люди бачили і знали їх в лице! Хто – то за одні, що так навчилися в університетах юристами бути щоб потім нашу автокефальну церкву розкрадати і називати це ще й правельними речами!

 18. оля says:

  Владико, не робіть, всі ваші об’єкти заберуть, і нічого не залишиться, ні єпархії, ні нічо.- ати вже зробив то зробив!!!!!!🐖🐷🐽і єпархію озолотив і майно надійно зберіг!!!! То Макарій казав, що баба Церквою при нім керувати не буде, а монастирем приватно баба може керувати ще й чоловічим!!!! Відходити би тебе та добрим ломом з усіх боків полежав би подумав …..краще б тебе бугаю твоя мати на кропиву висцяла, як мала такому, як ти життя дати!!!!!

 19. капелан says:

  Вийшло зараз ця інформація, яка зараз тоже грає нам не на руку. Чому не на руку? Тому що ми, наприклад, не хотіли розповсюджувати це. Розумієте? 😂😃😄😁😀😆😅😊☺ а хто хоче кримінальної відповідальності????!!! НАВІТЬ ВКРАСТИ НЕ ВМІЛИ ПОЛЮДЦЬКИ!!@@ Далі буде це мені сподобалось 😃😄😂

 20. ОДА says:

  “Якщо тільки вщухне ця ситуація. Тому шо то губернатор області підписує і земельна комісія рекомендує.” –
  БАРНА Степан Степанович і тут не упустив щоб не поживитися! Гидота! Ще сучонок вінчався в зеленій церкві, підлота така.

  • Петро says:

   Та не вчухне хлопці! Ця не дасть, то така, що не відступиться. За неї вже все управління знає. Зняла слідчого Кушніра, що вів цю справу по монастирю бо той їй сказав, що нічо не рішає ідіть до начальства ви ж знаєте хто то все купив – вона розвернулась і поїхала на київ. Кушніра відразу після цього перевели в район. Тепер всюди пише і Луценко і Авакову і Президенту, що в тернополі гальмують і т.д. і т.п. Справа резонансна. Приїзджали з телебачення відправили їх з нею до пресслужби. Але вже давно всі матеріали готові щоб вручити Гуку підозру – Церква тормозить і то так жостко!!! Шевчук сказала, що знімить того цілого Петранюка з керуючого і всеодно забезпечить слідство заявою, що церква є потерпілою. Макарій переводить стрілки на Тихона, як окрему юридичну одиницю, а той як може процес блокує бо сам був під слідством і в бігах знає, що то таке…. Але це питання часу бо ніхто не буде свою ….підставляти за тих бариг. То якби потихому пройшло може, а так ця буде писати аж поки не поверне майно церкві.

   • Федорович says:

    Браття, ну ясно і дурному, що продали не ми люди, а продали ті високі чини церковні. Ну а раз продали то хтось заплатив, а хтось отримав. Тепер в самий непотрібний час то всьо всплило і ще я так розумію буде далі, а тому або хтось має сісти, або хтось повернути майно і тоді приватно розбиратись між собою які то були усні домовленності і суми. Я так розумію, що ця жінка ,що добивається повернення майна робить роботу Владик, а ті в свою чергу думають як їй не дати того зробити. Бо і Владики і Власники скоїли кримінальний злочин і не мають жодного бажання нести відповідальність чи бути покараними законом, а саме головне ці люди діють в супереч інтересам Церкви хоч і є її “служителями”. Робіть висновки!

    • DW says:

     Все вказує на те, що Макарій урвав левову долю. Тому і розігрує спектакель. Не був причетний давно б покликали Малу, а не власників!!!!!!, на Архієрейський Собор і дізнались які є документи у неї, що треба зробити щоб накласти арешт на відчужені об’єкти і повернути Палац Церкві. Мстислава з Макарієм до суду і нехай відповідають! Знали продати – нехай знають, як відповідати! Рука руку миє!

 21. о.Степан says:

  Владика Андрій на архієрейському соборі казав що він всі 15 років не погоджувався з манерою керівництва Церквою Владикою Мефодієм то й воно не дивно той зтягував до купи, а ці за 2 роки все пустили по вітру!!!!

  • volga says:

   АНДРІЙ ще тоже своє получить! То ВІН того недорозвинутого пропустив на предстоятеля та й помикає, як фірман конем! Як такий дуже керувальщик то чого сидить під спідницею у Стефки в Тисмениці? Язиком чесати то всі вміють, а як взяти на себе відповідальність то нікого нема….отакі Владики зараз пішли! Але, що то хотіти від стукача кгбішного? Він ще й досі на гаку у Москви і не рухнеться добре знає сволота, що морда в багні ще канадському!!!!!!!!!!!!!! Ще побачите виторгує і в єдиній церкві собі місце тепле щоб здохнути своєю смертю і в спокою💲💰💲💲💱💰💱💶💷💵

   • Віктор says:

    Вони, паскудники, свого не попустять. Нема курча на них Сталіна, він би їх як капусту. Хоча вони б стали певне запроданцями, маріонетки безсовісности.

 22. Віктор says:

  Як вже це дістало. Люди добрі, що ж це робиться? Дивлячись зараз на ситуацію яка склалась довкола ієрархії УАПЦ згадуєш вертеп розбійників. Одні продають монастирі, другі як ідіоти тупають з тим обєднанням Церков, треті ще страдають якоюсь… Самі не йдете в рай і людей не пускаєте. Правду говорив про таких Христос у Євангелії.
  Одумайтесь! Кому ви служите?! Для кого понадівали архієрейські-попівські облачення?! Дивишся на це все як на шарашкіну контору. І не дивно чому люди йдуть у різні секти та інші релігійні течії – надивляться на це все і набридає служити як ви і вашому богу.
  Дивує ідіотизм церковників які мов шл…ри продаються за гроші. Дивує бездіяльність і мертвість їхнього служіння. Вигнали Мсислава і що? Монастир верніть, припарки недопарені! Хтось, вашу мать, вибиває для Церкви, випрошує щоб хоча в щось мати, а тут як остолопи “жодних претензій до продажі монастиря не мають…”.
  Хто з вами рахується? Хто має вас за людей? Бісовий рівень львівщини-франківщини-тернопільщини. Питання (тут думаю варто сказати словами Блаженнійшого митрополита Макарія): “якої чортової матері ви туда лізли”, до Церквоних верхів, щоб розвалити все до “чортової матері”? Якесь в мене таке передчуття, що вас як не влада то свої ж приберуть до “чортової матері”.
  Нічого крім ганьби не можу сказати. Сором мав би бути у вас, хоча за своєю тупістю для вас це норма, на жаль. Один біль в душі і все.
  Господи вразуми.

 23. Ігумен says:

  І як це Господь терпить? Хоча в тому й Божа любов щоб терпіти це все. І що воно далі буде? До чого воно дійде все?
  Скажіть-но будьласка хто тепер Божі слухи по чиїх ділах має бути видно, що вони Божі? А хто його знає. Живеш, живеш, ні духівництва, ні праведности лиш одна гра перед людськими душами і перед людським спасінням. Вірно ви замітили – самі не йдуть до Царства Божого та й людей не пускають. Певне не далеко той час коли молитимуться люди по хатах, а храми пустуватимуть, як казали Святі. Так певне і буде бо ж продадуть все та й не буде де молитись…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *