Майбутній вікарний єпископ Тернопільської єпархії УАПЦ очолить Божественну літургію

18 червня 2017 р.Б., в неділю Всіх Святих землі Української, у Кафедральному соборі Різдва Христового Тернопільської єпархії УАПЦ (м. Тернопіль, вул. Руська, 22) відбудеться святкування на честь Тернопільської Чудотворної Ікони Матері Божої.

З самого ранку розпочнеться Божественна Літургія, після якої відбудеться хресний хід навколо Кафедрального Собору і завершиться молебнем до Тернопільської Чудотворної Ікони Матері Божої,  з Єлеопомазанням.

Божественну Літургію очолить Архимандрит Даниїл Тарнавський – кандидат на посаду вікарного єпископа Тернопільської єпархії УАПЦ, затверджений на Єпархіальних зборах від 15 червня 2017 р.Б.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

 

93 thoughts on “Майбутній вікарний єпископ Тернопільської єпархії УАПЦ очолить Божественну літургію

 1. Олександр says:

  А хто він – кандидат на Тернопільську єпархію? Я так розумію це ще один перебіжчик із московського патріархату. До того ж він з Хмельнитчини, а не з нашого краю. Та невже нам, українцям, тернополянам немає з кого вибрати достойного патріота, вірного нашої Церкви? Невже мало того, що Макарій служив вірою і правдою Москві кількадесят років і певно що й далі служить, мало того що Бедь все своє життя у духовному сані служив московській Церкві і далі служить, бо розвалює нашу Церкву. Так ще нового єписопа з МП привезли. Немаю нічого проти цих осіб особистого, але дивує те, що не можемо вибрати собі тернопільського духовного лиця, без плями спів робітництва з КГБ і Москвою.

 2. Богдан says:

  Це просто ЖАХ ((( маємо москалів на сході України, а тепе будемо мати ще на Західні Україні в Тернополі.Україна воює із москалями а УАПЦ стягує всіх москалів до себе,як це пояснити? Скажіть будь-ласка, що цей Тарнавський зробив для церкви УАПЦ?????????? чому ми не вибираємо зі своїх??? справді вірних нашої церкви, тих які НЕ бігали з одної конфесії в другу!!!!! а працюють і розбудовують нашу церкву, за власні кошти, їх є мало але вони є. Таких людей потрібно ставити на керівні посади, бо вони будуть розбудовувати нашу церкву. Просто потрібно подивитись!!! хто як працює в наші церкві і вибрати тулю дину на Тернопільску кафедру!

 3. Петро says:

  Жах, це не те слово… От на зборах о. Ігор Болюх прямо у вічі запитав Тарнавського, чи він не голубий. А той відповів, що, бачте, у монаха НЕМАЄ орієнтації!!! Мало того, що воно з МП, так ще й голубе 🙂 Владика Мефодій якби встав, то воно б лягло!

 4. Богдан says:

  В мене одне питання до нашого керівництва УАПЦ? хто вас купив?. Напевно москалі, що ви їх протягуєте!! І тим більше берете з невідомою орієнтацією!!! і прямо у єпископи!!!! Молодці((((

 5. іван says:

  На Митрополичу кафедру ще й в Собор Різдва Христового призначити емпешного архімандрита, що дня не служив УАПЦ. в що перетворив Макарій Церкву і скільки він ще буде глумитись з Тернопільської Єпархії? Нехай би того “канонічного” собі прийняв на Львівську кафедру вікарним. Побоявся до нас на очі появитись – прислав Андрія з Германом віддуватись, так ще і за Бедя не відповів – ти ж Віктора сам нам напарив і за руку привіз разом з Андрієм, а тепер бач не годні Предстоятельське крісло поділити!

 6. Богдан says:

  Потрібно вибрати нового достойного придстоятеля УАПЦ! А Блаженішому Макарію піти на спокій, і не розвалювати УАПЦ!

 7. Микола says:

  Та на тій Церкві Різдва- Владика Мефодій собі заробив діабет. Старі священники пам’ятають що то робилось там коли, Баженнійший москалів звідти спроваджував. І почергово служили, і суди перебули, і бійки, а тепер на тобі то одна москальнота то тепер друга і обої ” рябої “… Гана Миколаївна тому живий свідок, викинули жінку з Церкви, як непотріб і саму Церкву “молитвеники” розікрали до нитки.
  Завтра таке свято, всі роки наїжджало Владик без числа, духовенство, гості, а тепер певно Владика Сергій буде самим почотним на празнику! Сором Вам, Владики УАПЦ, і не боїтеся гніву Мефодія!!!

 8. Богдан says:

  Якщо хочемо будівничого і мудрого архиєрея, на нашу кафедру!?то по-перше, на Соборі всі архиєреї здадуть звіт, що ВОНИ зробили для нашої ЦЕРКВИ??? І тоді хто найбільше зробив для розвитку УАПЦ І МАЄ ПРАВО БУТИ НА ТЕРНОПІЛЬСЬКІ КАФЕДРІ! А москалів нам не треба!!!

 9. галина степанівна says:

  Дорогі браття і сестри! Ви ще не знаєте, яке випробування прийшло на Тернопільщину в особі Архімандрита Даниїла ( Тарнавського )! ВІН був улюбленцем Вл. АНТОНІЯ за що і отримав сан архімандрита але волів стати його Вікарієм ( вже все для того купив ) та на його шляху з’явився конкурент такий собі ” Дєточка ” таке саме, як і ВОНО, не поділили Антонія, та й Даниїл пішов жалітись до Онуфрія, а той відправив назад до правлячого-коханця де він і отримав відпускну грамоту. Як ВОНО опинилось у Вас не знаю, але спитайте, що Даниїл зробив корисного в МП за всі роки, може що збодував, чи відновив – чи те й робив що ****** з Антонієм і “молився” за розкольніков?

 10. Славко says:

  Люди, я щось втратив інфу, а хто то зараз керуючий Тернопільською Єпархією? Віктор чи Макарій? І чого завтра та московська ****я має очолювати богослужіння? З якого перепугу воно вже тут керує? Може би то ми браття трохи його зраночку ще теплого зустріли та й проявили Тернопільську гостинність? Заодно і привітаємо зі Святом напочин! Які думки будуть шановна громадо?

 11. людина says:

  Я вважаю, що тільки після Мстислава треба було церкву дизенфікувати і заново намолювати, а тут вони нам підсовують якогось гея москаля 🙂 🙂 🙂 Хіба нема в нас НОРМАЛЬНИХ достоних людей щоб керувати єпархією? Ну я ж серйозно не зможу нормально дивитись на того гея москалика без орієнтації 🙂 🙂
  Просто Макарій підтягує у свою шайку черговий зброд. і все.

 12. Патріот says:

  Це є все тут чорним піаром! Із цих коментарів випливає,що це пишуть 2 особи,які підписуються за весь Тернопіль і біснуються. Насправді архимандрит Даниїл,-авторитетна особистість! Не чіпляйте йому ярлики!!! Знаю його і засвідчую щиро,що жодного відношення до голубизни та проросійсько-політичного крила він не має жодного відношення!!! Хто кому”дєточка” не варто фантазувати! Не беріть гріх на душу. Повірте, що окрім проросійсько-настроєних розкольників в УАПЦ,негативу проти о.Даниїла протести національно-патріотичні сили не зроблять.Гарантую,що номінований Тернопільською єпархією УАПЦ архимандрит Даниїл принесе багато користі!!! Він зможе разом із вл.Віктором та іншими владиками УАПЦ відновити довіру до духовенства УАПЦ в Кафедральному Соборі! Це великий удар по московітах,а отже ж патріоти,справжні патріоти України підтримають його,а, ті,хто хоче розвалити УАПЦ будуть нацьковано “гавкати”! оОтець Даниїл-гідна кандидатура! Отці,брати,сестри,-не піддавайтеся на провокацію!

  • людина says:

   Пане Патріоте, а я якої ви саме конфесії, не з МП випадково? Теж мені палкий шанувальник і борець за УАПЦ 🙂 Поговорити б з тобою, маєш контактний номер? Розкажеш мені про хвальоного москалика

 13. Богдан says:

  А може це сам Даниїл нам пише??? бо так сильно хоче нашу КАФЕДРУ!!! ЯКИЙ УДАР ПО МАСКАЛЯХ що ви за дурниці пишете !!!! вам мало москалів?????? то їдьте до Росії разом із своїм Даниїлом а до Тернополя не пхайтесь!

 14. Валерій says:

  Діло попахує, насправді, нерозумною, впринципі як завжди, схемою очільника УАПЦ: владика Макарій висвячує молодого єпископа з метою посилити свій вплив на Тернопільську єпархію на яку він давно поклав око. У зв’язку із тим що його тут не приймають як архіпастиря і численне духовенство виступає проти його очільництва Тернопільською єпархією, власне щоб саме вони у один прекрасний день не закричали вл. Макарію “розіпни”, він ставить свого підлеглого, який стане ще однією маріонеткою у його руках, як наприклад Херсонський, Одеський і т.п. . Цікаво тільки одне, як архімандрита, який ще минулої неділі служив спільно із своїм руським протеже крашанкою Антонієм, приймуть люди і як оцінять той факт що владика Макарій зарікався не приймати перехідців духовенства із УПЦ і що саме цікавіше, яке враження складеться у суспільства коли вони свідомо зрозуміють що не щире бажання служити Богу та Українському народу і Українській Церкві оволоділи архімандритом, а власні інтереси які поставлені на “святий” п’єдестал, які новий очільник єпархії вже своїм переходом в УАПЦ почав пропагувати..!

 15. о.Дмитро says:

  Ті розборки треба кінчати! Нехай скликають Собор і будемо всім миром доходити якоїсь згоди і ратувати Церкву! Кафедра покійного Митрополита, Предстоятеля Церкви – то ж нехай нам сюда і дають Митрополита і НЕ дратують людей! Свята правда, Церква розвалюється і на рівні каменю і як структура, а вони там чубляться та папірці підписують! Людей хтось думку спитав?!!

 16. Богдан says:

  А що ви маєте проти Херсонського Бориса?? Він навідміну від інших будує кафедральний собор за свій рахунок! Бо на півдні одні маскалі! + працює у Львівському університеті!, щоб мати на кусок хліба а коли приїжає до Львова то немає де служити((((( + випускає літургійні книги!

  • Валерій says:

   Особисто я проти нічого не маю, але маріонетка є маріонетка. То вже його справа, чи потрібно прогинатись чи відстоювати свої позиції. Тут зараз більше цікавить питання про відкрите змосковщування нашої церкви..

 17. Мирослава В. Г. says:

  Люди добрі, скажіть, що заважало тому ” патріоту-данилу ” зразу розпочати служіння в УАПЦ, що воно пішло до московського патріархату Кирила прославляти? Може у нас навчальних закладів нема чи монастирів мало? Та йому певно і 30 немає. Хтось про нього щось знає? Чи як бороду має то вже ВСЕ – Владика святий?!! І дивись, як темпом на Тернопіль забіг. Він хоч служити вміє чи, як Вл.Віктора попи попід руки будуть водити? Позорище! Проповідь немає кому сказати, а туди ж в Предстоятелі.най би трохи ті Владики остепенились бо таке шось наробили, що ні в тин ні в ворота! Вже ту славу по всьому світі люди знають, лице лупиться від стиду, що ходиш до тої Церкви. Люди їх годують, а вони двері закрили! світ такого не бачив!

 18. Стефан says:

  Усі віруючі Православної Церкви в Україні в теперішній час надзивайно стривожені. Нікому не зрозуміло куди рухається церква. В УАПЦ висвячують єпископів на чотири парафії, і то незрозумілого походження. Називаючи це розвитком церкви. В УПЦ КП висвячують під вигуки АНАКСІОС-НЕДОСТОЙНИЙ. УПЦ МП взагалі незрозуміло, як так в час війни може себе впевнено почувати на нашій Україні.
  Гнати це все треба.
  Дякуємо за обєктивну подану та висвітлену інформацію.

 19. галюся says:

  Патріот, а ти що там замовк? Даниїл тобі ще текст не написав?
  Тако люди, ніхто не святий і то правда але вже не треба тим святим так нагло людей тримати за худобу! Вони б нам ще піонера прислали на кафедру! Мало що зелене чи голубе яке воно там я йому свічку не тримала і купувати теж не буду але й ще таке впевнене в собі. Думає якщо порішав там собі ту висвяту за могорич то вже йому люди не указ. О нє, того не буде! Не для того хлопці кров на сході проливають і голови свої ложать щоб ми до святого українського престолу ******** допускали! Най тільки **** завтра вийде до нас буде йому і Церква і християнська любов…. я ще напишу

 20. стефанія says:

  Тому Макарію щось робиться, таке молоде ставити на Тернопіль! Ще казав мій отець, що Владика Макарій листа написав: ” або Я або Бедь.. .” То що ти за такий Предсьоятель, що не можеш справитись з одним Владикою і кількома попами? Шантаж то не риса сильної людини, а тоді, як він всією Церквою керую то у Львові і на Франківщині таке саме одні сварки і скандали? Не знаю, що він собі думає! Як буде звітувати перед Всевишнім за таке служіння. Розпач і біль розриває серце за Церкву, за наших дітей, внуків!

 21. о. Микола says:

  Дорогі браття і сестри! Треба бути трошки стриманими у коментарях, не осуджуйте того кого не знаєте. Прикро звичайно, що не знайшлось гідного кандидата серед наших Владик, можливо треба дати час о.Даниїлу себе проявити на новому місці і почекати трошки. Судити краще по справам, а то ще не встигла людина зайти вже розпинають. Мусимо зберігати смирення, Предстоятелю видніше кого він хоче бачити на Тернопільській кафедрі. Будемо разом молитися щоб Господь сподобив Тернопільщину добрим і мудрим керівником! З молитвою за кожного хто не байдужий до УАПЦ!

 22. Антоній С. says:

  Хмельницька єпархія під проводом перебіжчика з УАПЦ вл. Анонія Фіалко перетворилася на гей-клуб. Черпати з цього болота блакитного кадри – ганьба. УАПЦ хоче наздогнати МП УПЦ за кількістю рясофорних геїв???

  • Стефан says:

   Не треба тут гнати на Антонія Хмельницького! Знаю його особисто і дуже давно, можу сказати впевнено що він НЕ гей! А хто тут за чужи задниці хвилюється, то сам напевно має з нею проблеми.

   • Патріот says:

    Схоже,що кілька дописувачі,які так мріяли,щоб на Тернопільську кафедру прийшов під….ас,залишилися в програші! На превеликий жаль для вас,а для нас на щастя,о.Даниїл не являється голубим,а монахом,який заслуговує на єпископа! Зауважте собі,що він є досить відкрито українським! Московіти,кусайте собі лікті,бо гебешні під’юджування не пройшли,і ви потерпіли поразку,-не гебіст,не сепаратист,не голубий,а інтелігентний,шляхетний, вихований,не п’яниця,людина яка може відродити славу нашого кафедрального собору!!! Не вірите,-переконаєтеся! Впевнений,що рано чи пізно до вас ще вернеться совість і побачите,на скільки це ерудована порядна людина! Для галичан,волинян та подолян він буде гідним архіпастирем. Ті,хто хотів собі “пєтуха” шукайте і далі,- вам не пощастило!

 23. павло says:

  Шановна громадо! Слава Ісусу Христу! Не будьмо байдужі до своєї Церкви! Не для таких п×××××в, як Даниіл і Віктор наші священники такі, як о.Володимир Простак, о. Дмитро Лисак, о. Олексій Паляничка з першого дня на смерть стояли за АВТОКЕФАЛІЮ, будували Церкви, молились і своїм життям засвідчили любов до саме нашої Української Автокефальної Православної Церкви!

 24. ігумен Паісій says:

  А хто Вам сказав, що у Архімандрита Даниїла є відпускна грамота? Він досі рахується кліриком УПЦ і в неділю служив в Соборі.

 25. ігумен Паісій says:

  Наша канцелярія на відміну від вашої працює чітко. Дайте офіційний запит і отримаєте відповідь. Хоча з розкольниками бандеревцями нам немає про що говорити

 26. братство says:

  Нам достеменно відомо, що це вже не перша гей-хіротонія, яка здійснена в УАПЦ за предстоятельства та ініціативи владики Макарія

 27. братство says:

  Ініціюємо створення Міжконфесійного комітету захисту жертв сексуальних домагань та насильства з боку кліриків християнських церков!!!

 28. Игорь says:

  Слушайте этот ваш комитет никому не сдался, какие жертвы сексуального насилия? Не позорте церковь и ее прихожан

 29. Катерина Іванівна says:

  Люди та схаменіться, скільки можна того вже писати! Та тримайте себе трохи в руках. Треба написати Владиці Макарію листа нехай проведе розслідування. Як то дійсно правда, що той Архімандрит нестандартної орієнтації то він і сам його до хіротонії не допустить. Та вже не такий він далекий той Макарій щоб різати гілку на якій сам і сидить.

 30. галюся says:

  А що ми тут розпинаємось? Було би перед ким! Взяти то завтра за бороду тай витягнути на вулицю нехай йде бродить. Гріха за таке не буде! Хлопці наші йому і задоволення доставлять і охоту відібють на майбутнє! Рік на м’яке місце сісти не зможе! Постригти то, сполоснути та най йде з Богом! А Макарія до людей! Нехай нам розкаже де він таких підбирає може йому теж очі треба відкрити? Я ще напишу

 31. Игорь says:

  У вас там железная логика просто. Разговариваем на русском = москали. Лучше бы вы там у себя кругозор расшыряли, а не при любом удобном моменте комитеты всякие регистрировали. Сами же потом и мальчикам судьбы ломаете, на психику давите. Не о том вы думаете…

 32. галюся says:

  А шлях би то трафив!вже москалі голос подали. Прцівники сайту, ви трохи фільтруйте кого там друкуєте. Країв не бачать! Дивися-дивися когути голову підняли, дивіться бо ми Вам ті бошки повідшибаєм! Я ще напишу

 33. братство says:

  То ми “судьби ламаєм”?! Захищаючи семінаристів від пузатих і збочених архієреїв з МП? Нема тому краю! Таке бридке відбувається в церковному світі, а всім ніби очі закриті!

 34. валентин і ко says:

  А хтось має телефон до того Макарія? Як до нього добратись? Спитали би його зо два слова! Він в Києві сидить чи у Львові? Дайте знати, хто в курсі! Спаси Господи!

 35. чікаго says:

  Дорогі Тернополяни, ми українці в США небайдужі до нашої Церкви і тих хто залишився дома! Кожна молитва перед тяжкою роботою тут піднесена за всіх нас, за мир в Україні, за краще для наших дітей! Ми не ймем віри отримуючи звістки з України про ганебні діяння духовенства Автокефальної Церкви! Бійтесь Бога , дорогі отці, не перетворюйте нас на бидло яке немає нічого Святого! Наважтесь сказати самі собі правду, будьте тверді духовно і не зраджуйте святих традицій нашої церкви- мучениці, церкви яка поклала тисячі послідовників в землю знищених в лагерях – щоб нині Ви мали де служити і називатись Автокефальною Церквою! З повагою, ті хто за океаном сьогодні

 36. Патріот says:

  Для тих,хто замість вечірні бісився тут. Я був на богослужінні,а проросійські розкольники,які валять до кінця УАПЦ, тут вже й встигли напахнити неприємним.Вам.аби скоріше виконати домовленість із КП,яка вже існує на протязі 4 місяців. Правду люди нашого собору кажуть,що ті,які хочуть приєднатися до КП хай би це вже давно зробили,а то тільки товчуть воду в ступі! Явний наклеп на о.Даниїла,що голубий і московіт!!! Перестаньте наклепи зводити,бо інакшетак і залишитеся в розбитому кориті.Нас в соборі залишилося менше половини тих,хто ходив постійно,і тих ви хочете ще позбутися? А,далі, що???! До кого вчіпитеся?! Добре поінформований,що існує така домовленість привести владику із КП,але якщо для вас є пам’ять митрополита Мефодія дорогою,-зупиніться і коли о.Даниїл не оправдає ваші надії,-отоді й зможете його чорнити.А,тепер майте ж совість,та людську гідність,- схаменіться і дайте людині підняти вас із колін.Я ніколи не був послідовником МП,а тому не вішайте ярлики.Майте ж галицький гонор до кінця та не плюйте в свою керницю,бо колись прийдеться ще із неї вам води напитися. Не заводьте людей в оману!

 37. христя says:

  А то що таке з тою єпархією Тернопільською? Спокою немає. Як не одного поставили, що пропив і честь і совість то другого, а потім третього і четвертого…. кінця краю немає тим митарствам! Як то в прислівї говориться: чим більше в армії дубів тим міцніша наша оборона! Те ж видно і в Церкві…. жаль дуже жаль

 38. галюся says:

  Слухай ти клоун заморський, то видно стояти на колінах твоя життєва поза. Антоній привчив до послуху! На вечірній ВОНО було, ти хоч не пались , як школьник. Данилко – Гагарін долітався, а ти вже доп:::::::::я! Буде тобі завтра і коліна і дорога пам’ять Мефодія! Ми тобі такий прогон зробимо, що на все життя своє запам’ятаєш! Я ще напишу

 39. Богдан says:

  То беріть свого якй вчився в Тернополі! І НЕПЕРЕХОДИВ від одних до інших! А шукаєте москаля((( Чи ви незнаєте біографію архиєреїв УАПЦ.?

 40. Патріот says:

  Для московітів,які допомагають розвалювати УАПЦ відповім:
  ,,Людина повинна бути порядною. Це має бути в будь-яких умовах, при будь-якій владі. Порядність — це означає особисто не брати участі ні в якій брехні. Порядність не передбачає героїзму, вона передбачає неучасть у підлості”.
  Фазіль Іскандер

 41. людина says:

  Любий пане Патріоте, та тільки з такими як ви професійними кадрами і веселковими нахилами УАПЦ швидко настане кінець 🙁 ви так прикриваєтесь любв’ю до України-Неньки і Бога, що проросійські священики замилили вам очі 🙁

 42. галюся says:

  Купи собі вазеліну! Патріот- Данилко тобі мастило знадобиться! Як ти думаєш, що тебе силою нам проштовхнуть то не сподівайся – чуда не буде! Тут тобі не московська церква, півні у нас кукурікають за межами подвір’я Собору! На подвір’ї тільки голуби – ще за часів Мефодія! Як прийшов так і підеш – співаючи! Я ще напишу

 43. Oleg Solod says:

  Отці, хто там у нас з архієреїв таких проукраїнських і які були висвячені ще МЕФОДІЄМ є? Щоб і послідовниками його були і Тернопіль прославили? Треба тому класти край. Най нам той Архиєрейський Собор дає нормальну людину і будемо помаленьку заліковувати кровоточиві рани! Бачу що ті “патріоти” вже все сказали. Нас з колін підняти – курва гнати то в шию! Ще не встигло зайти вже права качає ще й хто? Півень недолугий!..

  • Сергій says:

   Ще жодний гей в рясі не визнав, що він гей! Ви тільки в ліжку і за столом один перед одним дуже сміливі. Знаєте, що люди Вас на вила піднімуть коли дізнаються ПРАВДУ!

 44. Патріот says:

  Ще раз підтверджую,що знаю особисто о.Даниїла,але я ніякий не Данило,чи Даниїл!!! Це для тих,хто марить голубизною! На щастя,ви помилилися що о.Даниїл є голубим!!! Можливо вам і хотілося би голубого,але на щастя він не такий!

  • людина says:

   Пане Патріоте, то ви б вже назвалися для люду відкрито! Зустрінемось та в очі нам розкажете про не голубого Даниїла все, ма би передумаємо 🙂

 45. ВІРА says:

  Церква Різдва Христового 1600р. початок будівництва, памятка архітектури. Трісла (розходяться стіни), дах протікає. Дошки на ремонт даху, що на церковному подвірї також пропадають(стоять у воді). А вони єпископів міняють шило на мило.

 46. Патріот says:

  Я йду спати,бо вранці до собору,а ви петушіться тут і мрійте про голубих-содомітів! Врозуми ж вас Боже!!!

  • людина says:

   Так і лишили без відповіді людей.. сором би вас брав 🙂 побачимося завтра віч на віч, мо на сповідь прийду 🙂 😉 😉 😉

 47. Валентина says:

  Читаю все і думка тільки одна – як святі отці так можуть спілкуватися на очах тисяч користувачів мережі інтернет? В голові не вкладається. За 53 роки я майже щонеділі ходила до церкви з відкритою душею і серцем, а зараз я згораю від сорому через ці сварки в коментарях. Як мені з внучам йти до церкви? Як слухати настанови і брати поради? В мене душа болить

 48. галюся says:

  Він особисто знає о.Даниіла 😂 і він не голубий! Певно знаєш бо ти і є о.Даниїл! 😆 дивися режим у нього, а чупа чупс взяв посмоктати на сон грядущій? Дивися щоб не посивів, як спатимеш поруч з могилою Митрополита Мефодія! я ще напишу

 49. Хірург says:

  Якщо лікар знає що він є носієм смертельної інфекції, він ні коли не буде продовжувати свою лікувальну практику щоб не піддати смертельній небезпеці своїх пацієнтів і колег. Але чому ж не меншій смертельній небезпеці може піддавати свою паству пастир який є носієм не менш, а в сто раз більше смертельним вірусом СОДОМІЇ. Моє глибоке переконання таке, кожен гей є педофіл і не потенційний а натуральний. Кожного з них приваблюють молоді рожеві попки, а не прищаві обвислі дупи. По цьому їх без усякого жалю потрібно гнати за церковну огорожу. А інакше ця зараза буде поширюватися повсюдно. Треба припекти рану, щоб уникнути повного зараження організму. І не якогось осуду і кидання каменів, а молитва і любов заради збереження віри.

 50. Дмитрий says:

  Когда смотришь на вот эти разборки внутри родной церкви и остальных конфесий невольно на ум приходит фильм ” Стодвадцать дней содома”.. все это катится в тар тара ры.. В ЦЕРКВИ не должно быть людей, которые переживают только за толщину своего кошелька и упругость гениталий любовника. С таким раскладом к вам вообще никто заходить не будет, даже во время голода, мороза или потопа!!!!!!!!!!!!

 51. БОГДАН says:

  Я , знаю владику Макарія, говорив з ним нещодавно – людина в розпачі за Церкву! Йому видно, що не всеодно , що буде з УАПЦ але й сам все потягнути не може… ніхто не допомагає тільки жбурляють каміння і пишуть всяку гидоту. Людина старша, переживає – треба бути ж людьми і вже так відкрито не знущатись з нього. Ну не може він керувати, як попередник – бо він людина з іншим характером але старається. Сльози йому навертаються коли розповідає за проблеми які є в уапц. А тут ще довблять та й довблять! Та сіли би всі разом, та поговорили б дійшли якого рішення як то кажуть зодотої середини. Треба трохи і Макарія підтримати, люди його люблять, поважають. Я не за те щоб пили в Церкві чи святили кого попало але того Предстоятеля мені теж шкода. Він щирий до нас! Ну відійде він від влади і що легше комусь стане? Чи ситуація різко покращиться? Чи треба просто хтось щоб був цапом відбувайлом? Не знаю як то зробити щоб було добре але й так як є бути вже не може….

 52. волонтер Ольга says:

  Дорогі отці, браття, сестри! В Україні йде війна якщо Ви забули і ваш прямий і святий обовязок нести живе слово і своїм прикладом надихати православних християн! Не можна тільки піаритись і робити вигляд що допомагаєте всім при цьому пити в кабаках, їздити на коштовних авто і сходити з розуму від церковних титулів та нагород. Не завжди наші справжні патріоти воюватимуть зі зброєю в руках в окопах на сході України. Прийде час і вони спитають в тому числі і з вас, що ви зробили для спасіння нашої церкви і України! Будьте готові дати людям відверту відповідь і відстояти свою правду бо інакше я Вам не заздрю. Час коли можна було підміняти одні цінності іншими – минув! Нехай Господь благословить кожного з нас, Слава Україні – Героям Слава!

 53. Патріот says:

  Схоже,що кілька дописувачі,які так мріяли,щоб на Тернопільську кафедру прийшов під….ас,залишилися в програші! На превеликий жаль для вас,а для нас на щастя,о.Даниїл не являється голубим,а монахом,який заслуговує на єпископа! Зауважте собі,що він є досить відкрито українським! Московіти,кусайте собі лікті,бо гебешні під’юджування не пройшли,і ви потерпіли поразку,-не гебіст,не сепаратист,не голубий,а інтелігентний,шляхетний, вихований,не п’яниця,людина яка може відродити славу нашого кафедрального собору!!! Не вірите,-переконаєтеся! Впевнений,що рано чи пізно до вас ще вернеться совість і побачите,на скільки це ерудована порядна людина! Для галичан,волинян та подолян він буде гідним архіпастирем. Ті,хто хотів собі “пєтуха” шукайте і далі,- вам не пощастило!

 54. Миколай Правдолюб. says:

  Знаю Даниила со стараны патриота Украины. Всегда был есть и будит вам ещё унего поучится. Очень граматный Священник не побоюсь написать с большой буквы. Да я его знаю и прислуживал на службах в МП. когда он служил там и скажу он достойный ревнитель Украйнского языка народа и традиций. Я русско язычный Украинец и высебе даже представить не можете как я за Украину. Любовь до Украины вымиряется не языком а духовным трепитом за родину. Понятно вы не знаете этого человека и судите. Как он Классно служит. Евхорестический канон и вообще. Не судите…..!!!!!!

 55. Миколай Правдолюб. says:

  Какой голубой??? Данийл,,,,!!!!!!!! Вы чё белянов обелись. Он и голубой….??? Не строгий гнёт правду матку ДА….. О эта он и не малчит если видит не правду!!!!!! За Украину и в МП стоял горой. Да что вы там липечети???? Он достойный. Ну акто лучше пусть кинет в него камень и будласочка я хочу посматреть как рученьки отсохнут. А вы при СССР забыли как жопу москолям лизали??? Зсей час действительно который Украинец и не красный! и не Голубой! Но вчёрной рясе и молитвенник судите. Дакто вы такие??? Из вас да палавину правил мерских не вычитует и закон о брато любии не соблюдает очём свами говорить немощные супстанции.

 56. галюся says:

  Слухай ти москалику недобитий, українець щирий, що з помилками пише рос тексти. Ти вже того півника так не розхвалюй. Беріться обої за руки і пиз……е на Схід стрілятися поки вас наші браття тут не покалічили. Бо візьмемо того служаку попід руки та відтягнено в кущі на діагностику, там йому швидко діагнос встановлять – прямо на чолі напишуть! Що ж Ви такі інтелектуали, патріоти, естети і каноністи стільки років сраку лизали Кирилу?

 57. галюся says:

  Не знаю за що він там “стояв” чи “висів” в МП – Антонію видніше та вже таке добро тримайте собі в московській церкві. Ми , вам не заздрим! Україна вже незалежна 25 років. Тому твому святому біля 30 то вже міг так яро не вислужуватись стільки років у москалів в келіях. Не робіть з нас дурних. Мало, що наших хлопців тисячами в землю ложите то й ще в Церкви наші полізли! Трутні в Сибір валіть перебіжками, немає вам що тут ловити бо дограєтесь і Макарій вам не поможе! Вже одного прийняли патріота- юриста тепер здихатись не можуть. Тепер ще одне пролазить без вазеліну, не наривайтесь москалики от не наривайтесь! Я ще напишу6

 58. Миколай Правдолюб. says:

  Я ушол с МП и Вы мне нахрен не нужны. А за человека обидно. Вы уроды даже мизинца его не стоите. Вы чё свечку держали. Каким судом судите тем и асудетесь и смотрите мечом до махаетесь на него и напоретесь. Для меня Ислам ближе. Покрайне мере они горой стаят за Мусульман. А вы как псины недобитые грызётесь. И свою религию всасывают с молоком матери.

 59. Богдан says:

  Якщо о. Даниїл такий патріот України, і хоче служити в Тернополі!!!! то нехай переводить Хмельницьку Єпархів в УАПЦ і тоді можна його висвятити в єпископи!! І буде велика шана, і повага до нього. Як до справжнього патріота своєї України і ЦЕРКВИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *