ЕКСКЛЮЗИВ: Коментар бувшого Єпископа УАПЦ Кирила (Михайлюка) про надзвичайну ситуацію в Тернопільській Єпархії

Як раніше, ми обіцяли в попередній публікації: БИТВА ЕКСТРАСЕНСІВ ПЕРЕРОСЛА В БОЇ БЕЗ ПРАВИЛ АБО РЕЦЕДИВ ВЛАДИКИ ТИХОНА пропонуємо вашій увазі – короткий коментар нашого земляка, Владики Кирила (Михайлюка) щодо подій, які мали місце на Тернопільщині, а саме в церкві Успіння Пресвятої Богородиці, що в селі Винятинці, Заліщицького району, де священнослужителі Тернопільської Єпархії Української Автокефальної Православної Церкви під проводом бувшого Архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона (Петранюка) влаштували церковну баталію в храмі з прихожанами та настоятелем церкви Успіння Пресвятої Богородиці Іваном (Бойко).

Оскільки правоохоронці вже відкрили два кримінальних провадження: за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень та за перешкоджання проведенню релігійного обряду, ми попросили прокоментувати події, що відбулися в ТЄ УАПЦ Преосвященнішого Єпископа Ужгородського і Закарпатського Кирила (Михайлюка) ексклюзивно телефоном із Закарпатської Єпархії. До вашої уваги пряма мова.

Владика Кирил: «Це якійсь дурдом, знаєте, з каждим дньом всьо більше, знаєте, та й більше, та й більше. Ніби працюють на те, щоб розвалити, я не знаю що, щось дуже, знаєте, щось дуже, знаєте.

Я Йому казав в очі, шо дайте мене тимчасово, я створював то-то, коротче, я наведу порядок, потім когось нормального там, керівника, коротче, дасте. Він не захотів, тепер, знаєте, вони довели до маразму, розумієте, і тим більше, шо там ті, знаєте, нема пророка в отєчєстві свойом! Я не знаю, я не знаю, чи і нині там шось небудь получе, бо я бачу, шо то навіть там Димитрій Володимир ( від редакції: маються на увазі отці-декани ТЄ УАПЦ ) там шось мам знаєте. Може, вони, може, їм не приємно, знаєте, шо я колись був з ними на початках, буду ними керувати. Хто знає? Я ніколи не зловживав там ні владою своєю…

Макарон (від редакції: мається на увазі бувший Предстоятель УАПЦ Архієпископ Макарій Малетич) не хоче слухатись. Я йому кажу і робив пару підказок, і навіть багато підсказував. Вони роблять з тим Андрійком, (від редакції: мається на увазі бувший Митрополит УАПЦ Андрій Абрамчук) так якби назло, розумієш? О, наприклад, навіть то Андрійко ту ситуацію заварив, замутив, що зараз нема як розмутити, нахрєна тото було робити. То ніхто не слухає, то дибіли, коротче, якісь, Господи прости, тернополяни, я маю на увазі, знаєте, вони очі позавертали, коротче, і я говорив: Макарон сам взяв таку політику, що ми там будемо в опозиції. Треба було цієї політики дотримуватись, знаєте, а не *******, вибачаюсь за слово, розумієте, і нічого не робити. Або мовчати, коротче, і-і-і… дути в дві дирки, коротче, то якась, знаєте, немає ніякої послідовності в діях.

Тепер мовчати вже не буду, знаєте, скажу: рєбята, ви шо? Доки то буде продовжувати, та якась вакханалія, коротче, розумієш, ось шо я буду говорити. Кілько можна, що ви спеціально робите на розвал, коротче, розумієте. Макарон з Андрійком два зібралося чудіка, знаєте, і, коротче, от таке во і мутять воду два. А то, шо у Андрія по 20 чоловік відходе, розумієте, і він нічого для цього, боїться, треба їхати на ці парафії, якісь там розколи, коротче, розумієте, що здавати по 20 парафій? Я їм говорю: то шо, тільки для Закарпаття треба реєструвати нові ці громади, а для Вас не треба?

Та Ви тошо нам, шо вам дісталося на дурнячок у 89-90 роках, ви з того часу нічого не примножили. Хіба що розсипаєте, коротче, і і хоча би тото, хоча би когось слухали, розумієте, а ні, коротче, заготовили би йому того, як воно, ті доповіді чи чи і тай взагалі, коротче. Я йому і говорив і за Хмельницький. Я в Хмельницьку був канцлером в 1997-му по 2003 роки – шість років. Там шось вишукує, якесь на гімні сметани, розумієте!

Він десь там, він десь там якогось придурка послухав, шо, мол, шо я там воював проти автокефалії і забирав парафії. Я кажу: такого не було ніколи, не було, по першому, кажу, як можна казати, розумієте. Тільки тих ідіотів слухаєте, а мене не хочете слухати, тото слухайте дальше ідіотів, тай буде по ним разом з ними. Я кажу: можу випити і відро, розумієте так, як розказував, але в мене ще в сраці буде більше мозгів, чим у Вас в голові. Шо я їм нормально відповів, як якусь дурницю робив і вони з мене тоже.

Філя (від редакції: мається на увазі бувший Патріарх УПЦ КП Філарет Денисенко) робив якогось алкана, я тут був, я вже тут 14 років на Закарпатті, коротче, і мене ні разу, а того, ту свиню, (від редакції: мається на увазі бувший керуючий ТЄ УАПЦ Мстислав Гук) вже показували по телевізорі, п’яного, шо по всьому інтернету. Знаєш, коли я був семінаристом, ти був сперматозоїдом. Він родився в 83 році, розумієте, коротче, конфлікт, мій декан каже: давайте печатку, спочатку зареєструєм громаду під Вас, зареєструєм, розумієш, та ні, та шо, ве-ве-ве-ве-ве, він їздив до Макарона – Макарон щось тоже це нявкав, хєр знає шо, як кажуть, члєнороздєльноє, знаєте, коротче, членом роздєльниє рєчі, коротче, о.

Я, звичайно, тепер мовчати не буду, бо вже бачу, що то до маразму доходило. А тепер всі стали такі дєятєлі великі. Він просто хоче розстрощити пів Тернопільської Єпархії, потому щоб то всьо звалити на покійного!»

ДАЛІ БУДЕ

46 thoughts on “ЕКСКЛЮЗИВ: Коментар бувшого Єпископа УАПЦ Кирила (Михайлюка) про надзвичайну ситуацію в Тернопільській Єпархії

 1. Г.В. says:

  добре що взноси три роки не платив вже не треба на бутилку собі лиши! будуть мати люди що слухати та й уніати з нас посміються. з таким як ви владиками тільки до ганебного стовпа на площі стояти! ще й земляк і так говорити! богу служиш! нічого не боїтесь ані бога ані людей!” немає вам прощення. раніше владики взірцем для людей були а тепер ганьбою стали! позорище!

 2. Ростік says:

  Ну тепер хоч крайніх знайшли то виявляєсі Андрійко з Макароном АПОЗИЦІОНЕРИ В УАПЦ Кирилко піз..ц тобі тепер від керманичів твоїх. мий ср..у з мильцем бо таке собі наговорити добровільно треба було мати голову!

 3. нотаріус says:

  Я можу собі що тоді на соборі відбувалось в києві з таким інтелектуалами творити історію то треба було добре бухати дня три ….. з жиру сука бісетесь чи то вже так перед своєю кончиною ніяк здохнути не можете…. то коротче кінець. я в церкву більше ніногою!

 4. федуняк says:

  Макарон щось тоже це нявкав, хєр знає шо, як кажуть, члєнороздєльноє, знаєте, коротче, членом роздєльниє рєчі, коротче, о.
  це капєц-просто капєц

 5. о.Іван says:

  Цього придурка в нас добре знають неадекватний закінчений алкоголік нарваний псих. його як Філаретвигнав за фотографії в стехарі зізброєю він прибіг на колінах з попами повзали просили Владику Мефодія щоб спас, а скільки він біди в свій час зробив автокефальним я памятаю бо був свідком. Якось в патріархію приїхав до Макарія а цей з фляжкою на сходах дрімає. Його владика навіть всередину пустив. Студенти з Михайлівського бігали фотографувати цю вибачте за слово свиню!

  • Слава Унії says:

   Боже!!!!І це безграмотне чудо-юдо священник???Я в шоці!!!В школу дебіле,в перший клас,граматику вчити…

 6. деркач says:

  Я кажу: можу випити і відро, розумієте так, як розказував, але в мене ще в сраці буде більше мозгів, чим у Вас в голові. Шо я їм нормально відповів…….
  сильно сказав як відрізав! Супер видно повсьому отець! Якщо такі отці то шо нам в тих церквах робити? Гроші носити цим неробам пропитим? Чим він від мене відрізняється, що я його ще маю утримувати дати копняк під сраку нехай на будові вй..є на морозі бугай здоровий не здохне трохи тяжче за стакан най підніме не надірветься !!!!

 7. вопль в пустелі says:

  Андрійко заварив, замутив, що зараз нема як розмутити, нахрєна тото було робити?,, І ЯК ТОТО ТЕБЕ КАРОТЧЄ НЕ ПОСЛУХАЛИ!

 8. Іван says:

  Їх зараз всіх приструнять дайте трохи часу Філарету! Той з ними панькатися не буде! Вони у нього швидко протрезвіють!

 9. нісан says:

  Оце ти ТИХОН вичудив акт сагубства тепер тебе в порох Павло зітре по команді з центра каротчє треба драпати! Не повезло тобі! Хоч вартість кафедри відбив чи, як завжди підеш в біга, а як Тернопільське управління в розшук подасть? Ми їм не скажем про цитадельну)))))

 10. дякую за правду says:

  Де Ви ці записи берете? Ну таке не придумаєш спеціально. Це ж стидобище, і він ще й владика? а шлях би його трафив з таким владикою! одне бється друге курвиться а це вже всіх переплюнув

 11. людина says:

  Наведе він порядок йди вмийся може протверезієш наводітєль аби тебе не привели до тями позорище невмиване. Ганьба такому архієрею!

 12. назарій says:

  МАКАРОН З АНДРІЙКОМ ДВА ЧУДІКА
  ржачно мені сподобалось. шанобливо і так подомашньому))) я б тобі на їх місці одне місце відірвав щоб менше вийо…я

 13. Я says:

  Вмієш Владико проповідь толкнути! Чисто в натурі агонь! Прям хочеться коротчє до тебе піти на службу тіпа посповідатись…

 14. БУС says:

  МАКАРОН !!!!! Коли я був семінаристом ти був ще сперматозоїдом)))))
  У вас всі як на підбір – чудотворці місцевого значення))))))))))))

 15. собрат says:

  Тихон, вчися у брата-архієрея як треба слово боже нести а то ти навіть попа придушити тихонько не годен! нічого добре що єпіфанія прийшла до влади – вона тобі коси повириває тепер))))буде і тобі і твоїй василині покаяння через посох!!!!! молитвенники невїххххі

 16. кіт says:

  Заготовили би йому тото доповіді чи що…..😂😆😆😅 хтоб тобі доповідь заготовив😂 ??ви в уапц всі такі деградовані чи то про дурдом було з власного досвіду?

 17. ІРИНА says:

  Поставити вас всіх в рядочок на подвір’ї церкви і відхлестати мокрими трусами щоб зрозуміли якого позору на нас людей ,що до вас приходять виливаєте, помиї л’єте своїми поступками і такими коментарями-нам на голову і не встидаєтесь навіть!це не ви вже мовчати не буде то ми тепер мовчати вже не будемо! Хватить того свавілля вашого! То терпець вже кому хочеш урвався би!

 18. рабів до раю не пускають says:

  ВОНО ще попхалось служити з Єпіфанієм в Михайлівський-чує за собою гріхи думає пролізти попідлому так невзначай. Не вийде, в кепешніків память добра не забули твої подвиги! повзай не повзай, а раком поставлять.

 19. старота says:

  Тернопіль гудить. Мене люди на парафії питають за ту бійку, а що я маю сказати людям? Тихон дарма то зробив. Міг ще сидіти тихо хоч до Собору , а то його як нечистий попутав. Хоча Тихон і тихо то не сумісні речі! Вже вдача у нього така – КОНОКРАДА!!!!!!!

 20. моторола says:

  ВСРАВ ТЕБЕ МАКАРІЙ – КИРИЛКО ніякий Джуринводоспад не відмиє! Ти ще не те про себе дізнаєшся!!! Тепер з тобою ніхто панькатись не буде. Отримаєш за ВСЕ, що ти продав, зрадив і зганьбив!!! Тепер Державі твоя тупа сільська пика не цікава-використали, а тепер висеруть….поїдеш на львівщину, а там тобі люди за все, що ти зробив гарненько подякують! Бог не фраєр – шельму мітить!!!! Відповіш підстилка московська за кожну копійку з хабара Новінського!!!!!!! Слава Богу, що Господь тебе прибрав від тої влади і печатки бо ти б ще трохи і кнурів почав висвячувати урод моральний!!!!!! Всіх підарісів зібрав, які тільки були до УАПЦ -шизофренік, тобі місце в зоопарку -ти небезпечна істота для нормальних людей! СЛАВА БОГУ ЗА ВСЕ!!!!! ВІЧНА ГАНЬБА МИТРОПОЛИТУ МАКАРІЮ!!! СЛАВА УКРАЇНІ! НОВІЙ ЦЕРКВІ _ МНОГАЯ ЛІТА!!!!!!!!

 21. васильківна says:

  ВАКХАНАЛІЯ КАРОТЧЧЄ!!!😉😆Слаба Богу, що ви вже саморозпустилися може Господь дасть більше не зберетесь!!! БЕЗБОЖНИКИ!

 22. ОПЕЛЬ says:

  ТИХОНІЯ, ти хоть вже все спродала з церковного, що можна було по Тернопільщині чи ще що є???? Підсуєтись пора в еміграцію……..
  Бо ти ж голосраке прийшло – то хоч у нас відїлася, помилася в нормальних умовах)))))) Беде не забудь забрати наші хлопці ноги не бриють і не підмиваються то у вашої голубої вищої знаті такі порядки!

 23. шишка says:

  Оженилися дурний та дурнувата, не знали що робити — пiдпалили хату так і Тихонія з Василиною не знали, як покуражитись вирішили пропіаритись!!!!!😭

 24. Олеся says:

  Ви в рясах отці хоч на годину зайшли б до діток в охмадит і побули б там з тими батьками ,може опустились трошки на землю відчули ,як то жити одним днем -можливо і людянішими стали б і сердечнішими… і про Господа частіше згадували б! Як ви на тому світі перед Суддею постанете?

 25. екстернопіль says:

  ЕКСКЛЮЗИВ це такі єпископи (до священиків і вірян не відноситься) 20 років назад доводилось зустрічатися з цим кадром – хворе на голову було вже тоді. Дурне – дурне но гроші любило. Встидно за земляків тернопілля. Єпифанію буде роботи, шоб вичистити автофекальні конюшні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *