Віряни змусили Предстоятеля подати голос…

Прес-служба Патріархії Української Автокефальної Православної Церкви оприлюднила офіційні документи за підписом Блаженнішого Макарія (Малетича), Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ з розпорядженнями щодо ситуації, яка склалась довкола канонічного злочину, учасниками якого стали сам Предстоятель УАПЦ, митрополит Галицький Андрій (Абрамчук), єпископ Мукачівський Віктор (Бедь) та архієпископ Хмельницький і Кам`янець-Подільський Мстислав (Гук).

Прес-служба Патріархії УАПЦ

 

45 thoughts on “Віряни змусили Предстоятеля подати голос…

 1. олег says:

  цікаво,хто писав ці документи нашому високоосвідченому предстоятелю?так грамотно написано….зазвичай документи ,підписані блаженнійшим митрополитом складені неправильно і з грубими граматичними помилками.встидно їх читати.почитайте співчуття з приводу смерті Любомира Гузара….таке відправили….новопреДставлений і все….читайте і інші офіційні документи і насолоджуйтесь….і виправляйте помилки.ПОЗОР!!!!!

 2. Зіновій says:

  Що ж ти публікуєш документи зроблені в один час під різними датами ще й заднім числом!!!??? Чудотворці!

 3. ігумен says:

  Тупуватий ти парєнь Макарій, а терміни в які повинна вкластись ревізійна комісія з розслідування хто мав вказати? Чи тепер ті шмарки будеш розтягувати три роки? Чи тобі відшибло за, що ти гроші взяв і на яких умовах???? Клоун цирку шапіто уапц!

 4. сват says:

  Два тижні воно думало-надумало! Макарій – тупаку ти турківський! Над тобою весь світ ригоче! Ти не тільки писати не вмієш навіть читати не навчився! Хоч би Бедя спитав, як то пишуться такі документи!!! Розумововідсталий!!! Кого ти хочеш наїб..ти?

 5. ТАРАС ГІГІ says:

  ПИСЬМОВО описати всі УСНІ домовленності між Вами та ВЛАСНИКАМИ відчужених об’єктів!!!-дибіл МОНАСТИРЯ КОМПЛЕКСУ РУЇНИ ПАЛАЦУ!!!

 6. Андрій says:

  Крадій кричить «тримай злодія»! Сміху варто. Невже хтось реально віріть, що ці комісії та запити Макарія виявлять злочин? У якому замішаний сам Макарій.

 7. боря says:

  Той Предстоятель точно видно мав поранення в голову-сам у вівторок зустрічався з Мициком і щасливими власниками пам’ятки місцевого значення, три години переливали з пустого в порожнє хто кого кинув, а тепер ЕВРІКА подати Високопреосвященнійшим і ревізійною комісією………. та тебе розтерзати мало за таке лицемірство!

 8. прокурор says:

  …”сприяти у зборі всієї документації…”- 😂😆😁 ну обняти і плакати! Шевчук вже все на вас позбирала!!! Посприяє і проконтролює…. а ти не сном ні духом де то збирати, хто то друкував, як відчужував, на яких умовах, за які хабарі……. ти вже насприяв на років 13 позбавлення волі!!! Ну-ну….

  • Цирк на дроті says:

   Та він, взагалі навіть не здогадувався, що в уапц одним монастирем менше!! Спаси Господи Наталі, що звернула увагу його Блаженства на безчинства , що творять у нього під носом за його згодою та по його благословінню! Розберемось! Розберемось!

 9. СТАС says:

  ЗА ЯКИХ УМОВ І ПРИ ЯКИХ ОБСТАВИНАХ ???? В СІТІ В КОМПАНІЇ Б**** ЗА ЧИМАЛІ ГРОШІ ПРОДАВАЛИ ВИ ЗЛОДІЇ ДУШУ СВОЮ! ЩО МАЛЕТИЧ СЛАБОУМНИЙ ЗАПАМЯТИВАЛ????

 10. Євген says:

  Тільки я помітив, чи ще хтось бачить, що тексти на обох документах робились і підганялись під один бланк! Якщо накласти два документи один на одний то підпис, печатка ідентично співпадають і текст нанесений поверх печатки, єдина відмінність це тексти! Макарій Малетич ти сам бачив ці папери в живу? Чи Даньчак без тебе намалював? Оце ви гоните!

 11. mail.ru says:

  (ПРИХОДУ І РОЗХОДУ) – прихід ВИ ВЖЕ ПІЙМАЛИ, а РОЗХОДИ ще вас тепер чекають і то не малі: слідчим, прокурорам, суддям, адвокатам, власникам об’єктів, тернопільській єпархії уапц! Мужайтесь і прийміть долю стоячи!

 12. Терен Січ says:

  Об’єктІВ комплексу, а що ще щось продали окрім руїн палацу??! Макарій є ще щось, що ми не знаємо! Ти наш слідопит!!! Може ви вже пів тернопільщини загнали? А з другого боку, скільки то для ВАС тої Тернопільщини???????!!

 13. Тарасій says:

  Блаженний на всю голову! Архієпископ не звітує ревізійній комісії і не дає пояснень, а повинен подати РАПОРТ на ім’я Предстоятеля до уваги Архієрейського Собору!!!! Ти хоч щось хоч якись предмети в семінарії відвідував? Макарій ти теж давай пиши рапорт і публікуй нам буде дуже цікаво почитати що ж там між вами було, які такі усні 😂домовленності і за які 💲суму будь-ласка прописом 😆😆😆😆😆

  • Гуцул says:

   Чекаємо РАПОРТІВ і від Андрія і Віктора, хлопці ви вже так не морозьтесь! То вам не Канада, і навіть не радянські часи…. Андрій, а ти вже не робись геть дурнимпиши, як то було за які грошенята ти так впаявся?

    • бануш says:

     Любчик Андрійчик, не розраховуй, що тепер очолиш церкву бо ти як і всі нічогісенького не знав бо тоді ми вже гамузом перейдомо до кого хоч тільки таких нам митрополитів і даром не треба!

  • Євген says:

   Та вони собі ж продали!!! Відчували, що довго не протягнуть в Уапц керувати, а тепер їм нерви здають!

 14. Процик says:

  ….про відчуження Червоногородського замку, який було передано Тернопільській Єпархії….та ти аморальна людина, червоногородській замок знаходився на балансі ТЄ УАПЦ відповідно ТЄ УАПЦ є балансоутримувачем ти слова такі знаєш? Прочитати зможеш? А виговорити? Неук митропольний!!!!!

 15. Лікар says:

  Номер документу 230 і 232 – Макарик твоя канцелярія, що за 6 днів між 14, допустимо, і 20 липня -видали аж 3 документи?????? Ти зовсім ХВОРИЙ??????? А, що тоді в документі за номером 231?????? Керманич клінічний!!!! Йди лікуйся трохи, почисть судини геть загальмувався в тій уапц!

 16. ТЄ says:

  Мала їм не дасть Церкву розбазарити, все до копійочки покладуть і монастир повернуть дійсному і єдиному ВЛАСНИКУ Тернопільській Єпархії!!!!!!!!

 17. вірний says:

  ВІН благословляє, а що ж ти все дізнаєшся з ЗМІ???? Благословлятель!!!! Що ж якби не Наталія Шевчук досі не знав???? Чи не хотів знати???? Чи може хтось тобі заважав????? Чи можливо це обов’язок Шевчук зберігати майно церкви? Чи може вона керує єпархією і церквою? Чи справді вона добре знає твоє їство тому і тримає тебе та твоїх поплічників за горло, недає вам паразитам плодитись????

  • знаю says:

   Та так вона його по монастирям шукає, а його і ніколи в них не було! Андрій перший раз чує про таке, Макарій теж від журналістів дізнається! І що люди? Виводять з штату потім тихесенько знову заводять і Наталія знову про це оголошує всім! Шум, гам, а Предстоятель то не я то Собор просив! Голубого і Максима на Тернопіль пропихає аж заслинився, лист з погрозами і шантажем написав, Наталка опублікувала, а Макарій знову ні то не я був не було але не покажу. Де тепер Даниїл – правильно в Московській Церкві так точно як писала Шевчук, що це агент з Москви який повинен помагати Макару розвалювати нашу Автокефальну Церкву! Максим де в КП? Чому зпитайте у Андрія! Мала про це писала-писала! Тепер ЗЛОЧИН, а вони не знали!!!!! Ой лишенько, а якби знали, що Шевчук дізнається копійки б не взяли з продажу. Ніні. От ган…и ще й рясу носять. Правду люди кажуть нічого чорнішого не буває аніж чорне монашество!

 18. Львівянин says:

  Макарія син в церковному приміщенні поставив горілчану лінію в самому центрі Львова, то про що Ви? Яка правда це пробита людина! Нічого святого! Все з церкви і в сім’ю! У нього інших інтересів нема!

  • ігор с. says:

   Зате на кожному кроці розпинається, як його держава зажимає і що він не Мефодій гнутись не буде….. погань хоч би думало що несеш? Тебе в ріг вже скрутили, а те що тобі до Мефодія, як до Москви пішки то і так всім зрозуміло! Ти хоч одну книгу за життя прочитав? Чи тільки листав плейбой?

  • секретарка says:

   Вам необхідно співпрацювати – Малетич, Абрамчук, Бедь і Гук Ви вже всі разом і попрацювали і співпрацювали, а тепер прийшов час співпрацювати з органами слідства чистосердечне зізнання пом’якшить термін і буде зараховано при винесенні ухвали іменем України!

  • зона says:

   ….Усні домовленності, які мали місце при відчуження монастиря…..ОПИСАТИ, а шлях би тебе трафив, будуть тобі домовленності в КК України це стаття за попередньою змовою групою осіб……. з метою отримання фінансової винагороди, ти Малетич поки сидітимеш вивчиш від корки до корки!

  • остап says:

   Митрополит Макарій у вас провали в пам’яті чи просто дуріка включаєте? Ви вже робили ревізію по Андріївській, патріархії – де все???? Тоже, як гроші у Мстислава зникли?????? Чи може ви не пам’ятаєте, як ревізію проводив в Тернополі разом з Андрієм? Жодної ниточки не лишилось після смерті Мефодія????? ВИ ЗЛОДІЙ І ЗЛОДІЙ ВИ!!!!

   • микола says:

    Так Макарій і призначав головою ревізійної комісії саме МСТИСЛАВА ГУК!!! все розтягнули, тепер ще й відпирається! На ворі і шапка горить!

    • Денис says:

     А за що Ви думаєте Макарій дав Мстиславу АРХІЄПИСКОПА???? Відразу після смерті Мефодія. За красиві очі? Рука руку миє.. як ще МИТРОПОЛИТА не дав за продаж МОНАСТИРЯ я дивуюсь! Та то нічого ще дасть посмертно!

 19. БМВ says:

  А Ви ЗЛОДІЇ КОЛИ ЧИНИЛИ ТАКЕ СВЯТОТАЦТВО кликали отців Володимира, Анатолія, Петра та інших за свідків? Чи самі розраховували проковтнути? І не вдавило Вас! А тепер роботу шукаєте отцям? Згадали, що є комісії і відділи? Чи може поділитись забажали? Ти ШЕВЧУК постав над комісією вона тобі таку ревізію зробить, що за життя відсидіти не встигнеш!👍

  • арх. фома says:

   Ні попів не кликали, а зате з потенційними власниками святині – бухали, гуляли, і будували плани як все буде!!!!

 20. Степан says:

  Женьки пацани їздили аж в Ужгород по документи їм конче треба втримати єпархію бо ще не все відчудили є гектар в центрі Тернополя на Чернівецькій ще й пару об’єктів тому Макака мертво тримається за Тернопіль!💰💲💰💲💰💲💰

 21. Мирослав says:

  Бедь, як рот відкриє полетять голови! Але тоді й Бе треба буде валити з Церкви! Палка двох кінців! От і МОВЧАТЬ!

 22. о. Миколай says:

  Бедь юридично керує єпархією, тому йому і необхідно перш за все розбиратись! Він юрист, толковий, має голову на плечах, а його особисте життя нас хвилювати не має. Є проблема і дуже резонансна! Треба її вирішувати! Бедь теж трохи не туди палку гне, але кожен недосконалий! Нехай вникне і доповість Собору, що з тим робити!

 23. Борис Іванович says:

  Макарій його не допустить бо знає, що рильце в пуху от і Віктор має або долю отримати, або викрити злочин який як всім вже зрозуміло мав місце бути!

  • петр сивий says:

   Що ти тут розказуєш нам – викрити він все добре знав ще перед тим, як його туди Андрій з Макарієм призначали…. не ганяй тут нам пургу!

 24. стрий says:

  Відзвітувати про рух коштів – МАКАРІЙ ТОБІ ПОХОДУ НЕДОДАЛИ????? ПРОДЕШЕВИВ???? НА ТЕБЕ ЦЕ НЕ ПОДІБНО!!!)))))))))))))))))))

 25. даньчак says:

  В зв’язку з поширенною в Засобах Масової Інформації інформації 😆😅😂😀😊😁☺😄))))))) той Даньчак вже отупів до ручки біля Макарія чи свідомо Його робить дурачком….. не знаю… але дуже смішно. Це ж з якими нервами писались ті документи!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *